Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Co zrobic?

tajemnicza11 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 2
0 2
Dodano: 21.06.2019 11:22
Mam przyjaciela , najlepszego przyjaciela i najlepsza przyjaciolke. Mój przyjaciel kiedys sie we mnie zakochal ,ale ja go odrzucilam ze wzgedu na moja przyjaciolke ktora byla w nim zakochana . Mimo mojego odrzucenia i friendzonu (niewiem jak to sie pisze) moj przyjaciel nadal chcial ze mna chodzic i mnie podrywal . Pewnego dnia poddal sie i byl z moja przyjaciolka . Cieszylam sie z tego. Na poczatku moja przyjaciolka (nazwijmy ją Hania) i moj przyjaciel (nazwijmy go Kacper) bardzo dobrze sie dogadywali , ale jako iz juz wczesniej mialam świetny kontakt z kacprem to sie z nim spotykalam ,wyglupialam itp. o co Hania zrobila sie zazdrosna. Potem Hania i Kacper zerwali ze soba i teraz sie nienawidza . Nadal mam swietny kontakt z Hania i Kacprem. Po zerwaniu Kacper znowu zaczął sie mna interesowac ale znowu go odrzucilam. Potem znalazl sobie dziewczyne z która zerwal dla mnie (chociaż tego nie chcialam ) wiec go odzucilam . Zaczelismy sie kłucic i nieodzywalismy sie do siebiw kilka dni. Potem probowalam sie z nim pogodzic co mi sie udalo ,ale mielismy do siebie wiekdzy dystans i byl dla mnie troche wredny. Potem powiedzialam mu ze jak ma byc wredny to nie chce sie z nim przyjaznic , na co on sie obrazil. Po kilku djiach on sam
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 2

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 148