Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

chce namówić mojego faceta na cuckold

KasiaBieniak Wróżbita Maciej
Postów na forum: 3
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 7

Pisze z: Warszawa
1 1
Dodano: 23.04.2019 10:17
[quote]Hej jestem Kasia mam 24lata przepraszam was za błędy. Od 4 lat jestem mojm mężem mamy jedno dziecko córeczkę. Przed tym jak go poznałam byłam zwariowana nastolatka imprezy, alkohol, faceci sex i sex często zmieniłam facetów skakałam kwiatka na kwiatek. Jak poznałam Pawła zakochałam się 1 rok było bosko imprezę ograniczam alko i skupiłam tylko na Pawle. Potem padlismy dziecko, imprezy się ukruciły ale rodzice pilnowali jak chcieliśmy wyść razem gdzieś było cudownie. Między nami nadal jest ok stara się kocha mnie dba o mnie jak o księżniczkę ale od roku mi chce mega sex innymi facetami normalnie mnie mrowi cipce jak koleś podoba nawet mam mokro na sam widok. Zwłaszcza mam kolegę pracy który ciogle robi podchody i kolega Pawła od którego zaczęło rok temu wrócił Anglii na stałe. No i widać mu mega podobam nie dziwię nam duże powodzenie. Była domowka kolegi Pawła nic szczególnego nie zaszło tylko niby żartach siadzialam kolanach i tanczylismy, wystarczyło sutki stwardniały i stringach mega mogro ręką kolanie dreszcz roskosz, taki gupawki. Mi coraz bardziej chce kocham z Pawłem wyobrażam jega kolega masakra najgorsze nie mam moralniaka. Mój maz też wyczuł jest coś na żeczy jego kolegą zrobił się zazdrosny. Ja zaczepiam tematy zdrady kontrolowanej żeby go namówić zwariuje zrobię byle kim. On nie chce bo jest zazdrosny mówi Nie mógł by na to patrzeć nie wiem jak go podejść nie chce robić tego za plecami jak prawdziwa zdrada. Mówiłam porostu pujde sama tylko żeby o tym wiedział to jak się ostatnio umówiłam wiercil kto to jest nie mogło przejść przez gardło jego kolega i tak drzwiach wyblagal żebym nie szła i zostałam odwołałam spotkanie
Chcę namówić mojego faceta cuckold
reklamy ukryte
reklamy ukryte
szarko32c Wróżbita Maciej
Postów na forum: 46
Kciuki w górę: 29
Kciuki w dół: 42

Pisze z: Śląsk
0 1
Dodano: 25.04.2019 11:09
Ale cuckold ma się facetowi podobać. A to jest prośba o otwarty zwiazek, zgode na zdradę, swingers. Jak on tego nie chce to robisz z niego jelenia.
Nelly_Styles94 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 298
Kciuki w górę: 70
Kciuki w dół: 105

Pisze z: chujnia
0 0
Dodano: 25.06.2019 00:02
Ile ty masz lat? rzeczy* głupawki* I jest jeszcze w chuj do poprawania. Hot14 z fantazjami jak nic
sad bitch
Antanoli Wróżbita Maciej
Postów na forum: 34
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 5

Pisze z: Strasburg
0 0
Dodano: 30.07.2019 12:18
Odpisałem Ci w wyznaniu. Jeżeli czujesz taką potrzebę to spróbuj z innym. Twój facet nie musi wiedzieć. Prędzej czy później i tak to zrobisz, lepiej jak będziesz świadoma tego co robisz.
Zapytam jeszcze, Jara Cię jak ktoś Cię weźmie a inny będzie patrzył?
Psychoterapeuta. Seksuolog. Pracuję w agencji modelingu z Strasburga. Pomagam młodym osobom rozumieć siebie i swoją drogę. Także pomagam parom, małżeństwom znaleźć rozwiązania dla tematów tabu.
Axel45 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 9
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 1

Pisze z: slask
0 0
Dodano: 11.09.2019 01:42
poznajmy sie
Aleksander Janus
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 127 077