Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Ekstrawertyczka i introwertyk

Ziglywidly Wróżbita Maciej
Postów na forum: 8
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 5
1 2
Dodano: 06.05.2019 12:24
Jakiś czas temu poznałam introwertyka. Szymon zaprosił mnie na wesele. Uwielbiam tańczyć i poznawać ludzi więc bez zastanowienia zgodziłam się.

3/4 imprezy przesiedzieliśmy przy stole. Cała sala tańczy, a my siedzimy. Próbowałam go wyciągnąć do tańca, ale nic z tego. Nie umie, nie lubi, a poza tym za dużo ludzi. Uznałam, że okej, jak chce. Skoro jestem jego osobą towarzyszącą to nie zostawię go samego przy stole żeby bawić się z resztą gości. Nic bardziej mnie nie męczy niż siedzenie w miejscu.

Za tydzień mamy kolejną tego typu imprezę, tylko tym razem od sttony mojej rodziny. Nie chcę go zmieniać na siłę, narzucać czegoś, ale nie wiem czy wytrzymam kolejne kilka godzin tylko przy stole... Co powinnam zrobić w takiej sytuacji? Chciałabym żeby obie strony czuły się komfortowo, ale na to chyba nie ma sposobu
reklamy ukryte
reklamy ukryte
rancid Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0

Pisze z: United Kingdom
1 0
Dodano: 22.05.2019 14:03
Ciężko mi na podstawie tekstu założyć czy kolega jest faktycznie mocno introwertykiem czy też miał humor którym chciał Twojej atencji, są ludzie którzy lubią jak ktoś ich prosi i wtedy zależnie od ich impulsywnej decyzji w głowie zrobią krok dalej. Może kolega nie lubi zwyczajnie imprez weselnych, nie umie tańczyć i się wstydzi. Na weselach zawsze tańczę choć nie potrafię i śmieszny to widok, bawię się przednio. Nie skreślaj go jeszcze przez wesela. Spędz z nim czas, zbadaj jaki to typ i nie zmieniaj na siłę, szczególnie jeśli jesteś przeciwieństwem osobowości. Trzymam kciuki - ekstrawertyk
Rancid
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 924