Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Co lubicie / fantazje #Dziewczyny

kuba2712 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 8
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 3
0 0
Dodano: 28.07.2019 14:21
Cześć, byłem już z kilkoma dziewczynami i zawsze nurtowało mnie pytanie co one lubią? Podczas rozmowy dostawałem odpowiedzi typu „spróbuj to się dowiesz”, albo „kiedyś to zauważysz”. Dochodzę do wniosku ze chyba same nie wiedziały. Moja teraźniejsza dziewczyna lubi gryzienie sutków, kiedy tego doświadcza mało co nie szczytuje. Teraz mam pytanie do szerszego grona dziewczyn i nie tylko, co wy lub wasze partnerki uwielbiają? Pozdrawiam
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Nelly_Styles94 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 299
Kciuki w górę: 72
Kciuki w dół: 108

Pisze z: chujnia
0 0
Dodano: 31.07.2019 22:32
Nie mam partnerki. Jedynie partnera.
sad bitch
Antanoli Wróżbita Maciej
Postów na forum: 34
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 5

Pisze z: Strasburg
0 0
Dodano: 01.08.2019 13:39
Fakt jest taki, że każda lubi co innego, ale chyba najwięcej zabawy jest z dziewczynami, które sa wyzwolone albo otwarte na pomysły. Wtedy możesz próbować i odkrywać czy to sie też Tobie podoba :>
Psychoterapeuta. Seksuolog. Pracuję w agencji modelingu z Strasburga. Pomagam młodym osobom rozumieć siebie i swoją drogę. Także pomagam parom, małżeństwom znaleźć rozwiązania dla tematów tabu.
Nelly_Styles94 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 299
Kciuki w górę: 72
Kciuki w dół: 108

Pisze z: chujnia
0 0
Dodano: 02.08.2019 21:40
Fakt jest taki, że każda lubi co innego, ale chyba najwięcej zabawy jest z dziewczynami, które sa wyzwolone albo otwarte na pomysły. Wtedy możesz próbować i odkrywać czy to sie też Tobie podoba :> Jesteś seksuologiem?
sad bitch
ottaktupisze Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 03.08.2019 18:41
Spróbuj wybadać co lubi, ja np po dłuższych testowaniach zauważyłam że lubię delikatną nachalność ale do granic oczywiście i podgryzanie oraz ostry seks
Antanoli Wróżbita Maciej
Postów na forum: 34
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 5

Pisze z: Strasburg
0 0
Dodano: 06.08.2019 08:32
Fakt jest taki, że każda lubi co innego, ale chyba najwięcej zabawy jest z dziewczynami, które sa wyzwolone albo otwarte na pomysły. Wtedy możesz próbować i odkrywać czy to sie też Tobie podoba :> Jesteś seksuologiem?
Psychoterapeutą / seksuologiem.
Lubię fora, bo anonimowo mogę pozwolić sobie na więcej luzu w ocenie pacjenta i na komentarze, które zawsze cisnęły mi się na usta, a których nie mogłem powiedzieć, bo etyka zawodowa.
Niemniej tak, wszystko to co piszę odnośnie merytorycznych porad jest autentyczne i podparte moim doświadczeniem i wiedzą.

Jeżeli chcesz poznać kobietę i jej potrzeby to ją zwyczajnie zapytaj. Nie każda będzie skora by od razu o tym mówić, ale możesz próbować podpytywać, próbować zrobić z nią coś co może ją zainteresować i obserwować czy jej się to podoba.
Jeżeli mówimy o aktywności seksualnej to skup uwagę na niej i zobacz jak jej organizm się zachowuje, jakei bodźce na nią działają najmocniej. Poszukaj możliwości, testuj. Kiedy ona powie stop to przerwiesz, ale próbuj. Często kobiety nie wiedzą czego pragną, dlatego jak uda Ci się to znaleźć i jej dać, możesz być pewien, że ona nie będzie chciała Ciebie wypuścić z rąk. :)
Psychoterapeuta. Seksuolog. Pracuję w agencji modelingu z Strasburga. Pomagam młodym osobom rozumieć siebie i swoją drogę. Także pomagam parom, małżeństwom znaleźć rozwiązania dla tematów tabu.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 894