Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Chyba jestem lesbijką

emi888 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 0
2 0
Dodano: 20.08.2018 21:01
Wsumie to niewiem czy to można zaliczyć do problemów, bo większość osób na tej stronie pisze o ważniejszych sprawach, ale opowiem tu co mi w duszy siedzi.
Mam 14 lat i od jakiegoś czasu męczy mnie jedna sprawa dotyczy ona tego że, niewiem czy niejestem lesbijką a może bi. Nikomu tego nie mowiłam, bo boje się reakcji rodziny, przyjaciół, a do puki niewiem tego na 100% będzie to zabardzo ryzykowne.
Od jakiegoś czasu ciągle przyłapuję się na tym jak patrze na inne znajome, w zasadzie chodzi o to iż nie robie tego w naturalny sposób dla dziewczyn tak jak kiedyś, teraz bardziej patrze na ich kształty, zwłaszcza w momętach kiedy przyjdą w bardziej odważnych żeczach, które wiecej pokazują. Pociąga mnie w nich zapach, włosy, usta no poprostu wszystko nawet to, że są dziewczynami. Wiem, że wsumie sama dałam sobie tu odpowiedź mówiąc iż mnie pociągają ale żeby było śmieszniej to nie mogło by się tak skończyć. Dość często wychodze z innymi na dwór i są w śród nich chłopacy, nawet jeden z nich według mnie jest ładny, mega się ubiera, ma bląd włosy i widać, że o siebie dba ( nie jak większość) , ale jak tylko on sobie pujdzie to zaczynam znów myślami błądzić po swoich koleżankach zwłaszcza o mojej przyjaciółce . Lubie wyobrażać sobie różne historie- co by było gdyby- czasami w roli głownej osoby z którą się spotykam jest dziewczyna a czasami chłopak. Tak samo jest w żeczywistości czasami umiem się patrzeć z zainteresowaniem na dziewczyne a czasami na chłopaka.

Jest mi z tym strasznie ciężko, bo niepotrafię się określić i przez to czuje się tak jagbym poprostu niewiedziala kim jestem.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
DepperFlower Wróżbita Maciej
Postów na forum: 15
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 2
0 0
Dodano: 21.08.2018 00:01
Spokojnie :) masz dopiero 14 lat. Może i to chwilowe, też tak miałam że wydawało mi się iż jestem less i tym właśnie się nakręcałam. I co najlepsze było coraz gorzej ヽ( ´¬`)ノ. Jeśli chodzi o związki ,,nic na szybko" masz jeszcze czas ;)

Teraz jestem hetero :)

Ostatnio edytowano: 21.08.2018 00:02

anonimus8893 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 5
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 27.08.2018 00:41
To koc złego. Sama zobaczysz po czasie co i jak. Hormony buzuja i dojrzewasz. Pamiętaj, że co by nie było wysłuchaj się w głos swojego serca. Ja np mieszkam że swoim chłopakiem już 4 lata :)
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 130 921