Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

18 urodziny

Niemam_konta Wróżbita Maciej
Postów na forum: 29
Kciuki w górę: 21
Kciuki w dół: 16
1 0
Dodano: 14.08.2019 02:36
Hej! Mam pewną rozkminę. Otóż mam taką zaprzyjaźnioną nauczycielkę. Jest dla mnie ważną osobą-m. in. to dzięki jej uprzejmości i uśmiechowi jakoś przeżywałam złe dni w szkole. Codziennie się do mnie uśmiechała i rozmawiała ze mną dzięki czemu czułam, że kogoś obchodzę. Tak więc jest dla mnie bardzo ważną osobą w życiu, mocno się do niej przywiązałam. I tak się zastanawiam czy mogę zaprosić (byłą już niestety) nauczycielkę na urodziny? Ogólnie chlania nie będzie bo mnie do tego nie ciągnie więc pełna kulturka. Może ktoś gościł kiedyś nauczyciela na swoich urodzinach. Jak to wyglądało? Zaprosiłabym też drugiego nauczyciela bo bardzo duzo czasu mi poswiecal i go lubie a i pani nie czulaby sie "obca". Co myslicie o tym pomyśle? Jakiś pomysł jak to zorganizować aby nauczyciele czuli sie swobodnie (jezeli wgl wypada i jest sens ich zapraszać)?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
LiwiaKlaudia Wróżbita Maciej
Postów na forum: 5
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 5
1 0
Dodano: 15.08.2019 13:40
To ma być twój dzień więc jeśli ci nauczyciele są dla ciebie ważni i masz z nimi przyjacielską relację to czemu nie.
Natalia12350 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 15.08.2019 17:33
ja bym nie zapraszała chyba że jesteście na ty bo inaczej to trochę głupio tak na pani do osoby która zapraszasz na urodziny
Niemam_konta Wróżbita Maciej
Postów na forum: 29
Kciuki w górę: 21
Kciuki w dół: 16
0 0
Dodano: 15.08.2019 22:43
Natalia12350 na razie jest na pani ale moze to sie z czasem zmienic (na koniec roku mocno mnie wyściskała i koleżanka mówiła iż widziała jak nauczycielka po rozmowie ze mną była bliska płaczu więc ona również mnie lubi) ale ważniejszy jest stosunek pomiędzy nami niż to jak się do niej zwracam (wiadomo, szacunek musi być a ja mam do niej ogromny). Tylko właśnie się boję, że przez obecność nauczycielo bedzie sztywno, mlodziesz bedzie speszona, boje sie co o mnie pomyślą bo kto normalny zaprasza nauczyciela bo to przeciez nie czlowiek ;). Ogólnie to jeszcze nie wiem czy beda 2 przyjecia-dla znajomych i rodziny czy 1 dla wszystkich.
daka92 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 246
Kciuki w górę: 70
Kciuki w dół: 52

Pisze z: starogard gdański
1 0
Dodano: 16.08.2019 22:06
Zapraszaj ja jak koleżankę a nie jak nauczyciela
popisze,pogadam na kazdy temat
jestem w miare powaznym szczerym 25 letnim chlopakiem,ktory rowniez pozna nowe osoby
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 2

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 126 699