Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Poznajmy się

Poznaj innych użytkowników!

dyskretny urok krokodyla
...jestem dojrzalym krokodylem i mam swoj dyskretny urok...czytam was w poc (...)
Cześć i czołem ;)
Witam, jestem pogodną dziewczyną z którą można porozmawiać o wszystkim. Uwi (...)
Pełny Marzeń
Siemka! Jestem Miki i jestem chodzącą beczką marzeń! Mam ich wiele! Chce (...)
Hej Hej
Tak na szybko, mam na imie Kamil, 23 lata i z nudów chętnie porozmawiam z l (...)
Zapraszam
Zapraszam http://wyznajemy.pl/wyznanie/20869
Rozmowy dniem i nocą
Uwielbiam rozmawiać. Godzinami, przy dobrej kawie i papierosie, najlepiej p (...)
Chęć rozmowy
Cześć wszystkim.. Mam 23 lata. Niedawno zerwała ze mną dziewczyna.. chciał (...)
Porozmawiam, popiszę, wypiję kawę :)
Hej, mam 21 lat i jestem z Warszawy W zasadzie moje ogłoszenie powinno o (...)
nuda w domu
Hej jestem Wiktoria i mam 20lat i szukam dziewczyny która chce gdzieś wyj (...)
Poznam
Hej jestem Piotr mam 24 lata :D chętnie z kimś popisze na różniste tematy p (...)
Cześć, szukam ... ;)
Witajcie, z tej strony pół optymista, pół realista ale nigdy pesymista :) Z (...)
Szukam kogoś do rozmowy
Hej, potrzebuję pomocy w postaci rozmowy. Mam na imię Paweł i jestem w 1.5r (...)
Dobry wieczór... ;)
Cześć wszystkim! Jestem wysoką brunetką, spojrzeniem Husky`ego, w rozmiarz (...)
idol
Cześć Pewnie większość z was ma jakiegoś idola, zazwyczaj jakąś gwiazdę, k (...)
Wielka Pokuta
Kto był na Wielkiej Pokucie? Osobiście jestem zafascynowana tym wydarzeniem (...)
...
192
...

Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby założyć nowy temat.

Ostatnie tematy

heja hejo
Czy ktos tu jeszcze bywa, czy ktos tu zagląda? Nie ma z kim poswiriwac.
rado_uk 5 dni temu
Problem z mamą , pomocy.
Cześć, zacznę może po prostu od tego iż mam 16 lat i ciągle kłócę się z moj (...)
moonlight0 6 dni temu
gh
bn
mrcinzprzedmiesicia 9 dni temu

Popularne tematy

Ostatnia litera!
Gramy? :D Jedna osoba pisze słowo, a druga dodaje inne, kończące się na ost (...)
przez: MaciekWro, 1378 dni temu
Skojarzenia
Czas zacząć nową grę! :D Zapewne każdy z Was zna zasady więc zaczynamy ;) (...)
przez: Harley, 1296 dni temu
Przyłapałam syna na seksie! Co robić?
Witajcie forumowicze. Mam syna, który w sierpniu skończył 16 lat. Bard (...)
przez: Leonida, 1361 dni temu

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 129 832