reklamy ukryte
reklamy ukryte
Jakiś czas temu zacząłem się spotykać z taką Justyną ze starszej klasy. To świetna laska - ładna, mądra, zabawna. Wszyscy kolesie w szkole na nią lecą, nie sądziłem więc nigdy, że zwróci uwagę na kogoś takiego jak ja. Ale jednak tak się stało i obecnie jesteśmy parą. I bardzo mnie to cieszy.

W całej tej historii miłosnej dostrzegałem tylko jeden problem - Justyna w szkole jest "dziwką". Miała wielu chłopaków i każdy z nich przechwalał się gdzie to jej nie brał i na ile sposobów. Ma opinię ladacznicy i doskonale o tym wiedziałem, gdy się z nią wiązałem, jednak uczucie było silniejsze. Teraz jesteśmy razem już cztery miesiące i doszliśmy do tego momentu, kiedy się sobie nawzajem zwierzamy. Postanowiłem więc zrobić krok w niebezpieczną stronę i spytać Justynę o jej partnerów seksualnych, chociaż miałem co do tego wiele obaw. Myślałem, że załamię się, gdy usłyszę 30. Nie usłyszałem takiej liczby.

Moja dziewczyna wyjawiła mi, że jest dziewicą.

Nawet nie wiecie jaka była moja radość, gdy mnie o tym zapewniała. Ci kolesie gadali o niej tylko w ramach zemsty za to, że żadnemu nie dała dupy. A każdy chciał. Moja dziewczyna się szanuje i to nie jej wina, że spotkała w swoim życiu kilku nieciekawych typów, którzy zrobili jej opinię szmaty. I całkowicie jej ufam, bo ją kocham.

Obecnie planujemy nasz wspólny pierwszy raz, ale nie spieszymy się, bo nie chcę naciskać na moją ukochaną. Jestem szczęśliwy.
226 11

pozostało 1000 znaków
TeenSpiritdodano 187 dni temu
Każda dziewczyna może Ci powiedzieć że jest dziewicą, a Ty nawet tego nie będziesz mógł sprawdzić. Więc nigdy nie możesz mieć 100% pewności co do tego.
6 odpowiedzi
Radius22dodano 186 dni temu
Ehh.. to takie ważne czy jest dziewicą czy nie ? Dla mnie to nie ma znaczenia dopóki takowej nie przeszkadza moje nikłe doświadczenie. W przeciwnym razie nie ma co tracić czasu i niech szuka sobie jakiegoś dżolero... rozwiń komentarz
Blackssleepgirldodano 184 dni temu
Ona może ich pozwać za pomówienia. 5 lat mozna za to dostać
sasquatch666dodano 184 dni temu
TeenSpirit jak zarucha to sie dowie czy mowila prawdę czy kłamała, proste i logiczne.
1 odpowiedź
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Nomyzxdodano 182 dni temu
Ja też kiedyś zaufalem pewnej kobiecie dałbym sobie za nią rękę uciąć. Wiesz co? I bym kurwa dzisiaj nie miał ręki
DSBMdodano 183 dni temu
Z doświadczenia wiem że takie gadanie zwykle nie bierze się znikąd niestety, a Tobie może powiedzieć cokolwiek żeby uchodzić za lepszą.
1 odpowiedź
Jan_Paweł_2dodano 184 dni temu
Jak będzie krew na siusiaku to dziewica lyl
Hejter69dodano 186 dni temu
To ją ZALICZ i zostaw
-15
1 odpowiedź
januszowododano 187 dni temu
czemu hodzisz z dziwkom?!
-44
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Od czwartej klasy dostałam od rodziców taki profit, aby i nie wracać samej, ani broń Boże laskiem (w tamtych... czytaj dalej
0 dni temu
Jako młody chłopak sprawiałem pewne problemy wychowawcze, uchylałem się od służby wojskowej, wpadłem w... czytaj dalej
0 dni temu
Piszę to tylko dlatego, żeby sprawdzić, czy ja sobie coś wmawiam, czy jest serio tak jak myślę.
Poznaliśmy się... czytaj dalej
dziś
Moja siostra jest kompletnie uzależniona od telefonu i praktycznie wcale nie wypuszcza go z ręki. Już nawet nie... czytaj dalej
0 dni temu
Mam ćwierć wieku, od pięciu lat jestem/byłam w szczęśliwym związku. Dlaczego ten ukośnik? Bo już sama nic nie... czytaj dalej