Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Hej nie mam pojęcia co robić:(

NiezapomnianaM Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 10.02.2018 16:37
Mam 15 lat a muj prawie chłopak 24 no i właśnie prawie bo moja mama mówi że on jest dla mnie za stary a my sie kochamy. I tu pytanie do was słuchać mamy czy serca?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
daka92 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 247
Kciuki w górę: 70
Kciuki w dół: 52

Pisze z: starogard gdański
1 0
Dodano: 11.02.2018 01:48
na razie to pedofilia,ale za 10 lat roznica wiwku nie bedzie takk zauwazalna
popisze,pogadam na kazdy temat
jestem w miare powaznym szczerym 25 letnim chlopakiem,ktory rowniez pozna nowe osoby
Człowiek24h Wróżbita Maciej
Postów na forum: 62
Kciuki w górę: 27
Kciuki w dół: 17
1 0
Dodano: 11.02.2018 17:14
Najpierw naucz sie ortografii. Często małolaty zakochują się w starszych mężczyznach bo dojrzewają i chormony buzują itd... Odpuść sobie. Posłuchaj mamy bo twój "chłopak" może stanąć za to przed sądem. I jakby co to wiem co czujesz bo sama mam 15 lat i mam gorzej bo zauroczyłam sie w nauczycielu... Ale trzeba zapomnieć bo wiem że on może mieć przez to kłopoty... Zrób to dla niego.
drzewek Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 20.02.2018 00:18
Słuchaj mamy i słuchaj serca... Tylko nie słuchaj serca zauroczonego, myślę, a nawet jestem przekonany, że na chwilę obecną więcej jest tego zauroczenia, niż prawdziwego uczucia. Wiesz dlaczego? Dlatego, że sama zadajesz sobie i wszystkim tutaj pytanie, czy słuchać mamy, czy serca... Uwierz mi, jak Cię "dopadnie" prawdziwa miłość, nie będzie w Tobie tych pytań i zwątpień. Natomiast mamie uwierz, ona nie będzie chciała dla Ciebie źle, a wręcz przeciwnie. Powodzenia
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 549