Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Czy ten świat naprawdę tak działa?

TajemniczyNieznajomy Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 18.09.2016 17:38
Dzień dobry wszystkim.
Nie rozumiem dlaczego tak się dzieje, dlatego może wy mi pomożecie...

Mam "naście" lat i ostatnio (nie cały miesiąc temu) zerwała ze mną dziewczyna, byliśmy razem równo 8 miesięcy.
Ostatni tydzień przed zerwaniem byłem na wakacjach z rodziną.
Z Kasią pisałem normalnie jak zawsze przez fb, mega za sobą tęskniliśmy, było słodko, kochająco itd
Nic nadzwyczajnego się nie działo, aż do ostatnich dni mojego wyjazdu...
Nagle coś się po prostu popsuło...Obiecaliśmy sobie że zaraz jak wrócę to, jak szybko się tylko da, spotkamy się (bo mega za sobą tęskniliśmy), ale właśnie w ten ostatni dzień, dostałem od niej wiadomość że się nie spotkamy bo "ma coś do załatwienia".
Jako że dobrze przyjaźnię się z jej siostrą to szybko zbadałem sprawę i Kasia nic nie miała do załatwienia, bo miała siedzieć cały dzień w domu.

No ale streszczając, jak już wróciłem to od razu do niej pojechałem. MEGA się ucieszyła że się spotkaliśmy, myślałem że wszystko jest spoko, tylko miała taki chwilowe "załamanie" czy coś.
Ale to był dopiero początek...
[w takim olbrzymim skrócie]
Przez następny czas Kasia na zmianę ze mną zrywała i przepraszała mnie...

Trochę się sam pogubiłem o co w tym wszystkim chodzi, ale starałem się, żebyśmy razem jakoś z tego wybrnęli. Niestety, nie udało się... zerwała ze mną... ale mieliśmy zostać przyjaciółmi.

Nie odzywała się później przez następne 2 tygodnie, zacząłem się martwić bo podobno smutna chodziła po domu, nie chciała się z nikim spotykać itd.
Dzwoniłem, żeby po prostu dowiedzieć co się dzieje, ale nie odbierała, więc wybrałem się do niej.
Chwilę się przeszliśmy, jakieś 10 min, ale mówiła tylko że ma mnie dość i mnie nienawidzi.
Totalnie nie wiedziałem o co chodzi... nic nie zrobiłem, ani nic się nie stało, tak z dnia na dzień zaczęła mnie nienawidzić... :c

Wczoraj się dowiedziałem że zaczęła obrabiać mi dupę u moich przyjaciół i nie tylko, mówiąc że chcę każdego zniszczyć a przyjaciółmi tylko manipuluje.

Naprawdę się mocno kochaliśmy... ale nagle, bez powodu wszystko prysło jak bańka mydlana... powiedzcie mi co ja mam zrobić... Tęsknię za nią...

Chciałbym się do kogoś przytulić...
reklamy ukryte
reklamy ukryte
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 291
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 18.09.2016 19:28
Może wpadła w złe towarzystwo.... :P , wygląda to trochę, jakby nie robiła tego z własnej, wolnej woli...., pogadaj bardziej z jej siostrą, może wpadła w jakieś poważniejsze tarapaty, bo to wszystko wygląda dziwnie :\ , tak się nie zachowuje normalna dziewczyna, chyba, że ma problem z psychiką, ale tak z dnia na dzień nic z psychiką się nie dzieje :\ , moim zdaniem powinieneś pogadać z jej siostrą dogłębniej czy z kimś się nie spotyka, czy gdzieś nie wychodzi nie wiadomo gdzie itp. :P oraz sam ją poobserwuj i jej zachowanie, bo to wszystko jest dziwne :\
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 291
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 18.09.2016 19:30
A i jeszcze.... czy nie ma może możliwości, że jest w ciąży....(?), bo to też może mieć wpływ na jej zachowanie :P
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 636