Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Co wtedy?

Człowiek24h Wróżbita Maciej
Postów na forum: 62
Kciuki w górę: 27
Kciuki w dół: 17
2 0
Dodano: 30.12.2017 19:54
Ej bo ja podczas masturbacji nie jęczę, nie mruczę...-nic. Tylko zamykam oczy i oddaję się w pełni sobie. Ewentualnie przy orgaźmie ciężej oddycham, coś podobnego do dyszenia. I tu pytanie-boję się że przy seksie chłopak bedzie myslal ze nie jest mi dobrze albo po prostu nie bede go podniecac (wiem ze wiekszosc mezczyzn podniecają jęki) i ucieknie bo np będzie czul sie dziwnie... Mam nauczyć sie jęczenia? Jak sobie przypomne to jestem w stanie cicho postękiwać ale to nie jest z natury, tylko dlatego, że myślę o tym, aby to robić. Więc jednak lepiej jak jestem cicho bo wtedy bardziej sie skupiam. Po prostu boję się reakcji faceta.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Dark_Thoughts Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0
1 0
Dodano: 30.12.2017 20:36
Nie potrzebne jest udawanie. A jeśli będzie Ci kiedyś dobrze z facetem czy kimkolwiek to możesz mu pokazać na mnóstwo innych sposobów że jest super, że przeżywasz coś wyjątkowego i wcale nie musisz "jęczeć" ani nic z tych rzeczy. Możesz na przykład kurczowo przytulić go do siebie, zagryźć kołdrę czy jego ramie, ściskać go dłońmi. Co tam będziesz chciała, ale sztuczne odgłosy będą raczej drażniące i będą sprawiały trudność w koncentracji więc odpuść to sobie.
słoneczny_poranek Wróżbita Maciej
Postów na forum: 19
Kciuki w górę: 8

0 0
Dodano: 01.01.2018 19:38
Też mam z tym problem i nie wiem jak się zachowywać. Zwykle moje jęki podczas seksu są trochę podciągane, w obawie, że partner pomyśli, że nie czuję przyjemności, choć tak nie jest. Często mówił mi, ze jestem cicho i prosił bym była głośniejsza, bo go to podnieca, choć już i tak byłam głośno, jak na mnie. Nie widziałam w tym nic złego więc robiłam tak by mu się podobało, ale nie na tyle by dla mnie było to uciążliwe.
chomisie24 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 2
0 0
Dodano: 04.01.2018 22:04
Jak partner będzie dobry to i nie będziesz musiała nic udawać :)
twojamama69 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 1

Pisze z: Czarnobyl Reaktor numer 4
0 0
Dodano: 09.01.2018 09:18
weź lepiej spożyj kepler b
ale gej
XDDDDDD
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 636