reklamy ukryte
reklamy ukryte
Jakiś czas temu zacząłem się spotykać z taką Justyną ze starszej klasy. To świetna laska - ładna, mądra, zabawna. Wszyscy kolesie w szkole na nią lecą, nie sądziłem więc nigdy, że zwróci uwagę na kogoś takiego jak ja. Ale jednak tak się stało i obecnie jesteśmy parą. I bardzo mnie to cieszy.

W całej tej historii miłosnej dostrzegałem tylko jeden problem - Justyna w szkole jest "dziwką". Miała wielu chłopaków i każdy z nich przechwalał się gdzie to jej nie brał i na ile sposobów. Ma opinię ladacznicy i doskonale o tym wiedziałem, gdy się z nią wiązałem, jednak uczucie było silniejsze. Teraz jesteśmy razem już cztery miesiące i doszliśmy do tego momentu, kiedy się sobie nawzajem zwierzamy. Postanowiłem więc zrobić krok w niebezpieczną stronę i spytać Justynę o jej partnerów seksualnych, chociaż miałem co do tego wiele obaw. Myślałem, że załamię się, gdy usłyszę 30. Nie usłyszałem takiej liczby.

Moja dziewczyna wyjawiła mi, że jest dziewicą.

Nawet nie wiecie jaka była moja radość, gdy mnie o tym zapewniała. Ci kolesie gadali o niej tylko w ramach zemsty za to, że żadnemu nie dała dupy. A każdy chciał. Moja dziewczyna się szanuje i to nie jej wina, że spotkała w swoim życiu kilku nieciekawych typów, którzy zrobili jej opinię szmaty. I całkowicie jej ufam, bo ją kocham.

Obecnie planujemy nasz wspólny pierwszy raz, ale nie spieszymy się, bo nie chcę naciskać na moją ukochaną. Jestem szczęśliwy.
232 11

pozostało 1000 znaków
TeenSpiritdodano 273 dni temu
Każda dziewczyna może Ci powiedzieć że jest dziewicą, a Ty nawet tego nie będziesz mógł sprawdzić. Więc nigdy nie możesz mieć 100% pewności co do tego.
6 odpowiedzi
Radius22dodano 272 dni temu
Ehh.. to takie ważne czy jest dziewicą czy nie ? Dla mnie to nie ma znaczenia dopóki takowej nie przeszkadza moje nikłe doświadczenie. W przeciwnym razie nie ma co tracić czasu i niech szuka sobie jakiegoś dżolero... rozwiń komentarz
Blackssleepgirldodano 270 dni temu
Ona może ich pozwać za pomówienia. 5 lat mozna za to dostać
sasquatch666dodano 270 dni temu
TeenSpirit jak zarucha to sie dowie czy mowila prawdę czy kłamała, proste i logiczne.
1 odpowiedź
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Nomyzxdodano 268 dni temu
Ja też kiedyś zaufalem pewnej kobiecie dałbym sobie za nią rękę uciąć. Wiesz co? I bym kurwa dzisiaj nie miał ręki
DSBMdodano 269 dni temu
Z doświadczenia wiem że takie gadanie zwykle nie bierze się znikąd niestety, a Tobie może powiedzieć cokolwiek żeby uchodzić za lepszą.
1 odpowiedź
Jan_Paweł_2dodano 270 dni temu
Jak będzie krew na siusiaku to dziewica lyl
Hejter69dodano 272 dni temu
To ją ZALICZ i zostaw
-15
1 odpowiedź
januszowododano 273 dni temu
czemu hodzisz z dziwkom?!
-45
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Z moim partnerem byliśmy przez ponad osiem lat. Planowaliśmy wspólną przyszłość, nie było konfliktów, były... czytaj dalej
0 dni temu
Postanowiłem przejść się do sklepu. Ot, codzienny spacerek. Po drodze mijałem na oko pięcioletnią dziewczynkę.... czytaj dalej
dziś
Mój chłopak żyje z ogromnym przekonaniem, że im więcej mydła zużyje, tym będzie bardziej czysty.

W efekcie... czytaj dalej
0 dni temu
Żona się na mnie obraziła, bo według niej za mało pomagam w domowych obowiązkach. Uparłem się, że nie ma... czytaj dalej
0 dni temu
Mój facet stwierdził, że nadszedł odpowiedni czas żeby zaszaleć w łóżku. Byłam przekonana, że chce już... czytaj dalej