Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

drogie dziewczyny

leo123 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 9
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1
0 1
Dodano: 19.07.2019 17:53
Mam pytanie do was dziewczyny. Proszę was napiszcie jakie macie idealne wyobrażenie/marzenie że chłopak wyznaje wam miłość w jaki sposób jak gdzie kiedy?
Upadłeś poeto
reklamy ukryte
reklamy ukryte
gdfgesfefefsdfds Wróżbita Maciej
Postów na forum: 12
Kciuki w górę: 5
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 19.07.2019 21:33
ja mam takie wyobrażenie :/, że facet przychodzi daje mi czekoladki i mówi że musi mi coś powiedzieć, a ja mówię to czekaj daj te czekoladki ja zaraz przyjdę wstawię do wazonu i wracam z bronią i strzelam za wczasu w zdrajcę a potem biorę te czekoladki i idę na spacer na ławkę i jem a potem wracam i dzwonię że jakiegoś frajera mi postrzelili w mieszkaniu i uciekli i że było ich dwóch :/
leo123 Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 19.07.2019 21:53
ja mam takie wyobrażenie :/, że facet przychodzi daje mi czekoladki i mówi że musi mi coś powiedzieć, a ja mówię to czekaj daj te czekoladki ja zaraz przyjdę wstawię do wazonu i wracam z bronią i strzelam za wczasu w zdrajcę a potem biorę te czekoladki i idę na spacer na ławkę i jem a potem wracam i dzwonię że jakiegoś frajera mi postrzelili w mieszkaniu i uciekli i że było ich dwóch :/ w takim razie napewno pójdę bez czekoladek
Upadłeś poeto
gdfgesfefefsdfds Wróżbita Maciej
Postów na forum: 12
Kciuki w górę: 5
Kciuki w dół: 0
1 0
Dodano: 20.07.2019 10:00
bez czekoladek nie można :/
leo123 Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 20.07.2019 10:39
ja mam takie wyobrażenie :/, że facet przychodzi daje mi czekoladki i mówi że musi mi coś powiedzieć, a ja mówię to czekaj daj te czekoladki ja zaraz przyjdę wstawię do wazonu i wracam z bronią i strzelam za wczasu w zdrajcę a potem biorę te czekoladki i idę na spacer na ławkę i jem a potem wracam i dzwonię że jakiegoś frajera mi postrzelili w mieszkaniu i uciekli i że było ich dwóch :/ jeśli kocha to zrozumie, jeśli nie to i tak zabije xd
Upadłeś poeto
leo123 Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 21.07.2019 12:29
proszę o odpowiedzi ;)
Upadłeś poeto
Nelly_Styles94 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 299
Kciuki w górę: 72
Kciuki w dół: 108

Pisze z: chujnia
1 0
Dodano: 22.07.2019 14:35
Mój chłopak zabrał mnie na festiwal kolorów i kiedy byliśmy cali obsypani tym kolorowym prochem to klęknął na jedno kolano i wyznał mi miłość. Po czym spytał czy będę jego dziewczyną i w drodze powrotnej kupił mi róże. Koniec
sad bitch
Antanoli Wróżbita Maciej
Postów na forum: 34
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 5

Pisze z: Strasburg
0 0
Dodano: 23.08.2019 11:40
Wszystko zależy ile masz lat? Bo wnioskuję, ze chcesz zaczerpnąć inspiracji. Każdy w różnych etapach w życiu ma różne wyobrażenie. Dlatego pytając nastolatkę, będziesz miał odpowiedź o czekoladkach, ja z kolei powiedziałbym, że wyznanie miłości o świcie na katamaranie na Bali, przy dzikim wodospadzie (tak powiedziałaby moja ex), tylko nas na taki romantyzm stać.
Najlepiej zamiast zapytać zwyczajnie, napisz jeszcze po co Ci ta wiedza, co chcesz osiągnąć. Wtedy będziemy mogli Ci pomóc.
Psychoterapeuta. Seksuolog. Pracuję w agencji modelingu z Strasburga. Pomagam młodym osobom rozumieć siebie i swoją drogę. Także pomagam parom, małżeństwom znaleźć rozwiązania dla tematów tabu.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 924