Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Hejka.

Kacper033 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 598
Kciuki w górę: 377
Kciuki w dół: 733
2 3
Dodano: 03.03.2019 02:28
.

Ostatnio edytowano: 02.05.2019 10:21

Niema mnie tu już. Nie pomagam, więc nie pisać na priv.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Magnot Wróżbita Maciej
Postów na forum: 204
Kciuki w górę: 52
Kciuki w dół: 172
1 4
Dodano: 03.03.2019 11:56
Ktoś chętny zamienić parę słów?
Poza wiekiem, niemam żadnych wymagań. Chyba, że nie masz poczucia humoru. Co do wieku to te minimum siedemnaście musi być, bo sam mam dwadzieścia pięć lat. :D
To może być depresja, a robienie sobie krzywdy raczej nie pomoże. Zazwyczaj przechodzi z czasem. Niektórzy biorą leki. Taki stan może wrócić. Na szczęście samobójstwo z reguły nie dotyczy dziewczyn, więc nie przejmuj się myślami. Ale ty pierdolisz głupoty, nie masz zielonego pojęcia co piszesz. Większość samobójstw w Polsce popełniają kobiety, z różnych powodów ale większość to po prostu droga bez wyjścia, brak akceptacji, poczucia własnej wartości. Z czego największy odsetek to nastolatki dla których nie widać inne wyjścia i ja ich w sumie rozumiem. Wiesz co jest pierwszym sygnałem alarnowym kiedy twój mózg mówi Ci "Ogarnij się"? Autodestrukcja, dążenie do samobójstwa. Depresja ma kilka faz. Jest epizodyczna (trwa kilka miesięcy) stała i przewlekła czyli w poniedziałek jest a we wtorek już niema i najczęściej objawia się w sytuacjach kryzysowych. Leczenie depresji polega na przede wszystkim odkryciu powodu i zrozumienia. Im dłużej się czeka tym gorzej. Ty w tym momencie swoim tekstem powiedziałeś jej "W sumie mam gdzieś co ci jest ale coś na pewno. Jakieś leki, coś ogarnij" jeśli mogę cie o cos prosić.. Przestań pierdolic głupoty. A ty droga autorko w razie czego mogę cie wysłuchać. Marnie doradzam ale za to dobrze słucham.hahaha znawca patoli sie odezwal :-) Co taka patologia jak ty moze wiedziec ? Wolisz wino pic pod kosciolem niz pracowac :-) Tacy jak ty to sie nie przejmują i zyją na koszt panstwa jak twoi starzy
LozaSzydercow Wróżbita Maciej
Postów na forum: 281
Kciuki w górę: 147
Kciuki w dół: 271

Pisze z: under your bed
3 3
Dodano: 04.03.2019 15:34
Ojej, każdy ma Cię w dupie i znowu kolegów szukasz. Biedactwo.
Moja wyjątkowość polega na tym, że wcale nie musisz mnie lubić.
Nie uznaję żadnych wartości, całe moje życie to nihilizm, cynizm, sarkazm.
uhuhuhuh Wróżbita Maciej
Postów na forum: 123
Kciuki w górę: 120
Kciuki w dół: 48

2 5
Dodano: 04.03.2019 19:02
"Ojej, każdy ma Cię w dupie i znowu kolegów szukasz. Biedactwo"
Przynajmniej coś robi zamiast żyć swoimi fantazjami i złudzeniami jak Ty.
Z kobietą jak z samochodem, im niższy przebieg tym lepszy.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 951