reklamy ukryte
reklamy ukryte
Na samym wstępie chciałam napisać, że nie kręcą mnie czarne penisy czy też ciemny kolor skóry, po prostu byłam zagubiona.

Byłam w związku 4 lata i dodam, że był to mój pierwszy chłopak. W związku jak to w związku, są wzloty i upadki, a my właśnie przechodziliśmy przez upadek. Pokłóciliśmy się o jego ex i przyznaję, tu moja wina, gdyż zbyt mocno zareagowałam i zaczęłam rzucać podejrzenia, które dochodziły mi w tym momencie do głowy. Jego tłumaczenia, że nic go już z nią nie łączy nie wystarczyły by mnie przekonać o jego wierności - ja wiedziałam swoje. On na drugi dzień spakował swoje rzeczy i spał u kolegi, nie rozmawialiśmy ze sobą 3 dni. Byłam zła na siebie, że rzuciłam jak się później okazało fałszywe oskarżenia.

Po dwóch dniach nie odzywania się do całego świata i słuchania smutnych piosenek, pocieszenia przez siostrę i mamę że zasługuję na lepszego, dałam się namówić na wakacje w Turcji. Nic nie mówiąc chłopakowi wyjechaliśmy całą rodzinką na tydzień. Początkowym moim planem było przestać choć na chwilę myśleć o zaistniałej sytuacji i udało mi się, chyba aż za bardzo. Poznałam pracującego tam Turka - był bardzo podobny do mojego chłopaka i chyba to mnie w nim kusiło, ale nie chciałam mu pokazywać w żadnym stopniu, że mi na nim zależy. Gdy zapytał czy kogoś mam, odpowiedziałam, że tak i pokazałam mu bransoletkę z inicjałami i datą urodzenia mojego chłopaka. To wystarczyło by go spławić.

Następnego dnia mój chłopak dowiedział się o moim pobycie w Turcji i doszło do jeszcze większej awantury: ubliżał mi, przeklinał. Próbowałam mu wytłumaczyć, że nigdy bym go nie zdradziła i że to rodzice i siostra mnie namówili bym odpoczęła, ale nie przyniosło to żadnego skutku. Znowu zaczęłam się użalać nad sobą, bo zdałam sobie sprawę, że to naprawdę nie było fair wobec niego. Płakałam cały wieczór, a siostra mówiła: "przestań, jesteś na wakacjach, zabaw się, a gdy wrócisz jakoś się ułoży!". W jakimś stopniu mi to pomogło.

Następnego dnia stało się to, czego się obawiałam...
33 95

pozostało 1000 znaków
bluepoledodano 368 dni temu
Oboje jesteście pojebani.
1 odpowiedź
Dragonitadodano 368 dni temu
Jpr.... Mie da sie takich gownien czytac....Jezu...
1 odpowiedź
natsxoxododano 367 dni temu
Najbardziej szkoda mi tego turka.
konto usuniętedodano 368 dni temu
Ciężko to jakkolwiek skomentować, zarówno Ty jak i Twój były się zachowujecie nieracjonalnie. I zostaw tego Turka, jak można być z kimś,kogo się nie kocha?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Kolorowa798dodano 368 dni temu
Najpierw myśl, a później rób. To tylko i wyłącznie Twoje wina. Każdy związek ma gorsze chwile, ale jeżeli się kogoś naprawdę Kocha, to nie ma się takich zawahań. Nie chcę Cię jeszcze bardziej dołować, ale c... rozwiń komentarz
Halreddodano 367 dni temu
W skrócie:
1. miała wiernego chłopaka, ale wmawiała mu że ją zdradza
2. kazała mu spierdalać
3. picza swędziała więc dała dupy przypadkowemu turkowi spotkanemu na wakacjach "żeby się zabawić"... rozwiń komentarz
Arystotelesdodano 367 dni temu
Ale dupę za wysoko nosiłaś, żeby chłopaka przeprosić, tak?
GasaiMiraidodano 367 dni temu
Szczerze bawi mnie to wyznanie. Czemu ? Dwa małe dzieciątka nie umiejące ze sobą rozmawiać tylko krzyczą na siebie itp.
Idealny przyklad, że faktycznie nie każdy nadaje się do związku. Najpierw trzeba dojrzeć.
M... rozwiń komentarz
Grzechadodano 367 dni temu
Ja nie ogarniam bycia ani z Turkiem ani z Ćpunem. Nawet byłym. Swoją drogą burak z tego Polaka, nie masz co żałować !
1 odpowiedź
TeenSpiritdodano 368 dni temu
W sumie dobrze postąpił Twój były chłopak odchodząc od Cb. Nie zasługiwałaś na niego i tylko stracił przez Cb 4 lata...
1 odpowiedź
Franco345dodano 363 dni temu
Masz za swoje, sprawiedliwość boli.
tajemnicza949dodano 366 dni temu
Jesteś zjebana ale ostatni akapit kumam
xxweraxxdodano 367 dni temu
ja pierdole
kubaaabdodano 367 dni temu
jeśli to prawda to nieźle cie pizda musiała siedzieć glucie
Nenadodano 367 dni temu
Gówno z mózgu robi
wefwerferdodano 367 dni temu
"Na samym wstępie chciałam napisać, że nie kręcą mnie czarne penisy czy też ciemny kolor skóry, po prostu byłam zagubiona"
Przepraszam bardzo,ale jesteś nie tylko "zagubiona" ale rów... rozwiń komentarz
katekddodano 367 dni temu
posłuchaj głosu serca i zostaw tego turka a tak wogule to jak on ma na imie bo może to muj brat cioteczny. Życze powodzenia.
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
dziś
Kiedy byłam małą dziewczynką, moja mama spytała mnie kim chciałabym zostać w przyszłości. Bez zastanowienia... czytaj dalej
dziś
Chcę się przyznać do tego, że od kiedy zacząłem czytać Wyznajemy, to trochę umysł zaczął mi... czytaj dalej
dziś
Gdy wróciłam wczoraj z pracy, poczułam pełnię szczęścia. Czekał na mnie mój ukochany, stęskniony i wierny.... czytaj dalej
dziś
Jakieś pół roku temu poznałam fajnego chłopaka. Świetnie się nam rozmawiało. Potrafiliśmy pół nocy przegadać... czytaj dalej