reklamy ukryte
reklamy ukryte
Jakiś czas temu zacząłem się spotykać z taką Justyną ze starszej klasy. To świetna laska - ładna, mądra, zabawna. Wszyscy kolesie w szkole na nią lecą, nie sądziłem więc nigdy, że zwróci uwagę na kogoś takiego jak ja. Ale jednak tak się stało i obecnie jesteśmy parą. I bardzo mnie to cieszy.

W całej tej historii miłosnej dostrzegałem tylko jeden problem - Justyna w szkole jest "dziwką". Miała wielu chłopaków i każdy z nich przechwalał się gdzie to jej nie brał i na ile sposobów. Ma opinię ladacznicy i doskonale o tym wiedziałem, gdy się z nią wiązałem, jednak uczucie było silniejsze. Teraz jesteśmy razem już cztery miesiące i doszliśmy do tego momentu, kiedy się sobie nawzajem zwierzamy. Postanowiłem więc zrobić krok w niebezpieczną stronę i spytać Justynę o jej partnerów seksualnych, chociaż miałem co do tego wiele obaw. Myślałem, że załamię się, gdy usłyszę 30. Nie usłyszałem takiej liczby.

Moja dziewczyna wyjawiła mi, że jest dziewicą.

Nawet nie wiecie jaka była moja radość, gdy mnie o tym zapewniała. Ci kolesie gadali o niej tylko w ramach zemsty za to, że żadnemu nie dała dupy. A każdy chciał. Moja dziewczyna się szanuje i to nie jej wina, że spotkała w swoim życiu kilku nieciekawych typów, którzy zrobili jej opinię szmaty. I całkowicie jej ufam, bo ją kocham.

Obecnie planujemy nasz wspólny pierwszy raz, ale nie spieszymy się, bo nie chcę naciskać na moją ukochaną. Jestem szczęśliwy.
216 10
pozostało 1000 znaków
TeenSpiritdodano 29 dni temu
Każda dziewczyna może Ci powiedzieć że jest dziewicą, a Ty nawet tego nie będziesz mógł sprawdzić. Więc nigdy nie możesz mieć 100% pewności co do tego.
6 odpowiedzi
Radius22dodano 29 dni temu
Ehh.. to takie ważne czy jest dziewicą czy nie ? Dla mnie to nie ma znaczenia dopóki takowej nie przeszkadza moje nikłe doświadczenie. W przeciwnym razie nie ma co tracić czasu i niech szuka sobie jakiegoś dżolero... rozwiń komentarz
Blackssleepgirldodano 26 dni temu
Ona może ich pozwać za pomówienia. 5 lat mozna za to dostać
sasquatch666dodano 26 dni temu
TeenSpirit jak zarucha to sie dowie czy mowila prawdę czy kłamała, proste i logiczne.
1 odpowiedź
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Nomyzxdodano 25 dni temu
Ja też kiedyś zaufalem pewnej kobiecie dałbym sobie za nią rękę uciąć. Wiesz co? I bym kurwa dzisiaj nie miał ręki
DSBMdodano 26 dni temu
Z doświadczenia wiem że takie gadanie zwykle nie bierze się znikąd niestety, a Tobie może powiedzieć cokolwiek żeby uchodzić za lepszą.
1 odpowiedź
Jan_Paweł_2dodano 26 dni temu
Jak będzie krew na siusiaku to dziewica lyl
Hejter69dodano 29 dni temu
To ją ZALICZ i zostaw
-14
1 odpowiedź
januszowododano 29 dni temu
czemu hodzisz z dziwkom?!
-38
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
Nasza nowa książka
Prawdopodobnie najlepsza książka roku. Setki niepublikowanych wyznań. Zamów przedpremierowo!

reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
dziś
Mój kuzyn skończył prawo tylko po to, żeby po fakcie pozwać swoich rodziców o to, że zmusili go do studiowania... czytaj dalej
0 dni temu
Znalazłam wczoraj kartkę wciśniętą w doniczkę z kwiatkiem. Wyjęłam ją ostrożnie i przeczytałam:

"Mamo,... czytaj dalej
0 dni temu
Kiedy dzwoni mój budzik, a ja nie wstaję, mój pies wskakuje na łóżko i zaczyna mnie lizać, ciągnąć za kołdrę,... czytaj dalej
0 dni temu
Miałam wtedy 18 lat i byłam w pierwszym związku z facetem. Byliśmy razem już długo, bo prawie 4 lata. Ta sytuacja... czytaj dalej
0 dni temu
Nasza nauczycielka od biologii słynie z tego, że... jest "inna", niż cała rada pedagogiczna.

Na przerwie kolega... czytaj dalej