Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Dziwna relacja z przyjaciółką

JMiol Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1
0 1
Dodano: 19.07.2019 21:54
Więc... ja mam lat 17 a ona 19 i znamy się od 25 czerwca przez gg i prawie od razu się zaprzyjaźniliśmy, mogliśmy się nawet spotykać z racji że mieszka w miarę blisko i ostatnio wyszło co wyszło... ale po kolei
Najpierw było pisanie, później częste rozmowy przez telefon aż w końcu do tego doszło. Pierwsze spotkanie. Początek nie był powalający i na przełamanie "bariery" trzeba było czekać około 2 godziny, później rozmowa była już miła, wspólne oglądanie Netflixa nas trochę zbliżyło, pierwsze przytulenie się.
Drugie spotkanie było po nieco ponad tygodniu, wspólne śniadanie i zaplanowane zakupy, obiad i możliwe że przyszły punkt zapalny - alkohol. Dalej oglądaliśmy Netflixa ale teraz przytulanie było mocniejsze, leżeliśmy razem podpici bo połowa 0,5 wódki zeszło (Jagodowa jeśli byłby ktoś ciekaw) i co ważniejsze przytuleni.
Pewien okres później nadszedł ten czas... czas 3 spotkania gdzie alkoholu było mniej ale namiętności zdecydowanie więcej. Standardowo przyjazd, znów śniadanie i dość wczesne picie (wódki było mniej niż ostatnio). Znów leżeliśmy mocno przytuleni ale nie było oglądania za dużo, było za to dużo czułości. Ona ocierała się o mnie, odwzajemniłem to. Sytuacja rozgrywała się powoli ale w końcu do tego doszło - pocałunek. Namiętność wzięła górę i przytuleni zaczęliśmy wykonywać wiadome ruchy (w ubraniach, na tym poprzestaliśmy), zacząłem ją całować, po szyji, po klatce... ale nie, ona nie jest łatwa, powiedziała że jeszcze nie pomimo że obydwoje byliśmy napaleni. Ale w końcu do tego doszło - zdjęła stanik i ukazały się jej piękne, jędrne piersi. Było bardzo dużo całowania, przytulania i wiadomych ruchów. Po jakimś czasie zeszłem niżej i ukazała się ona - skarb każdej kobiety. A akurat ten był wyjątkowo piękny i delikatny, najpierw lizanie (dzięki któremu pomimo jej obciętych paznokci mam na plecach zadrapania)a później zabawa ręką. Żeby nie było na tym pozostało i pozostanie bo ona czuje się z tym głupio a dla mnie najważniejsze jest jej szczęście.
Informacja dość istotna ale nie oceniajcie jej za to bo ja nie przestałem, mianowicie jest w związku

Ostatnio edytowano: 19.07.2019 22:00

reklamy ukryte
reklamy ukryte
Nelly_Styles94 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 299
Kciuki w górę: 72
Kciuki w dół: 108

Pisze z: chujnia
1 0
Dodano: 22.07.2019 14:43
Taka historia, co na Netflixie oglądaliście?
sad bitch
JMiol Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 22.07.2019 15:35
Taka historia, co na Netflixie oglądaliście? Miłość, śmierć i roboty

0 0
Dodano: 22.07.2019 22:07
Taka historia, co na Netflixie oglądaliście? Miłość, śmierć i roboty Nah, dupy nie urywa
sad bitch
JMiol Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 22.07.2019 22:47
Taka historia, co na Netflixie oglądaliście? Miłość, śmierć i roboty Nah, dupy nie urywa Dobre jest

0 0
Dodano: 23.07.2019 11:36
Taka historia, co na Netflixie oglądaliście? Miłość, śmierć i roboty Nah, dupy nie urywa Dobre jest Może
sad bitch
sex_with_styles Wróżbita Maciej
Postów na forum: 15
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 16
0 0
Dodano: 06.08.2019 20:03
Nel cho na pv

Ostatnio edytowano: 06.08.2019 20:03

Chętnie poznam nowe osoby!

0 0
Dodano: 06.08.2019 20:06
Napiszę ci tyle Lena: Pierdol się, razem z Ewą :)
sad bitch
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 886