Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Ból i wspomnienia

Konto usunięte
0 0
Dodano: 21.09.2016 22:07
Rok temu poznałem swoją dziewczynę w Holandii. Bajerowałem do niej przez dwa miesiące, aż w końcu po powrocie do Polski spotkałem się z nią. Niedługo po tym odbyliśmy nasz pierwszy stosunek, było nam ze sobą cudownie. Zdarzały się sprzeczki , lecz rozwiązywaliśmy to na momencie. Bywałem u niej prawie codziennie, można powiedzieć , że dogadywaliśmy się bez słów. Mieliśmy wspólne plany i marzenia. po 7 miesiącach wyjechałem za granicę , pracowałem tam bardzo dużo godzin dziennie. Można powiedzieć , że po powrocie z pracy marzyłem tylko o jedzeniu i spaniu. Dzwoniłem i pisałem do niej tak często jak tylko mogłem , lecz to nie wystarczało. po powrocie do Polski gdy mnie zobaczyła to powiedziała , że już wcześniej myślała o zerwaniu ze mną , tylko jej koleżanka odwodziła ją od tej decyzji i mówiła żeby poczekała do mojego powrotu. Powiedziała również że zobaczyła obcego człowieka. Po kilku dniach ona wyjechała tam gdzie się poznaliśmy a ja kilka dni później dojechałem do niej. Zamieszkaliśmy razem , nasza pierwsza sprzeczka zaczęła się wtedy gdy ona wróciła pijana i wymiotowała do rana, prosiła mnie żebym ją przytulił, lecz ja byłem twardy i nie zrobiłem tego. Przez kilka dni wypominałem jej to i trochę krzyczałem aż ona wyprowadziła się do innego kontenera do koleżanki. Po kilku dniach ja zachowałem się podobnie też się upiłem i obrzygałem jej kołdrę , tylko że ona mi pomogła bez proszenia o pomoc i wyprała moje ubrania. Po kilku dniach zaczęliśmy ze sobą rozmawiać. Nigdy nie mogłem zrozumieć dlaczego ona pali tak papierosy w Holandii skoro w Polsce nie robiła tego w ogóle. Tłumaczyła , że tu musi się odstresować. Najlepsze w tym wszystkim jest to , że ona ciągle lubiła mnie podpuszczać i prowokować. No i znowu kolejna sprzeczka wypominki i cała reszta. W pewnym momencie nie wytrzymałem i zagroziłem , ze napiszę do jej mamy i powiem co i jak , no i zrobiłem to. Oczywiście wszystko zostało okręcone ogonem i , że to ja jestem ten zły a ona anioł. Każdy rodzic zawsze będzie bronił własnego dziecka nieważne co zrobi. Kolejna sprzeczka zaczęła się zagłębiać ponieważ groziłem jej , że to wszystko wina jej przyjaciółki i że też rozwalę jej związek, ona oczywiście stanęła po jej stronie, że nienawidzi jak ktoś jej grozi i jej bliskim co ich kocha. Najlepsze w tym wszystkim jest to , że wszyscy ludzie z pracy widzieli nasze kłótnie i jak ona płacze. No i cóż stało się rozstaliśmy się, ona powiedziała mi , że na drugi dzień pisze już z innym chłopakiem, na początku nie mogłem w to uwierzyć, lecz żeby to sprawdzić włamałem się jej na fb bez jej wiedzy i okazało się , ze rzeczywiście pisze z chłopakiem którego kiedyś poznała na imprezie , przeczytałem również , że jej ojciec mnie nie lubił od samego początku. To tak strasznie mnie zabolało i jej słowa " Starą miłość trzeba leczyć nową" Nie mogłem przestać o tym myśleć , nie spałem , tylko ciągle ona w głowie i myślach. Oczywiście powiedziałem jej co zrobiłem, bo ona zrobiła kiedyś to samo z prywatnymi wiadomościami. Na koniec powiedziała , że nie chce mnie już więcej w życiu widzieć , żebym do niej nie pisał, nie dzwonił. Dla niej to definitywny koniec. Chodź ja i tak mam cichą nadzieję , że jeszcze się do mnie odezwie i będziemy razem. Morał z tego jest taki ,że czasu ani wypowiedzianych słów się już nie da cofnąć, nawet nie wiem co do niej teraz miałbym napisać po tym wszystkim , bo i tak wiem że ona nie odpisze. Nie wiem czy uda mi się w ogóle kiedykolwiek ją odzyskać , jej miłość i zaufanie , a wy co o tym sądzicie? może jakieś rady?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 291
Kciuki w dół: 116

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 21.09.2016 23:28
Groziłeś swojej dziewczynie, dzwoniłeś do jej mamy na skargę itp...., chłopie czy Ty jesteś dorosły....(?), w mojej opinii zachowałeś się, jak dzieciak :\ , nie dziwię się, że z Tobą zerwała, a co do związku straconego zaufania nie da się nigdy odbudować...., zjebałeś sprawę i to są konsekwencje, powinieneś się pogodzić i w ogóle zastanowić się nad swoim zachowaniem :\
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Harley Wróżbita Maciej
Postów na forum: 632
Kciuki w górę: 198
Kciuki w dół: 29

1 0
Dodano: 22.09.2016 12:11
Zadzwoniles do jej mamy?? Kurwa serio??? XDDD Ile macie lat? 13?
"So what if i'm crazy?? The best people are!"
Harley Quinn.
Konto usunięte
0 0
Dodano: 22.09.2016 13:27
Jakieś rady? Tak, odpuść sobie. To najlepsze co możesz zrobić.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 128 549