Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

co robić ?

malinovva Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 04.09.2016 22:46
Dokładnie 6 lat temu poznałam Artura. Początkowo byliśmy tylko i wyłącznie kumplami i w sumie gdyby nie mój znajomy było by tak nadal. To właśnie dzięki niemu zaczęliśmy być parą. Dogadywaliśmy się świetnie, nigdy nie było żadnych kłótni. Był facetem którego naprawdę kochałam co czuł on ? niby był a właściwie to bywał, tak na prawdę sam przyznał że nie wie czego chce choć nie raz mi mówił że mnie kocha. To ja w większości dbałam o ten związek i nawet jak się sypało to właśnie ja sama starałam się to podnieść, uratować. Nie udało mi się to jednak. Po rozstaniu mieliśmy jakiś kontakt jednak mały. On pojawiał się robił nadzieję i potem znów znikał. Tak samo zrobił ostatnio. Właśnie za nie długo mija 2 lata od naszego rozstania i wiecie co ? ja nadal go kocham. niby staram się zapomnieć. niby zapomniałam ale gdzieś tam z tyłu głowy nadal jest On.

Ostatnio edytowano: 07.10.2016 08:41

reklamy ukryte
reklamy ukryte
PaniRacuch Wróżbita Maciej
Postów na forum: 51
Kciuki w górę: 9
Kciuki w dół: 2

Pisze z: Południe
0 0
Dodano: 05.09.2016 18:56
Ale tak zawsze będzie, nie ma jakiejś magicznej tabletki na zapomnienie, jest jeden oklepany sposób, po prostu musisz znaleźć, nową, lepszą miłość, to działa jak eliksir zapomnienia, zapewniam Cię, że to możliwe i da się. A skoro on cię olewa to będzie jeszcze prostsze, nie marnuj życia dziewczyno.
Pierwsze wrażenie możesz zrobić tylko raz.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 544