reklamy ukryte
reklamy ukryte
To wydarzyło się kiedy miałam 17 lat, on był o rok ode mnie młodszy, zakochałam się w nim po uszy i nie widziałam świata poza nim. Nasz związek był dosyć normalny. Zachwycałam się jego urokiem osobistym i urodą, miał długie blond włosy, niebieskie oczy. Typowy metal, tak samo jak ja. Subkultura nigdy mi nie była obca, mam za sobą niemałe przeżycia, cały czas rzucałam się w oczy i słyszałam wyzwiska na swój temat.

Miałam to głęboko gdzieś. Zawsze dążyłam do urody czarnowłosej bladej dziewczyny, jaką cały czas jestem.

Nasz związek trwał 2 lata. Było bardzo magicznie, grał na gitarze elektrycznej a ja śpiewałam, widziałam jednak, że jest mną zawiedziony i cały czas porównywał mnie do swojej koleżanki X. Bolało mnie to bardzo i prosiłam go, aby nie porównywał mnie do gówniary, ale kiedy to usłyszał - wpadł we wściekłość. Za każdym razem, kiedy chciałam się z nim spotkać, ciągle słyszałam tylko temat pani X. Wściekłam się.

Byłam raz na apelu, kiedy on grał razem z tą swoją X, wpuścili mnie do szkoły, mimo że byłam absolwentką tego gimnazjum, ale dyrektor doskonale mnie znał. Kiedy weszłam na pierwsze piętro, zobaczyłam X. Miała długie, kręcone włosy, była o wiele większa ode mnie, mimo że była o 4 lata ode mnie młodsza. Miałam wrażenie że może mnie staranować, ale cóż. Oni ze sobą rozmawiali, śmiali się bo zaraz mieli dać występ.

Gdy zaczął się występ widziałam, jak na siebie patrzyli, zrobiło mi się bardzo przykro. Oczywiście nie wyszłam i poczułam, że zaczęłam pękać w środku. Przestałam do niego wtedy cokolwiek czuć. Wracając z jego występu on powiedział mi, że się w niej zakochał, że się całowali. Kiedy ja chodziłam na praktyki, aby się uczyć zawodu, wtedy on szedł do niej się puszczać na boku z... TRZYNASTOLATKĄ.

Kiedy weszliśmy do niego zobaczyłam, że do niej pisze różne miłosne teksty, że ją kocha. Specjalnie zostawił przeglądarkę włączoną, żebym to zobaczyła, miarka się wtedy przebrała. Postanowiłam urządzić mu zemstę i to - niemałą.

Spotykałam się z nim jeszcze równy tydzień, po czym złożyłam mu niespodziewaną wizytę. Jego mama mnie wpuściła do mieszkania, jego rodzice byli bardzo uprzejmi dla mnie, mama powiedziała, że jest u niego koleżanka, rozebrałam się i weszłam po cichu do pokoju. Widok, który zobaczyłam wcale mnie nie zaskoczył, był w trakcie uprawiania jogi.

Poczekałam chwilę po czym wyskoczyłam i biedak się wystraszył, razem z X. Spytał się mnie, co ja tu robię. Zaśmiałam się i odparłam pięknym tekstem: "Zapłać grzecznie tej pani i niech już wyjdzie". Tego widoku nigdy nie zapomnę, jak zbierała swoje ciuchy i półnaga wybiegła na klatkę. Chwyciłam exa mocno za rękę i zaprowadziłam, nagiego, do jego rodziców mówiąc, co się stało.

Dziewczyna ma kuratora sądowego do 18-stego roku życia, a mój były poszedł do poprawczaka za pedofilię. Oto koniec pięknej historii. Po latach stwierdzam, że było warto wystąpić jako świadek w sądzie i patrzeć na to wszystko.

A morał jest krótki i niektórym znany, nie ruchaj, bo sam będziesz wyruchany.
152 25
pozostało 1000 znaków
Obrzezany69dodano 184 dni temu
Nawet fajnie sie czyta tą bajke z rana :D
tempteddodano 184 dni temu
Taaaa kogoś fantazja poniosła
prawilnychłopakdodano 184 dni temu
Taki fejk że nawet nie chce mi się pisać że to fejk
1 odpowiedź
nigoldodano 184 dni temu
16-latek 13-łatkę? Hmmm zawsze mi sie wydawało ze chłopcy na tym etapie wola starsze dziewczyny
2 odpowiedzi
reklamy ukryte
reklamy ukryte
PomogeJakMogedodano 184 dni temu
Genialna zemsta. Autorka postąpiła bardzo dojrzale i poprawnie względem prawa :)
Kamilcia154dodano 184 dni temu
Gdy mialam niecale 17 lat byłam w zwiazku z o rok starszym chłopakiem. Bylismy razem niecale 2 tygodnie a on juz mnie zdradzal z 12 latka tylko dlatego ze ona mu sie wypiela... Krotko po tym poznałam fajnego faceta 9 lat... rozwiń komentarz
iTakWszyscyUmrzemydodano 183 dni temu
i zajebisty morał XD
iTakWszyscyUmrzemydodano 183 dni temu
o chuj chodz
3 odpowiedzi
dobrodziejdodano 184 dni temu
A to pedofilia nie jest od 18 roku życia?
5 odpowiedzi
barta339dodano 181 dni temu
.
kamilolejnik2001dodano 184 dni temu
nie za wielka kara ? rozwaliłaś im pół życia ;/
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
Nasza nowa książka
Prawdopodobnie najlepsza książka roku. Setki niepublikowanych wyznań. Zamów przedpremierowo!

reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Jestem z moim mężem od 17 lat. Wiele dróg za nami, łez, złości, miłości, nerwów, kłótni i godzenia się. A... czytaj dalej
0 dni temu
Jadę sobie autobusem z pracy, dzień jak co dzień. Wsiadają chłopcy, lat może mieli po 12-14 maksymalnie.... czytaj dalej
0 dni temu
Wracałam ze szkoły, gdy on, chłopak o dobre kilka lat starszy ode mnie, zawołał mnie, żebym podeszła na chwilę.... czytaj dalej
0 dni temu
Mój chłopak wrócił wczoraj z pracy i pierwsze co zrobił to krzyknął w drzwiach:

- Aresztuję Cię za... czytaj dalej
0 dni temu
Magiczny moment, w którym uświadomiłam sobie jak bardzo kocham mojego chłopaka. Pamiętam to jak dziś.

Byłam na... czytaj dalej