Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Czystość malzenska/ problem

MarcinK95 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 14.10.2019 05:27
Zacznę od tego, że kocham swoją dziewczynę. Nawet zaczęliśmy planować swoją przyszłość i to dość odległą.

Pewnego dnia oznajmiła mi,że chce zachować czystość małżeńską ale nie jest dziewicą. Pomyślałem ok , zmieniły się jej priorytety Kocham Ja więc wytrwam.

Jednak ostatnio dowiedziałem się, że ze swoim byłym uprawiala sex niejednokrotnie nawet w miesiącu rozstania.
Od rozstania z byłym minelo 7 miesięcy i teraz nie wiem czy mogly jej sie zmienic poglądy na życie czy Po prostu delikatnie mówiąc mnie zwodzi.

Tak jak pisałem bardzo ja Kocham i bylem/ jestem dla niej zachować czystość do ślubu, ale czuje się trochę oszukany tym że mi nie powiedziała o seksie z byłym
reklamy ukryte
reklamy ukryte
asia_16l Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 1
1 0
Dodano: 15.10.2019 22:00
myślę ze najlepiej byłoby odbyc z nią szczerą rozmowe
niedojeb Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 2
1 0
Dodano: 10.12.2019 14:41
Chce zachować czystość małżeńską ale nie jest dziewicą - o co jej chodzi - sama już pozamiatała ...

A może chodzi o to, że chce abyś Ty zachował czystość ?!

Stary ewakuuj się z tego układu - szczególnie jeśli jeszcze nie dymałeś. Jeśli przystaniesz na te absurdalne warunki i się z nią zwiążesz to zawsze będziesz widział oczami wyobraźni gości którzy dymali ją przed tobą.
DeivDevil Wróżbita Maciej
Postów na forum: 157
Kciuki w górę: 177
Kciuki w dół: 44
2 0
Dodano: 10.12.2019 16:09
Inny mógł ją dymać wielokrotnie a Ty masz szlaban xD. Nie wiem dalej, po co się wpierdalać w taki związek, wrzuć ją w friendzone i tyle.
Prostuj swe ścieżki i uwierz w marzenia
To ty zmieniasz życie, a nie życie cię zmienia
uhuhuhuh Wróżbita Maciej
Postów na forum: 133
Kciuki w górę: 127
Kciuki w dół: 51

0 0
Dodano: 10.12.2019 20:59

Pewnego dnia oznajmiła mi,że chce zachować czystość małżeńską ale nie jest dziewicą.

Powiedz jej że trzeba było pomyśleć wcześniej..... Ja tam nieszczególnie wierzę w taką odmianę.
Z kobietą jak z samochodem, im niższy przebieg tym lepszy.
akilegna137 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 0
0 0
Dodano: 19.05.2020 19:24
Uważam że jest to trochę podejrzane skoro tak jak wcześniej powiedziano w komentarzach dała wcześniej innemu,ale nagle zmieniła zdanie co do czystości. Porozmawiajcie może zaraziła się jakąś chorobą weneryczną od byłego i się wstydzi.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 129 833