reklamy ukryte
reklamy ukryte
Moi koledzy umówili mnie na spotkanie ze swoją znajomą, która podobno gdzieś tam mnie widziała i jej się spodobałem, zagadała do mnie na Facebooku po tym, jak dali jej na mnie namiary i ustawiliśmy się na taką mini-randkę. Poszliśmy najpierw na kawę, a potem, z racji tego, że dobrze nam się gadało, zaproponowałem kolację i jakiegoś drinka, może w jakimś klubie.

Było naprawdę spoko - do pewnego momentu. Już po kolacji nagle wypaliła ze śmiechem, że ona dłużej już nie może, że nie da rady dłużej grać, choć nieźle jej szło. Zamurowało mnie, a ona ciągnęła wywód dalej, że tak naprawdę umówiła się ze mną tylko po to, żeby się przekonać, czy jestem aż taki beznadziejny, że koleżanki powiedziały, że się nie odważy, a ona się z nimi założyła i wyszła na randkę "z tym frajerem". Na końcu dodała, że ma chłopaka, więc to i tak od początku było ukartowane, żeby tylko "zobaczyć jak to jest na randce z ofermą".

Dosłownie zamarłem. Myślałem, że się popłaczę - ona powiedziała: "to hej!" i wyszła z tej restauracji, a ja zostałem tam, ośmieszony, zeszmacony, zdołowany. Zobaczyłem jednak, że moja urocza koleżanka zostawiła na krześle swój telefon. W pierwszym odruchu chciałem to olać, żeby później, durna świnia, musiała go szukać. Wpadłem na lepszy pomysł - odblokowałem go, a tam 325325 wiadomości od "Misiaczka", gdzie ona jest, co ona robi i tak dalej. Skoro zachowała się jak świnia, to zachciało mi się zemsty.

Odpisałem z jej telefonu, że jestem na spotkaniu, a potem poszedłem do łazienki i cyknąłem parę fotek - klaty, bielizny, w takich pozycjach, że wyglądało to dwuznacznie. Wszystkie wysłałem do "Misiaczka" ze słowami, że chyba już go nie chcę, że znalazłam sobie godne zastępstwo.

Szach-mat, głupia dzido. Telefon oddałem kelnerom, jak ci się zamarzy go odzyskać, to tam się właśnie udaj. Mam nadzieję, że Misiaczek cię zostawił - należało ci się.
247 3

pozostało 1000 znaków
NieznajomyTypdodano 188 dni temu
Dobrze i w miarę ciekawie rozegrane, chociaż trochę nie wykorzystałeś potencjału tej sytuacji, ale i tak dobra akcja!
alien_1223dodano 188 dni temu
No po prostu geniusz :D
Kirk99dodano 188 dni temu
No widzisz, nie taka oferma z ciebie ;)
Bernidodano 188 dni temu
Genialne!!! :D Wredne, ale caałkowicie uzasadnione. Aż chciałabym Ci przybić piąteczke ^^
reklamy ukryte
reklamy ukryte
TakNaprawdeNiktWaznydodano 187 dni temu
Jeden minus dla wyznania. Czyli ona chyba już wie gdzie jest jej telefon
1 odpowiedź
kombajdodano 188 dni temu
Tak jest w dupę węża! :D
laura96dodano 187 dni temu
Bardzo dobrze!!! Zemsta doskonała !!!
Czytelniczkawyznańdodano 187 dni temu
Badzo dobrze zrobiłes, nalezało sie jej ! :)
Anonim112dodano 187 dni temu
Perfekcyjnie :D
DSBMdodano 187 dni temu
Cudownie!
monalizaa1588dodano 187 dni temu
dobre.. brawo.. nalezalo sie!
Akademiapanakleksadodano 186 dni temu
Skąd się takie tępe dzidy biorą? Może w podstawówce, dzieci tak naśmiewają się z siebie, ale żeby dorośli ludzie i hasło "zobaczyć jak to jest na randce z ofermą" to już kurwa własnego życia trzeba nie ... rozwiń komentarz
Giannadodano 187 dni temu
Też mi zemsta. Jak ona sobie wytłumaczy wszystko z chłopakiem i powie mu, że zgubiła telefon i ktoś sobie jaja zrobił, to się pogodzą.
1 odpowiedź
The_Dragondodano 187 dni temu
Super ! Nie powinienem popierać takiego zachowanie, ale co mi tam ! Bardzo dobrze, chciała Cię pojechać, a sama została pojechana ! Propsuję. Karma wraca. W tym przypadku szybko do niej wróciła .
Jjdodano 185 dni temu
Tia odblokowales... w koncu to tylko 9999 możliwości w przypadku cyfr i ze 3 razy tyle jesli chodzi o wzór...
wsaddodano 183 dni temu
A ja bym sobie zatrzymala telefon i jeszcze pare fajnych rzeczy zrobila. Ale i tak brawo dla Ciebie.

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
dziś
Kiedy byłam małą dziewczynką, moja mama spytała mnie kim chciałabym zostać w przyszłości. Bez zastanowienia... czytaj dalej
dziś
Chcę się przyznać do tego, że od kiedy zacząłem czytać Wyznajemy, to trochę umysł zaczął mi... czytaj dalej
dziś
Gdy wróciłam wczoraj z pracy, poczułam pełnię szczęścia. Czekał na mnie mój ukochany, stęskniony i wierny.... czytaj dalej
dziś
Jakieś pół roku temu poznałam fajnego chłopaka. Świetnie się nam rozmawiało. Potrafiliśmy pół nocy przegadać... czytaj dalej