Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

duuuzy problem

lapaq Wróżbita Maciej
Postów na forum: 39
Kciuki w górę: 10
Kciuki w dół: 1
2 0
Dodano: 17.08.2017 10:35
Jestem 18 letnim anonem.Moim problemem jest sytuacja zaistniała kilka dni temu.Moze od poczatku:jakis czas temu poznałem anona plci przeciwnej ,nie dogadywalismy sie super i czesto sie nie widzielismy bo ktoremus z nas nie pasowalo,nie pasowalo az do poniedzialku .W nocy kiedy bylem w pracy anon przyszla do mnie i czekala dobre 2 godziny abym skonczyl prace i zebysmy wyszli na "piwo".Uzgodnilismy plan ;koncze prace ,jedziemy do mnie ,przebieram sie i lecimy na miasto.Wyszlo inaczej ,pojechalismy do mnie i zostalismy tam do 8 rano,siedzielismy w kuchni przez 5 godzin i rozmawialisny,poznawalismy sie,zjedlismy rano sniadanie i pojechalismy do niej spać.Tego samego dnia wieczorem przyszla do mnie na grilla i wtedy wszystko sie rozkrecilo,odlaczylismy sie od reszty towarzystwa na dobra godzine ,zaczelismy odvnamietnego pocałunku,nie moglismy oderwac od siebie naszych ust,doszlo do zblizenia ,obydwoje bylismy w niebie..
po chwili spojrzala na zegarek i powiedziala ze jedzie do domu bo musi,zamowilem jej taksowke i odwiozlem .w pewnym momencie zaczela mnie przepraszac za to vo wyszlo,stwierdzila ze nie zasluguje na nia,ze znajde sobie lepsza,nastepnego dnia napisala mi cos w stylu:nie mialo tak byc ,nie chce zebys robil sobie nadzieje,przepraszam itp itd
problem tkwi w tym ze nie moge przestac o niej myslec ,caly czas patrze slepo na telefon czy czegos nie napisala,nie moze mi wyjsc z glowy nie wiem tylko czy pomimo tego co mi napisala mam walczyc dalej,dodam tylko ze odnosze wrazenie ze boi sie spotkac od tamtego "zdarzenia"
reklamy ukryte
reklamy ukryte
5179024 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 0
1 0
Dodano: 17.08.2017 15:35
czy masz walczyc?
dobre pytanie....
mozesz walczyc tylko o co?
znasz ja krotko, zauroczyles sie...
ona najpierw idzie z toba do lozka a pozniej pisze ze to nie mialo byc tak...
a tak naprawde nie masz pojecia o co chodzi...
skad takie a nie jej zachowanie itp....
mozesz sie probowac dowiedziec ale jesli ma jakas dziwna przeszlosc to nigdy ci o tym nie powie... a ty niepotrzebnie bedziesz sie meczyc...
ja bym odpuscil... moze jeszce przez chwile bym probowac cos popisac... albo bym ja odwiedzil z kilka razy... ale raczej polecam nabrac dystansu, ochlonac....
znam to uczucie kiedy czekasz az ona napisze a ona nie napisze bo cos odjebala....
wspolczuje wiec polecam nabrac dystansu,. pozdrawiam
TwojaMamaJestNiska69 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 33
Kciuki w dół: 22

Pisze z: Kyrat
0 1
Dodano: 03.09.2017 13:06
lepiej se kup minecraft premium 4K edition xdddd

xd
Anonim-friend Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 15.09.2017 06:53
Uważam, ze powinieneś walczyć. Ja zawsze wole żałować, ze coś zrobiłam i nie poszło tak jak chciałam, niż żałować, że nawet nie spróbowałam i nie wykorzystałam szansy.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 4

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 117 072