Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Czy jej dalej zależy?

Kostek_95 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 02.03.2020 10:42
Jesteśmy od roku w związku, od jakiegoś miesiąca zauważyłem, że jest trochę nieobecna. Poznała kilku nowych znajomych w pracy. Ale do sedna, z jednym, jakby mogła to pisałaby 24/7. Jak do niej czasami mówię, a akurat jest wpatrzona w telefon, to tak jakby była gdzieś w innym miejscu. Ostatnio , mieliśmy zaplanowany cały dzień dla siebie, ale wystarczyła jedna wiadomość od jej znajomego i już chciała zmienić trochę plany, żeby się z nim spotkać. Rozumiem, że chce mieć znajomych, ale wydaję mi się jakby nie stawiała im granic, takie jest moje uczucie. Oczywiście zapewnia mnie, że mnie kocha itp. Mam mętlik w głowie, bardzo duży mętlik. Nie wiem czy przesadzam z zazdrością i trochę odpuścić czy jest to uzasadnione. Raz poszła kłótnia o to. Za bardzo ją uciskam. Dać jej trochę luzu?

Ostatnio edytowano: 02.03.2020 12:04

reklamy ukryte
reklamy ukryte
DeivDevil Wróżbita Maciej
Postów na forum: 157
Kciuki w górę: 179
Kciuki w dół: 44
0 0
Dodano: 03.03.2020 19:28
Norma, dasz jej luzu a za chwilę będzie chciała przerwy, każdy to zna, ale szczerze, ciężko Ci będzie cokolwiek teraz zrobić, staraj się unikać kłótni jedynie.
Prostuj swe ścieżki i uwierz w marzenia
To ty zmieniasz życie, a nie życie cię zmienia
Olaolala Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 10.03.2020 12:46
Zamiast być zazdrosnym i się wkurzać pokaz jej że ty również możesz mieć koleżanki :) zobaczymy czy będzie zadowolona :)
Kuba22 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 51
Kciuki w górę: 35
Kciuki w dół: 9

0 0
Dodano: 10.03.2020 15:16
nie dawaj za duzo luzu bo to wykorzysta powiedz jej co czujesz i ze nie chcesz byc na 2 miejscu wyglada to jakby wolala jego niz Ciebie
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 477
Kciuki w górę: 582
Kciuki w dół: 147

Pisze z: Zamość
0 0
Dodano: 10.03.2020 19:20
W sumie nie wiem po co autorze gdybasz w tym, przecież widzisz że spadłeś na boczny plan, a kolega jest aktualnie w centrum uwagi. Według mnie coś jest mocno nie tak skoro potrafi wasze plany dla niego zmienić, dostosować się pod niego. Aktualnie to Ty bardziej robisz za kolegę niżeli partnera. Ja na Twoim miejscu postawiłbym sprawę jasno, albo woli kolegę albo Ciebie.
Szcze­rość to je­dyna dob­ra cecha, za którą ludzie Cię znienawidzą.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 130 925