Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Czy ma to sens?

Erase Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 1
1 1
Dodano: 05.07.2019 01:24
Siemka, czy jeśli facet ma nerwice lękową to jest dla niego nadzieja na znalezienie drugiej połówki? Nie mówię to o ostrym zaburzeniu lecz o chwilowych napadach. Dla człowieka którego najważniejsze jest szczęście drugiej osoby jest skreslany na starcie? Może to żal już sam nie wiem ale zastanawia mnie to, dlaczego ludzie którzy chcą oddać część siebie dla drugiej osoby są z góry skreslani? Co się dla Was liczy?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
greentea Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 07.07.2019 20:40
Oczywiście, że jest nadzieja. Zawsze jest. Myślę, że masz szansę. Mój chłopak ma zespół aspergera a ja borderline i żyje nam się całkiem nieźle. Przeszkody są, ale dla miłości to nic. Odwagi, ta chwila nadejdzie!
Arbuz9821 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 9
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 15.07.2019 22:13
Oczywiście, dla mnie liczy się to co jest w środku i jakim jesteś facetem a z np. Nerwicą lękową można żyć więc nie ma problemu żeby mieć 2 połówke
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 130 973