Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Czy jestem obiektem drwin i zartów?

OPC Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1
0 1
Dodano: 14.04.2018 22:04
Witam. Mam ok 21 lat, chłopa, dbający o siebie, nie mam dziewczyny. Ogólnie skromny, dziewczyny nie mam. Zainteresowania to komputery, mechanika, fotografia itp (wszystko po trochu), Niby ok, ale jest małe ALE. Mianowicie ubieram się w czarne ubrania, koszulki z motywem śmierci, czaszki itp do tego luźne sportowe buty czarno-białe przeważnie. Często stawiam też irokeza na głowie, raz duży lub krótki, zależy jaki długie włosy. Rodzice ciągle powtarzają, że nie pasuje mi, bo mam owalną twarz w szkole to samo, mówią, że nie pasuje. Czasami zwracam na siebie uwagę innych np, na ulicy. Nie wiem czy to dobrze czy źle. Ogólnie wiem, że wyglądam trochę inaczej i dobrze mi z tym. Czy taki sposób ubierania się i fryzury to dzisiaj obciach, czy jestem obiektem drwin i wytykania palcami?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
anoonimowoo Wróżbita Maciej
Postów na forum: 11
Kciuki w górę: 13
Kciuki w dół: 4
0 1
Dodano: 15.04.2018 09:04
Niektórym taki styl pasuje, a niektórym nie. Trudno to ocenić czy jesteś obiektem drwin, czy też nie, ponieważ nie mogę wyobrazić sobie twojego wyglądu twarzy.
gvcvbhdfght Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0

1 0
Dodano: 15.04.2018 18:44
Jeśli czujesz się w tym ubiorze i fryzurze dobrze to nie zwracaj uwagi na to. Bądź sobą!
NieznajomyTyp Wróżbita Maciej
Postów na forum: 60
Kciuki w górę: 44
Kciuki w dół: 16

1 0
Dodano: 16.04.2018 13:06
Irokez w 2018 roku, błagam.
Koszulki z czachami jeszcze można przeżyć
xD
worthless Wróżbita Maciej
Postów na forum: 49
Kciuki w górę: 36
Kciuki w dół: 6
2 0
Dodano: 23.04.2018 15:35
Nie no, jest super. Masz swój styl, ubierasz się tak, jak lubisz. Jeżeli jakiejś dziewczynie się spodobasz, to masz pewność, że za charakter, albo jest dewiantką, w każdym razie możesz być sobą. Ludzie zawsze się śmiali i śmiać będą. Jeżeli Ci dobrze tak, jak jest - to nie przejmuj się innymi. I tyle.

A irokez bywa fajny. Tylko mam nadzieję, że z charakteru również jesteś na tyle ambitny, co ze stylem.

Pozdrawiam.
I am so worthless.
Anathema - Lost Control.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 636