Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Czy da się ją przekonać

Niewyczymie Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0

0 0
Dodano: 06.08.2019 15:23
Mam 19 lat, a moja dziewczyna ma 15 lat(wiem mało, żeby być pewnym wszystkiego w życiu) ale ona jest przekonana, że nigdy nie będzie mieć dziecka, nie chce mieć i koniec. Jej argument jest taki, że nie chce sprowadzać na świat nowej osoby, żeby nie cierpiała, i mówi "a co jeśli będzie nieszczęśliwe i nie będzie chciało żyć i będzie chciało się zabić". Problem polega na tym, że ja chcę mieć dziecko(kiedyś chciałem nawet z 5 ale teraz wystarczy chociaż jedno) ale nie teraz bo to by była głupota ale za 10 - 15 lat mniej więcej. Ona jest super dziewczyną, bardzo ją kocham i to jest jedyna rzecz, która mi w niej przeszkadza, oprócz tego nie ma takiej sprawy, która by mnie ciągnęła do zerwania z nią. Czy takiej nastolatce, która ma depresję, może się kiedyś zmienić zdanie? Jaka jest na to szansa? I dodam jeszcze, że przy każdej próbie pogadania z nią na ten temat się wkurza. (jeszcze jedno: ona jest moja pierwszą dziewczyną, znamy się od ponad 4 miesięcy, skończyłem szkołę, nie mam przyjaciół, ani kolegów, spotykam się tylko z nią i nawet jak zerwę to nie mam żadnej alternatywy w życiu)
reklamy ukryte
reklamy ukryte
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 469
Kciuki w górę: 573
Kciuki w dół: 146

Pisze z: Zamość
0 0
Dodano: 06.08.2019 15:45
Ona ma 15lat, zdanie jeszcze nie raz zmieni. Aktualnie większość jej słów to farmazony wyssane z palca i tyle. Dodatkowo wątpię że za te kilka lat będziecie nadal razem ale powodzenia.
Szcze­rość to je­dyna dob­ra cecha, za którą ludzie Cię znienawidzą.
uhuhuhuh Wróżbita Maciej
Postów na forum: 132
Kciuki w górę: 124
Kciuki w dół: 48

0 0
Dodano: 06.08.2019 21:33
nie mam przyjaciół, ani kolegów, spotykam się tylko z nią i nawet jak zerwę to nie mam żadnej alternatywy w życiu)
Z takim podejściem ten związek już nie ma szans. Musisz się nauczyć ze dziewczyna to tylko dodatek do Twojego życia a nie jego całość. W przeciwnym razie nic z tego nie będzie i ani długo nie zejdzie jak będziesz płakał. Nie jeden olał znajomych dla "laski" a po roku został z ręką w nocniku.
Może pora znaleźć pasję, ludzi o podobnych zainteresowaniach? ciekawą pracę?
Z kobietą jak z samochodem, im niższy przebieg tym lepszy.
Landlex Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 10.09.2019 20:23
Człowiek zmienia się co 7 lat, poczekaj..
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 630