Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Człowiek-przyjaciel

Wilku03 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 1
0 1
Dodano: 21.04.2018 21:21
Witam!
Jestem w klasie maturalnej i niedługo kończę 19 lat. Mój problem może nie jest zbyt poważny, ale sprawia, że czuję się gorzej na tle moich rówieśników.
Mianowicie nigdy nie miałem dziewczyny. Każda, o której względy się starałem od samego początku zaczynała mnie zlewać. W "najlepszym" przypadku proponowały zostanie przyjaciółmi.
Nie mam pojęcia od czego jest to zależne. Jestem inteligentnym, dosyć wysokim, przystojnym człowiekiem i mam poczucie humoru (nie przechwalam się, to na potrzeby wyznania). Dziewczyny traktuję z szacunkiem, ale nie jestem typem desperata ani pantoflarza.
Jest ktoś w stanie powiedzieć co jest ze mną nie tak?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
jakK Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0

Płeć: kobieta
Pisze z: Kraków
0 0
Dodano: 04.05.2018 23:47
Nie mam pojęcia o co może chodzić, bo cię nie znam. Poza tym to, że te dziewcznyny były jakie były nie znaczy, że coś jest z tobą nie tak. Po prostu jeszcze nie trafiłeś na "tą jedyną" (tak, naiwnie wierzę, że ktoś taki istnieje ;) )
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 129 974