reklamy ukryte
reklamy ukryte
Opowiem wam o chłopaku, z którym byłam ponad 2 lata, a który nie mógł nigdy zapomnieć o swojej byłej. Zanim podjęłam decyzję o byciu razem z nim, minęło sporo czasu. Ona zdradzała go i wybrała alkohol, narkotyki, koleżanki i imprezki. Chciała się wyszumieć, poszaleć... w końcu miała wtedy 17 lat i uważała, że to nie pora na poważny związek.

Po roku ubolewania nad swoim losem po byłej oraz na zapewnieniach, że "przeszło mu już definitywnie", postanowiłam dać mu szansę. Wszystko rozwijało się jak należy. Miłość kwitła. Żyliśmy w tej błogości aż 2 lata, do feralnego ślubu koleżanki na którym to pojawiła się również jego była z jakimś gogusiem. Jak tylko nas zobaczyła razem - wstąpiła w nią zazdrość. Chodziła za nim, gdy tylko mnie przy nim nie było i próbowała nawiązać kontakt, ale po nieudolnych próbach tylko się upiła i rozpłakała oraz szybciej opuściła wesele.

Najwidoczniej po 2 latach dawania dupy po kątach stwierdziła, że wróci do mojego mężczyzny i jak pies ogrodnika wyszarpie go z powrotem.

I od tamtej pory nie zaznaliśmy spokoju. Katowała go SMSami, telefonami w nocy, wystawała pod jego domem po pijaku i prosiła jego znajomych o wstawiennictwo. Wszem i wobec opowiadała, że nadal go kocha i MUSI do niego wrócić, żeby nie wiem co.

Wiedziałam o tym, co mówi i robi, a mimo to - nie zareagowałam, gdyż miałam do mojego partnera zaufanie, pełne zaufanie.
Niestety - nie powinnam była.

Jak się później okazało, kiedy ja myślałam, że śpi u siebie w domu, on spał, ale u innej. Robił to z nią od czasu wesela regularnie, a mi wciskał tylko kit, że on nie reaguje na jej SMSy i telefony. Zawsze mnie uspokajał, że ona nic dla niego nie znaczy, że to przeszłość, uśpił moją czujność.

Swoje podejrzenia, że coś jest nie tak zaczęłam mieć, kiedy wzdrygał się na dźwięk telefonu i kiedy dostawał coraz więcej wiadomości nocami. Zaczął wyciszać telefon, wyłączać, aż w końcu nie nosił go ze sobą. Tłumaczył się zapominalstwem, rozładowaniem telefonu, brakiem środków na koncie. Wszystko to było jednym wielkim kłamstwem!

Zerwaliśmy natychmiastowo. Dd tamtej pory minęły 2 lata, a on bawi teraz dwójkę dzieci z czego jedno jest rude... tylko ciekawe po kim, bo nie po tatusiu?

Karma wraca, bydlaku.
119 11
pozostało 1000 znaków
Ourododano 127 dni temu
Już połowie chcialam napisać, że nie warto się o niego bic, a tu takie zakończenie, brawo :D
1 odpowiedź
omotaniedodano 126 dni temu
no i niech wychowuje bachory a ty mozesz spokojnie szukac odpowiedniego faceta
1 odpowiedź
SamotnyMordercadodano 123 dni temu
dzieci maja na imie Brajan i Dzesika
malyproblemdodano 126 dni temu
W dwa lata dwójka dzieci? No ciekawe bardzo.
2 odpowiedzi
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Magicznagondoladodano 126 dni temu
i dobrze zrobiłaś jak to mówią jak dwie osoby żyć bez siebie nie mogę to trzecia się ma nie wtrącać u Ciebie to bardziej pokręcone ale niestety (biorąc ich pod uwagę) wyszło na to samo
anyonedodano 126 dni temu
Wszystko ładnie pięknie, tylko z tym rudym to pieprznęłaś... Ten gen jest słaby i ujawnić się może po wielu pokoleniach ;)
1 odpowiedź
MIJANNAdodano 125 dni temu
czyste szalenstwo !
PrinceBelladodano 122 dni temu
Hahaha dobrze mu tak.. Nie umiał docenić prawdziwej, dobrej kobiety, to teraz ma.. Ciekawa jestem, czy jemu to przeszkadza..
Twistedxsnackdodano 122 dni temu
Wiesz co . Zabic to za malo :p . Zwyczajny smiec :). Moj byl ponownie zerwalam z nim teraz jest za kratkami na 3 lata :) . Karma powraca co nie :p
uwielbiambohunadodano 122 dni temu
Każdy nawiązuje do końca tej historii....ale czy nie ważniejsze to jak ten cham i prostak zachowywał się wobec tej dziewczyny???
a jest takich wielu bydlaków! sama spotykałam się z pewnym, który prowad... rozwiń komentarz
aododano 122 dni temu
miedzy takie chore relacje jak były/ są między tymi ludźmi się nie wchodzi. Tacy ludzie mogą sobie nawzajem robić najgorsze świństwa, a i tak wciąż będą wracać do siebie.. znam miiliony takich przypadków
nigoldodano 122 dni temu
Skoro już wybrał tamta to mógł chociaż normalnie bez spin z toba zerwać a nie jakieś dxiwne spiski
myszaaadodano 122 dni temu
Co za frajer:) dobrze mu tak. Mam nadzieję, że nie cierpisz już z jego powodu.
SpizganyGAWRONdodano 121 dni temu
W sumie szczerość i wierność są dla mnie ważne. Ale widocznie sam chciał zapomnieć o pierwszej, ale sie suka wpierdoliła na siłe i sie go dopierdoliła, i jek sie udało...
Misia174095dodano 124 dni temu
Rude może byc rownież twoje dziecko nawet jesli nie jestes ruda :) taka mutacja genetyczna i tyle :) wcale nie musi oznaczać zdrady :)
1 odpowiedź
Sonatadodano 122 dni temu
A moim zdaniem nie powinnaś tak jechać na swojego partnera i obrażać jego i jego byłą na jakimś portalu internetowym. I Ci wszyscy ludzie którzy go krytykują dobrze tak bydlakowi. Nie znacie jego wersji przecież. ... rozwiń komentarz
Gregoriusdodano 122 dni temu
No rade to chyba jedna z gorszych kar którą mógł dostac :/ biedry...
prawilnychłopakdodano 126 dni temu
Widać była lepsza od ciebie :(

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
258 dni temu
Dzisiaj w pracy pierwszy raz zdecydowałem się pokazać swój piękny wytatuowany rękaw na prawej ręce. Zazwyczaj w... czytaj dalej
187 dni temu
Pamiętam, jak mój tata odprowadzał mnie do szkoły i chował się za murem, żeby moi rówieśnicy nie... czytaj dalej
206 dni temu
Moja 28-letnia córka zadzwoniła dziś do mnie i powiedziała, że się zakochała.

5 lat temu w wypadku... czytaj dalej
207 dni temu
Mam młodszego brata, który zawsze robi mi na złość. Zawsze kiedy wpadają do mnie przyjaciółki on specjalnie... czytaj dalej
213 dni temu
Moja dziewczyna jest gruba. Tak, jest gruba, bo jest chora. To efekt uboczny ogromnej dawki hormonów, które musi... czytaj dalej