Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Dziwna sytuacja

Harley Wróżbita Maciej
Postów na forum: 632
Kciuki w górę: 198
Kciuki w dół: 29

1 0
Dodano: 05.09.2016 22:47
Opowiem co mi się dziś przydarzyło. Stałam na przystanku,padał deszcz. Podszedł do mnie jakiś starszy gościu i spytał czy mam 30 gr. Nie wyglądał na bezdomnego miał czyste ciuchy i zionelo od niego alkoholem więc odpowiedziałam nie. Pokrecil się chwilę po czym znowu podszedł i spytał czy może schronić się pod moim parasolem. Zdziwiło mnie to bo na przystanku było parę osób tylko,spokojnie by się zmieścił. Nie zdążyłam odpowiedzieć a facet wparowal mi pod pariego. Spytał czy możemy porozmawiać . Zszokowana odpowiedziałam ze tak. Padło pytanie czy gdzieś pracuje. Zgodnie z prawdą powiedziałam że nie. Na co typek odparł ze on też nie tylko zbiera pieniądze od ludzi. Z drwiaca miną dodał że zebrał ostatnio w jeden dzień 200 zl po czym się zasmial i powiedział dużo co? Przyjechało moje zbawienie czyli autobus. On oczywiście za mną mało tego siada obok mnie.. Coś tam jeszcze chwilę gada po czym pyta czy może mi coś powiedzieć bardzo szczerze..Mówię że tak . Oblech łapię mnie za rękę i patrząc mi w oczy mówi że lubi seks... Na szczęście miałam do przejechania dwa przystanki... Stary oblesny zbok...
"So what if i'm crazy?? The best people are!"
Harley Quinn.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Zoey Wróżbita Maciej
Postów na forum: 246
Kciuki w górę: 86
Kciuki w dół: 16

0 0
Dodano: 05.09.2016 22:59
W jaki sposób się rozeszliście, jak się skończyło to spotkanie?
,,Możliwe że ten wariat jest tutaj ostatnim normalnym człowiekiem"
Harley Wróżbita Maciej

1 0
Dodano: 05.09.2016 23:04
Mialam do przejechania dwa przystanki,dosyc krótki odcinek więc po jego zarzuconym tekście powiedziałam że wysiadam i jak najszybciej dzida do wyjścia... Coś tam jeszcze gadal ale nie przyslychiwalam się chciałam jak najszybciej wysiąść. Na szczęście pojechał dalej.
Harley Quinn.
Zoey Wróżbita Maciej
Postów na forum: 246
Kciuki w górę: 86
Kciuki w dół: 16

0 0
Dodano: 05.09.2016 23:22
Miałabyś na tyle odwagi żeby wydrzeć się na niego publicznie? Zauważyłam, że to bardzo wielu zboczeńców takie zachowanie ofiary zalotów deprymuje i dezorientuje.
,,Możliwe że ten wariat jest tutaj ostatnim normalnym człowiekiem"
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 291
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 05.09.2016 23:28
Współczuję ze szczerego serca :\ , okropna sytuacja :\ , na przyszłość może na wszelki wypadek kup sobie gaz pieprzowy :P
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Harley Wróżbita Maciej

1 0
Dodano: 05.09.2016 23:44
Miałabyś na tyle odwagi żeby wydrzeć się na niego publicznie? Zauważyłam, że to bardzo wielu zboczeńców takie zachowanie ofiary zalotów deprymuje i dezorientuje.
Wiesz co ciężko stwierdzić. Nigdy nie miałam do czynienia ze zboczencami żaden oblech mnie nigdy nie zaczepial. Może jeśli posunalby się jeszcze dalej możliwe że bym krzyknęła przestraszona. Ale istnieje też opcja ze by mnie sparalizowalo.

Współczuję ze szczerego serca :\ , okropna sytuacja :\ , na przyszłość może na wszelki wypadek kup sobie gaz pieprzowy :P
Chłopak jakiś czas temu chciał mi kupić ale stwierdziłam że nie potrzebny :/ Jak widać myliłam się bo nawet w ciągu dnia można spotkać zboczenca..

Ostatnio edytowano: 05.09.2016 23:45

Harley Quinn.
YoLoXXX Wróżbita Maciej
Postów na forum: 12
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1
0 0
Dodano: 06.09.2016 00:27
Ciesz się, że nie był środek nocy. Wtedy byłoby to bardzo niebezpieczne.
Harley Wróżbita Maciej

0 0
Dodano: 06.09.2016 09:14
Ciesz się, że nie był środek nocy. Wtedy byłoby to bardzo niebezpieczne.
Uwierz mi że się cieszę.
Harley Quinn.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 954