Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Gra męża

Bączek Wróżbita Maciej
Postów na forum: 25
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 0
1 0
Dodano: 05.03.2017 11:32
Cześć jestem 12 lat po ślubie. Z mężem mam 2 dzieci i niby wszystko pięknie ale od jakiegoś czasu ,mój mąż gra w gre online.W tej grze można rozmawiać na czasie z uczestnikami .I tu mamy problem .Po pierwsze gra pochłania cały jego czas woly i nie tylko ,nawet w pracy gra.Po drugie poznał tam jakąś lafirynde .Jedno szczęście że my mieszkamy w Anglii a ona w Polsce .Nie miałam żadnych podejrzeń ale ostatnio tak mnie tknelo i weszłam na jego fb i przejrzałem wiadomości.Niby nic ,wiadomość brzmiała -ona jedziesz juz -on-zaraz ale niecierpliwa jestes, a później było kilka połączeń na fb na wideo czacie .Jak przyjechał do domu spytałam go co to ma znaczyć,to powiedział że rozmawiali o grze i lubi sobie porozmawiać. Ja kur.. wszystko rozumiem ale głupia nie jestem .Normalnie od tygodnia nie jem , mam burdel w głowie. CZUJĘ SIĘ ZDRADZANA.Czy wariuje?

Ostatnio edytowano: 05.03.2017 12:45

reklamy ukryte
reklamy ukryte
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 291
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 05.03.2017 17:56
Nie, nie wariujesz, z Tobą jest wszystko w porządku, co do niego: uzależnienie od gry, to się leczy i od tego jest psycholog i terapie, ale wiadomo..., jak on nie będzie chciał, to na siłę go nie zmusisz, co do tej ,,lafiryndy" dlaczego do niej nie napiszesz...(?), często jest tak, że druga kobieta nic nie wie o tym, że facet, z którym pisze ma żonę i to facet najczęściej oszukuje i jedną i drugą, napisz do niej i porozmawiaj z nią, ale na spokojnie, bo ona pewnie nic nie wie i jest niewinna w tym wszystkim, pogadaj z nią i dowiedz się o wszystkim, a wtedy zobaczysz..., są różne ,,scenariusze" zakończenia tego:

1. Albo się okaże, że wszystko jest ok (w kwestii zdrady), a on zgodzi się na terapie i wszystko wróci do normy.

2. Albo się okaże, że wszystko jest ok, ale on nie zrezygnuje z grania i wtedy będzie trzeba odejść na jakiś czas, po prostu dać mu ostrego ,,kopa" i zobaczyć czy oprzytomnieje, jak brzmi przysłowie, poznasz wartość czegoś dopiero wtedy, gdy to stracisz.

3. Albo się okaże, że nic nie jest ok, zdradza Cię i pozostanie już tylko rozwód.
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Bączek Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 05.03.2017 20:47
Nie pisze bo się boję prawdy ,ale ona napewno wie że ma rodzinę (są znajomymi na fb) nie może się tłumaczyć że nie wiedziała bo często wrzucamy fotki razem.
Halred Wróżbita Maciej
Postów na forum: 44
Kciuki w górę: 43
Kciuki w dół: 96
0 1
Dodano: 06.03.2017 10:54
on nie jest twoja wlasnoscia, jest czlowiekiem i nie zabronisz mu kontaktów z innymi ludzmi, nie zamkniesz go w piwnicy.
Bączek Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 06.03.2017 21:07
Tu nie chodzi o zamknięcie go w piwnicy czy zakaz kontaktu z innymi .Chodzi o to że mam wrażenie że on się odemnie odsuwa .Kiedy go pytam czy coś jest nie w porządku on mówi że wszystko gra .Niewiem może już mu się znudziłam i szuka jakiejś rozrywki na boku. Nie mam nic przeciwko kiedy rozmawialiśmy z innymi graczami na czacie gry, ale nie rozumiem po co mu video czat z jakąś laska ????Nie jestem jakąś zaborcza żoneczką,ale to dla mnie już lekka przesada.
Halred Wróżbita Maciej
Postów na forum: 44
Kciuki w górę: 43
Kciuki w dół: 96
0 2
Dodano: 07.03.2017 00:32
Kiedy go pytam czy coś jest nie w porządku on mówi że wszystko gra .
to co szukasz problemu na sile jak wszystko jest ok?

Nie mam nic przeciwko kiedy rozmawialiśmy z innymi graczami na czacie gry, ale nie rozumiem po co mu video czat z jakąś laska ????Nie jestem jakąś zaborcza żoneczką

nie wcale nie jestes zaborcza, wcale. Tylko chcesz go trzymac w piwnicy zeby nie mial zadngo kontaktu z jakąkowiek inna kobieta. On nie jest kobieta zeby probowal zdradzac przy kazdej mozliwej okazji
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 291
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 07.03.2017 10:15
Nie pisze bo się boję prawdy ,ale ona napewno wie że ma rodzinę (są znajomymi na fb) nie może się tłumaczyć że nie wiedziała bo często wrzucamy fotki razem.
Przestań się bać i napisz do niej :P
A Harleda nie słuchaj, to taki troll wyznajemy, komentarze dla żartu :P
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Paproc Wróżbita Maciej
Postów na forum: 23
Kciuki w górę: 6
Kciuki w dół: 1
0 0
Dodano: 02.04.2017 10:43
Usuwaj mu tę grę az do skutku. W koncu mu sie znudzi:)
Bączek Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 17.04.2017 19:05
Chciałabym mieć dostęp do jego telefonu

Ostatnio edytowano: 17.04.2017 19:21

asreen Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
2 0
Dodano: 15.05.2017 05:10
Moze po prostu porozmawiaj z nim i powiedz o swoich obawach, czasem po prostu szczera rozmowa wystarczy
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 605