Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Edytowanie wyznań

Asymilacja Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 0

Pisze z: Szczecin
1 0
Dodano: 24.02.2018 18:53
nie mam nic przeciwko edytowaniu wyznania żeby było przyjemniejsze dla oka tzn. spacje, akapity itp. Ale nie podoba mi się, że tytuł mojego wyznania został zmieniony o 180 stopni, mianowicie z dowodów miłości zrobiliście dawanie dupy. Uważam, że to trochę nie w porządku. Nawet jeśli pojawiają się takie komentarze pod wynaniem już w poczekalni, to administratorzy powinni być chyba ponadto i nie przypinać łatki. Szczególnie gdy wyznanie jest autentyczne to to może kogoś zaboleć. Czy ktoś z innych użytkowników Wyznajemy został potraktowany równie uspokajająco? Czy to tutaj norma?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
DeivDevil Wróżbita Maciej
Postów na forum: 148
Kciuki w górę: 169
Kciuki w dół: 43
5 0
Dodano: 24.02.2018 19:06
Tutaj to norma. Administracje nie obchodzi to co ci się przydarzyło tylko to co się sprzeda czaisz ?
Taką samą formę stosują czasopisma, nie ważne jaka jest prawda, ważne by ludzie czytali.
Prostuj swe ścieżki i uwierz w marzenia
To ty zmieniasz życie, a nie życie cię zmienia
Asymilacja Wróżbita Maciej
Kciuki w górę: 2

Pisze z: Szczecin
1 0
Dodano: 24.02.2018 19:12
szkoda, że nie wiedziałam tego wcześniej zanim zdecydowałam się podzielić czymś co mnie boli. Szkoda, że zapomnieli, że po drugiej stronie ekranu może siedzieć człowiek, którego to może popchnąć do czegoś głupiego. Chyba nie ma nic gorszego, niż zmieszanie z błotem, kogoś kto oczekuje trochę zrozumienia.
Kotek_Wiewióreczka Wróżbita Maciej
Postów na forum: 30
Kciuki w górę: 8
Kciuki w dół: 3

Pisze z: Końskie
0 0
Dodano: 26.08.2019 10:47
Dużo razy tak jest. Widziałam wyznanie, gdzie dziewczyna pisała, że facet, z którym uprawiała seks był delikatny i czuły, a tytuł zmienili na ,,uprawiałam z nim dziki seks widząc go pierwszy raz". Bo to jest po to, podobno, żeby to ludzie czytali, a nie, żeby się zgadzało z wyznaniem
Ania
Piotr23krak Wróżbita Maciej
Kciuki w górę: 0

Pisze z: Kraków
0 0
Dodano: 07.11.2019 20:39
Kiedy ja dodawalem swoje wyznanie nie było takich problemów nikt nie zmieniał tytułu ani nie wprowadź korekty treści dla lepszych wyników czy laików na profil i wyznajemy. Czy zmienił się admin czy strona zaczęła przynosić zyski profilu ect i zaczęto nieładnie podnosić atrakcyjność strony nie wiem wiem natomiast że kiedyś można było tutaj wyznać wszystko anonimowo tak jak każdy chciał teraz cokolwiek się tutaj opisać chciałoby trzeba się liczy z tym że wyznanie może okazać się zupełnie inne w treści i kontekście zachowując jedynie pomysł
slodkokwasny23
Piotrek 730603606
Piotr23krak Wróżbita Maciej
Kciuki w górę: 0

Pisze z: Kraków
0 0
Dodano: 07.11.2019 20:39
Kiedy ja dodawalem swoje wyznanie nie było takich problemów nikt nie zmieniał tytułu ani nie wprowadź korekty treści dla lepszych wyników czy laików na profil i wyznajemy. Czy zmienił się admin czy strona zaczęła przynosić zyski profilu ect i zaczęto nieładnie podnosić atrakcyjność strony nie wiem wiem natomiast że kiedyś można było tutaj wyznać wszystko anonimowo tak jak każdy chciał teraz cokolwiek się tutaj opisać chciałoby trzeba się liczy z tym że wyznanie może okazać się zupełnie inne w treści i kontekście zachowując jedynie pomysł
slodkokwasny23
Piotrek 730603606
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 900