Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Czy coś może być między nami?

Chlop14 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 23
Kciuki w górę: 7
Kciuki w dół: 3

0 0
Dodano: 13.12.2017 20:44
Cześć!
Nie potrafię jakoś rozpisywać się, więc opiszę to najobszerniej jak mogę, a jeśli coś chcecie jeszcze wiedzieć, to pytajcie.
Także.. Zakochałem się w koledze z klasy.
W pierwszej, może drugiej klasie podstawówki mieliśmy taką "zabawę", wiecie, byliśmy ciekawi, kto co ma, a że na naszej wsi tylko ja i on byliśmy dziećmi, to się razem bawiliśmy.
Rok temu.. Pamiętam jak dziś. Byliśmy na sali gimnastycznej, on spojrzał na mnie, ja na niego. Zawstydzony uciekłem wzrokiem.. I od tej pory nie ma dnia bez spojrzenia. Najpierw to były takie skryte, kątem oka, ale teraz to już patrzymy się prosto w siebie. Byliśmy w tamtej chwili skłóceni, teraz "oficjalnie" ze sobą nie rozmawiamy, ale ja chcę się z nim pogodzić. Ale zawsze coś mnie blokuje w środku i wymiękam, albo jest ktoś, przy kim nie chciałbym się godzić z nim. Po prostu jestem introwertykiem i rozmawianie z kimś jest wystarczająco krępujące, a co powiedzieć o rozmowie z kimś w kim się kocham...
Ja już naprawdę nie wiem, czy on też mnie kocha, czy nie... Proszę, pomóżcie i nie hejtujcie...
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Slytxis Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 25.12.2017 20:23
myślę że mogę Ci pomóc
Chlop14 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 23
Kciuki w górę: 7
Kciuki w dół: 3

0 0
Dodano: 11.01.2018 21:32
myślę że mogę Ci pomóc
Jak, jeśli można wiedzieć?
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 924