Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

czas zakończyć życie

lucznil Wróżbita Maciej
Postów na forum: 12
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 32
1 1
Dodano: 25.03.2019 17:17
Czy jest to odpowiedni krok? Jeden raz mozna popełnić taki błąd. Ale czy jest to w ogóle błąd, zycie mnie przytłacza, ojciec bike, matka na mnie krzyczy i tak codziennie. Rodzenstwo robi mi blizny na rękach, ludzie myślą że sie kalecze, nie robie tego, przynajmniej jeszcze nie. Ktoś kiedyś mi powiedział,, aniołami są osoby które odbierają sobie życie, widzą ile jest na świecie zła, nie umieją żyć wśród kłamliwych ludzi,, mama tej osoby podcieła sobie żyły. Jednak ja aniołem nie będę, więc po co żyć jak sie wie, że nagroda za życie jest po za naszym zasięgiem?
Ludzie nazywają mnie aniołem, jednak ja wiem kim naprawde jestem
reklamy ukryte
reklamy ukryte
ciesiela_839 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 2
0 1
Dodano: 25.03.2019 18:34
Zrobisz sobie większe problemy niż myślisz, byłam w podobnej sutuacji z takimi myślami i nawet próbowałam się zabić to pogorszylo tylko byłam 2 razy w psychiatrycznym i fajne miejsce to nie jest możesz napisać na pv spróbuję doradzić pomoc.
...34
TeenSpirit Wróżbita Maciej
Postów na forum: 416
Kciuki w górę: 537
Kciuki w dół: 138

Pisze z: Zamość
1 1
Dodano: 26.03.2019 16:45
Ucieczka od problemów nigdy nie jest dobrym wyjściem. Jesteś w wieku gdzie już pewnie rzeczy rozumiesz i powinnaś udać sie z tym do pedagoga szkolnego. Dostaniesz od niego odpowiednią pomoc i poprowadzi Cię dalej. To jest najlepsze co możesz w tej chwili zrobić. Nie masz sie czego bać tam, zazwyczaj są to osoby dobrze znający się na swojej pracy.
Szcze­rość to je­dyna dob­ra cecha, za którą ludzie Cię znienawidzą.
xstayallive Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 2
0 1
Dodano: 07.04.2019 23:19
Wiem ze masz ciezko, ale musisz to wytrzymać. Napisz do mnie
Postaram sie pomoc
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 123 430