Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

depresja.

pesymistka86 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 29.12.2017 00:43
Szukam kogoś kto mógłby mi wytłumaczyć na czym polega depresja i czym się charakteryzuje.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
klawcia Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
0 0
Dodano: 06.01.2018 20:32
ja mg ci opowiedzieć
olawojtek1 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
0 0
Dodano: 07.01.2018 19:36
Cześć. Mogę Ci opowiedzieć jak to jest ja mieć i jak najlepiej sobie z nią poradzić. Najlepiej pomoc może ktoś kto sam się z Tą chorobą zetknął. Jeśli będę pomocna napisz. Pozdrawiam
kolega1 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 115
Kciuki w górę: 28
Kciuki w dół: 16

2 1
Dodano: 27.01.2018 00:22
Depresja- czyli stan przechodni czyli nic Ci się nie chce, brak chęci do życia, najczęściej kończy się samobójstwem, okaleczaniem się, braniem..... Dzieje się tak dla tego że coś cię męczy i nie umiesz sobie z tym poradzić np. Zdrada, ktoś bliski nie żyje albo popadłaś w problemy twoja psychika nie wyczymuje i zamykasz się w sobie,cierpisz aż ktoś cię z tego nie wyciągnie, lub żyjesz z tym i przeważnie kończy się samobójstwem.
iyodoxk Wróżbita Maciej
Postów na forum: 9

0 0
Dodano: 03.02.2018 23:10
kolega1 to definicja z zapytaj.pl czy po prostu nie znasz się na tym o czym piszesz?
kolega1 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 115
Kciuki w górę: 28
Kciuki w dół: 16

0 0
Dodano: 03.02.2018 23:26
Nie kożyszstam że źródeł pomocy raczej opisałem siebie na codzień ale wygląda to trochę specjalistycznie wiem wiem

Ostatnio edytowano: 03.02.2018 23:32

Człowiek24h Wróżbita Maciej
Postów na forum: 62
Kciuki w górę: 27
Kciuki w dół: 17
1 0
Dodano: 11.02.2018 18:38
Depresja nie musi być cały czas, czasem daje o sobie znać raz na kilka miesięcy i wtedy "wybucha". Wszystko cie przerasta, płaczesz, masz myśli samobójcze, jesteś zamknięty w sobie, nic ci sie nie chce, ja zamykam sie w ciemnym pokoju i płaczę, myśląc o tym że nie chce mi sie żyć... Najlepsze a raczej najgorsze jest to że w szkole zachowujesz sie normalnie ale jak tylko coś sie stanie to masz załamanie, nie chcesz z nikim gadać, zamykasz sie w sobie, jak wrócisz do domu to tylko cicho siedzisz w swoim pokoju... Nie mam stwierdzonej depresji bo nie szłam nigdy do lekarza ale czasem po prostu nawet wystarczy że ktoś kto wydaje ci sie że zależy mu na tobie powie że jesteś np debilem czy coś to mam taki właśnie wybuch. Wszystko przychodzi w jednej chwili, wystarczy iskierka aby wzniecić pożar. Twoja psychika po prostu nie wytrzymuje. A nikt nie może ci w tym pomóc bo boisz sie powiedzieć (musisz powiedzieć dlaczego masz te załamania a w moim przypadku są to problemy rodzinne np jak mama jest wkurzona i powie że jestem idiotką, upośledzona i tego typu rzeczy a ktoś pomyślałby sobie że to patologia...). Twoja samoocena spada na minus 1000... Czujesz sie bezwartościowy i niepotrzebny, że jakby ciebie zabrakło to nikogo by to nieobchodziło...
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 543