Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

5 lat razem

uhuhuhuh Wróżbita Maciej
Postów na forum: 133
Kciuki w górę: 127
Kciuki w dół: 51

Płeć: mężczyzna
1 1
Dodano: 25.02.2019 18:11

Ponadto z natury człowiek nie jest monogamistą, łącząc się "na zawsze i na wieczność" zaprzeczamy swojej naturze.
Dołączając do tego fakt iż charakter człowieka zmienia się co 7lat, to logicznie rzecz biorąc najrozsądniej byłoby zmieniać partnerów co 7lat, ponieważ to co przyciągało Nas do danego partnera 7lat temu niekoniecznie będzie Nas przyciągać aktualnie.

Przeczytałaś jakieś badania ale nie bardzo zrozumiałaś ich wyniki. Na charakter człowieka ma wpływ wiele czynników: wychowanie, otoczenie, doświadczenia. Żadna liczba (ani 7 ani 70 lat) nie odzwierciedla tego co człowiek przeżył i jakie wyciągnął wnioski z tych zdarzeń. Nie jeden przeżywa w rok więcej niż Ty przez całe swoje życie.
Charakter może się zmieniać czy "dojrzewać" ale są to raczej niewielkie zmiany sposobu patrzenia na świat i wydarzenia, a nie radykalne o 180 stopni. Mówienie o konieczności zmiany partnera co 7 lat jest więc brednią wyssaną z palca.
Z kobietą jak z samochodem, im niższy przebieg tym lepszy.
2
»
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 130 049