Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Czy to depresja?

Człowiek24h Wróżbita Maciej
Postów na forum: 62
Kciuki w górę: 27
Kciuki w dół: 17
0 0
Dodano: 06.11.2017 16:47
Czuję się strasznie. Wiem, że jestem coraz bardziej zamknięta w sobie, smutna. Najlepiej wogóle nie przychodziłabym do szkoły bo tam mi dokuczają itd. Nie mam ochoty na naukę. Nie mogę się do tego zmobilizować. Kiedyś tak nie było. Normalnie siadałam do lekcji i miałam lepsze oceny. Nie lubię już tak wspólnych rodzinnych obiadów. Moje życie nie ma już takich kolorowych barw i w sumie sama nwm dlaczego. Nienawidzę swojej klasy i ogólnie większość mładzieży to debile i idioci więc prędzej czy później zaczną mi dokuczać oprócz dwóch osób. Niestety tylko jedna mieszka w moim mieście. Tylko przy nich odżywam. Śmieję się. One mnie rozweselają a jak rozmawiam z nimi na ciekawe tematy to zapominam o tym że wszystko jest takie beznadziejne.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Człowiek24h Wróżbita Maciej
Postów na forum: 62
Kciuki w górę: 27
Kciuki w dół: 17
0 0
Dodano: 06.11.2017 16:51
Albo w sumie najlepiej się czuję przy jednej osobie.
szaniec Wróżbita Maciej
Postów na forum: 26
Kciuki w górę: 5
Kciuki w dół: 7
0 0
Dodano: 07.11.2017 04:35
depresja to conajmiej dłuższe gorsze samopoczucie. spróbuj nawiązać z jedną osobą dobry kontakt w klasie, przewaznie tak jest ze choćby się bug wie kim było ta jedna koleżankę się znajdzie czy kolegę. jak się nie uda to przez internet

Ostatnio edytowano: 07.11.2017 04:36

Konto usunięte
0 0
Dodano: 07.11.2017 20:46
Nie koniecznie musi być to długie, chyba że rozmawiamy o przewlekłej depresji ale ona musi trwać przynajmniej kilka lat.. Bardziej skłaniał bym się ku tak zwanemu epizodowi depresjyjnemu, ja bym zalecał kontakt nawet u szkolnego pedagoga (czyt. Psycholog) bo nawiązanie relacji przy w takim stanie może tylko pogorszyć.

Ostatnio edytowano: 07.11.2017 20:48

szaniec Wróżbita Maciej
Postów na forum: 26
Kciuki w górę: 5
Kciuki w dół: 7
0 0
Dodano: 07.11.2017 22:57
jeden gorszy dzień to jeszcze nie depresja
Konto usunięte
0 0
Dodano: 08.11.2017 04:33
Wpis usunięty
Konto usunięte
0 0
Dodano: 08.11.2017 21:19
jeden gorszy dzień to jeszcze nie depresja I tu jesteś poniekąd w błędzie poniekąd.. Depresja to schorzenie, a nie jak wiele osób uważa że to choroba.. (Oczywiście zdania są podzielone, tak zdaje sobie z tego sprawę). Epizod depresyjny może trwać nawet kilka godzin, w tym sezonie czyli jesienno zimowym ona się wzmaga. Choroby "głowy" mają to do siebie że rozwijają się w zawrotnym tempie, a nie leczone prowadzą do samobójstw. Stąd powinno się iść nawet z gorszym samopoczuciem który utrzymuje się przez powiedzmy sobie 3 dni, tak wiem społeczne gadanie "Idziesz do psychiatry/psychologa/psychoterapeuty to oznacza że jesteś po***". Sam zmagałem się z depresją przez długi czas i do tej pory miewam oznaki "Halo ja tu jestem!" i to jest właśnie to o czym mówię.. Depresja lubi się uspokajać nawet przez kilka miesięcy nieda o sobie znać ale jak wróci, żadne deprimy jak pan "KUBAROZPRUWACZ" stwierdził nie pomogą. :)
anonimowiec23 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 8
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 2
0 0
Dodano: 17.11.2017 17:31
Właśnie... Nauczyciele nic z tego nie robią co się dzieje na przerwach i po lekcjach. Dopiero jakby doszło do samobójstwa by się zainteresowali. Bo przecież na przerwach z kolezaneczkami trzeba porozmawiać i nie zwracać uwagi na uczniów bo po co?!
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 558