reklamy ukryte
reklamy ukryte
Na samym wstępie chciałam napisać, że nie kręcą mnie czarne penisy czy też ciemny kolor skóry, po prostu byłam zagubiona.

Byłam w związku 4 lata i dodam, że był to mój pierwszy chłopak. W związku jak to w związku, są wzloty i upadki, a my właśnie przechodziliśmy przez upadek. Pokłóciliśmy się o jego ex i przyznaję, tu moja wina, gdyż zbyt mocno zareagowałam i zaczęłam rzucać podejrzenia, które dochodziły mi w tym momencie do głowy. Jego tłumaczenia, że nic go już z nią nie łączy nie wystarczyły by mnie przekonać o jego wierności - ja wiedziałam swoje. On na drugi dzień spakował swoje rzeczy i spał u kolegi, nie rozmawialiśmy ze sobą 3 dni. Byłam zła na siebie, że rzuciłam jak się później okazało fałszywe oskarżenia.

Po dwóch dniach nie odzywania się do całego świata i słuchania smutnych piosenek, pocieszenia przez siostrę i mamę że zasługuję na lepszego, dałam się namówić na wakacje w Turcji. Nic nie mówiąc chłopakowi wyjechaliśmy całą rodzinką na tydzień. Początkowym moim planem było przestać choć na chwilę myśleć o zaistniałej sytuacji i udało mi się, chyba aż za bardzo. Poznałam pracującego tam Turka - był bardzo podobny do mojego chłopaka i chyba to mnie w nim kusiło, ale nie chciałam mu pokazywać w żadnym stopniu, że mi na nim zależy. Gdy zapytał czy kogoś mam, odpowiedziałam, że tak i pokazałam mu bransoletkę z inicjałami i datą urodzenia mojego chłopaka. To wystarczyło by go spławić.

Następnego dnia mój chłopak dowiedział się o moim pobycie w Turcji i doszło do jeszcze większej awantury: ubliżał mi, przeklinał. Próbowałam mu wytłumaczyć, że nigdy bym go nie zdradziła i że to rodzice i siostra mnie namówili bym odpoczęła, ale nie przyniosło to żadnego skutku. Znowu zaczęłam się użalać nad sobą, bo zdałam sobie sprawę, że to naprawdę nie było fair wobec niego. Płakałam cały wieczór, a siostra mówiła: "przestań, jesteś na wakacjach, zabaw się, a gdy wrócisz jakoś się ułoży!". W jakimś stopniu mi to pomogło.

Następnego dnia stało się to, czego się obawiałam, mój chłopak wrócił do starego towarzystwa czyli ćpania, chlania i rozbijania się po imprezach. Dostałam informację od kolegi mojego chłopaka, że ten jest w szpitalu, ale nie mówił co się stało. Rozpłakałam się, zadzwoniłam do jego mamy. Okazało się, że skończyło się na paru szwach i połamanych żebrach, ale on nadal nie chciał ze mną rozmawiać i zrobił to, co zrobiłam ja wcześniej - napisał mi smsa, że mam spierdalać z jego życia i wracać do tego kelnera.

Ów kelner znalazł mnie na Facebooku, a mój chłopak miał hasło do mojego konta więc tym sposobem odkrył moją nową znajomość. Wtedy się zaczęło. Gdy mój chłopak leżał obolały, ja zaczęłam zbliżać się do Turka. I byłam szczęśliwa, w końcu poczułam się jak kiedyś: zero kłótni, czysta namiętność. Po moim powrocie z Turcji zerwałam ze swoim chłopakiem i po 2 tygodniach wróciłam do Turcji. Jak już się domyślacie, zostaliśmy parą. Było super przez 3 miesiące, aż w końcu zaczęłam myśleć o byłym.

Leżę teraz rozpłakana, w pełni świadoma, że jestem zwykłą dziwką. Zostawiłam chłopaka dla Turka, który przypominał mi nasze początki i zdałam sobie sprawę, że wcale go nie kocham, a tylko wypełniłam nim pustkę po chłopaku. Nie pamiętam wieczoru, żebym o nim nie myślała i nie wspominała. Tak bardzo za nim tęsknię, a on nie chce mnie już znać. Został mi tylko ten Turek, do którego nic nie czuję...
28 89
pozostało 1000 znaków
bluepoledodano 121 dni temu
Oboje jesteście pojebani.
1 odpowiedź
Dragonitadodano 122 dni temu
Jpr.... Mie da sie takich gownien czytac....Jezu...
1 odpowiedź
natsxoxododano 120 dni temu
Najbardziej szkoda mi tego turka.
konto usuniętedodano 121 dni temu
Ciężko to jakkolwiek skomentować, zarówno Ty jak i Twój były się zachowujecie nieracjonalnie. I zostaw tego Turka, jak można być z kimś,kogo się nie kocha?
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Kolorowa798dodano 121 dni temu
Najpierw myśl, a później rób. To tylko i wyłącznie Twoje wina. Każdy związek ma gorsze chwile, ale jeżeli się kogoś naprawdę Kocha, to nie ma się takich zawahań. Nie chcę Cię jeszcze bardziej dołować, ale c... rozwiń komentarz
Halreddodano 120 dni temu
W skrócie:
1. miała wiernego chłopaka, ale wmawiała mu że ją zdradza
2. kazała mu spierdalać
3. picza swędziała więc dała dupy przypadkowemu turkowi spotkanemu na wakacjach "żeby się zabawić"... rozwiń komentarz
Arystotelesdodano 120 dni temu
Ale dupę za wysoko nosiłaś, żeby chłopaka przeprosić, tak?
GasaiMiraidodano 120 dni temu
Szczerze bawi mnie to wyznanie. Czemu ? Dwa małe dzieciątka nie umiejące ze sobą rozmawiać tylko krzyczą na siebie itp.
Idealny przyklad, że faktycznie nie każdy nadaje się do związku. Najpierw trzeba dojrzeć.
M... rozwiń komentarz
Grzechadodano 120 dni temu
Ja nie ogarniam bycia ani z Turkiem ani z Ćpunem. Nawet byłym. Swoją drogą burak z tego Polaka, nie masz co żałować !
1 odpowiedź
Franco345dodano 117 dni temu
Masz za swoje, sprawiedliwość boli.
TeenSpiritdodano 121 dni temu
W sumie dobrze postąpił Twój były chłopak odchodząc od Cb. Nie zasługiwałaś na niego i tylko stracił przez Cb 4 lata...
1 odpowiedź
tajemnicza949dodano 120 dni temu
Jesteś zjebana ale ostatni akapit kumam
xxweraxxdodano 120 dni temu
ja pierdole
kubaaabdodano 120 dni temu
jeśli to prawda to nieźle cie pizda musiała siedzieć glucie
Nenadodano 120 dni temu
Gówno z mózgu robi
wefwerferdodano 120 dni temu
"Na samym wstępie chciałam napisać, że nie kręcą mnie czarne penisy czy też ciemny kolor skóry, po prostu byłam zagubiona"
Przepraszam bardzo,ale jesteś nie tylko "zagubiona" ale rów... rozwiń komentarz
katekddodano 120 dni temu
posłuchaj głosu serca i zostaw tego turka a tak wogule to jak on ma na imie bo może to muj brat cioteczny. Życze powodzenia.
1 odpowiedź

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
258 dni temu
Dzisiaj w pracy pierwszy raz zdecydowałem się pokazać swój piękny wytatuowany rękaw na prawej ręce. Zazwyczaj w... czytaj dalej
187 dni temu
Pamiętam, jak mój tata odprowadzał mnie do szkoły i chował się za murem, żeby moi rówieśnicy nie... czytaj dalej
206 dni temu
Moja 28-letnia córka zadzwoniła dziś do mnie i powiedziała, że się zakochała.

5 lat temu w wypadku... czytaj dalej
207 dni temu
Mam młodszego brata, który zawsze robi mi na złość. Zawsze kiedy wpadają do mnie przyjaciółki on specjalnie... czytaj dalej
213 dni temu
Moja dziewczyna jest gruba. Tak, jest gruba, bo jest chora. To efekt uboczny ogromnej dawki hormonów, które musi... czytaj dalej