reklamy ukryte
reklamy ukryte
Moi koledzy umówili mnie na spotkanie ze swoją znajomą, która podobno gdzieś tam mnie widziała i jej się spodobałem, zagadała do mnie na Facebooku po tym, jak dali jej na mnie namiary i ustawiliśmy się na taką mini-randkę. Poszliśmy najpierw na kawę, a potem, z racji tego, że dobrze nam się gadało, zaproponowałem kolację i jakiegoś drinka, może w jakimś klubie.

Było naprawdę spoko - do pewnego momentu. Już po kolacji nagle wypaliła ze śmiechem, że ona dłużej już nie może, że nie da rady dłużej grać, choć nieźle jej szło. Zamurowało mnie, a ona ciągnęła wywód dalej, że tak naprawdę umówiła się ze mną tylko po to, żeby się przekonać, czy jestem aż taki beznadziejny, że koleżanki powiedziały, że się nie odważy, a ona się z nimi założyła i wyszła na randkę "z tym frajerem". Na końcu dodała, że ma chłopaka, więc to i tak od początku było ukartowane, żeby tylko "zobaczyć jak to jest na randce z ofermą".

Dosłownie zamarłem. Myślałem, że się popłaczę - ona powiedziała: "to hej!" i wyszła z tej restauracji, a ja zostałem tam, ośmieszony, zeszmacony, zdołowany. Zobaczyłem jednak, że moja urocza koleżanka zostawiła na krześle swój telefon. W pierwszym odruchu chciałem to olać, żeby później, durna świnia, musiała go szukać. Wpadłem na lepszy pomysł - odblokowałem go, a tam 325325 wiadomości od "Misiaczka", gdzie ona jest, co ona robi i tak dalej. Skoro zachowała się jak świnia, to zachciało mi się zemsty.

Odpisałem z jej telefonu, że jestem na spotkaniu, a potem poszedłem do łazienki i cyknąłem parę fotek - klaty, bielizny, w takich pozycjach, że wyglądało to dwuznacznie. Wszystkie wysłałem do "Misiaczka" ze słowami, że chyba już go nie chcę, że znalazłam sobie godne zastępstwo.

Szach-mat, głupia dzido. Telefon oddałem kelnerom, jak ci się zamarzy go odzyskać, to tam się właśnie udaj. Mam nadzieję, że Misiaczek cię zostawił - należało ci się.
253 3

pozostało 1000 znaków
NieznajomyTypdodano 276 dni temu
Dobrze i w miarę ciekawie rozegrane, chociaż trochę nie wykorzystałeś potencjału tej sytuacji, ale i tak dobra akcja!
alien_1223dodano 276 dni temu
No po prostu geniusz :D
Kirk99dodano 276 dni temu
No widzisz, nie taka oferma z ciebie ;)
Bernidodano 275 dni temu
Genialne!!! :D Wredne, ale caałkowicie uzasadnione. Aż chciałabym Ci przybić piąteczke ^^
reklamy ukryte
reklamy ukryte
TakNaprawdeNiktWaznydodano 274 dni temu
Jeden minus dla wyznania. Czyli ona chyba już wie gdzie jest jej telefon
1 odpowiedź
kombajdodano 275 dni temu
Tak jest w dupę węża! :D
laura96dodano 274 dni temu
Bardzo dobrze!!! Zemsta doskonała !!!
Czytelniczkawyznańdodano 274 dni temu
Badzo dobrze zrobiłes, nalezało sie jej ! :)
Anonim112dodano 274 dni temu
Perfekcyjnie :D
DSBMdodano 274 dni temu
Cudownie!
monalizaa1588dodano 274 dni temu
dobre.. brawo.. nalezalo sie!
Akademiapanakleksadodano 274 dni temu
Skąd się takie tępe dzidy biorą? Może w podstawówce, dzieci tak naśmiewają się z siebie, ale żeby dorośli ludzie i hasło "zobaczyć jak to jest na randce z ofermą" to już kurwa własnego życia trzeba nie ... rozwiń komentarz
Giannadodano 274 dni temu
Też mi zemsta. Jak ona sobie wytłumaczy wszystko z chłopakiem i powie mu, że zgubiła telefon i ktoś sobie jaja zrobił, to się pogodzą.
1 odpowiedź
The_Dragondodano 274 dni temu
Super ! Nie powinienem popierać takiego zachowanie, ale co mi tam ! Bardzo dobrze, chciała Cię pojechać, a sama została pojechana ! Propsuję. Karma wraca. W tym przypadku szybko do niej wróciła .
Jjdodano 273 dni temu
Tia odblokowales... w koncu to tylko 9999 możliwości w przypadku cyfr i ze 3 razy tyle jesli chodzi o wzór...
wsaddodano 271 dni temu
A ja bym sobie zatrzymala telefon i jeszcze pare fajnych rzeczy zrobila. Ale i tak brawo dla Ciebie.

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Z moim partnerem byliśmy przez ponad osiem lat. Planowaliśmy wspólną przyszłość, nie było konfliktów, były... czytaj dalej
0 dni temu
Postanowiłem przejść się do sklepu. Ot, codzienny spacerek. Po drodze mijałem na oko pięcioletnią dziewczynkę.... czytaj dalej
dziś
Mój chłopak żyje z ogromnym przekonaniem, że im więcej mydła zużyje, tym będzie bardziej czysty.

W efekcie... czytaj dalej
0 dni temu
Żona się na mnie obraziła, bo według niej za mało pomagam w domowych obowiązkach. Uparłem się, że nie ma... czytaj dalej
0 dni temu
Mój facet stwierdził, że nadszedł odpowiedni czas żeby zaszaleć w łóżku. Byłam przekonana, że chce już... czytaj dalej