reklamy ukryte
reklamy ukryte
Jestem dość młodą osobą, mam dziecko i miałam wspaniałego chłopaka. Układało nam się dobrze, byliśmy razem 2 lata. Wiedziałam o nim wszystko, tak samo, jak on wiedział wszystko o mnie. Rozumieliśmy się bez słów, kochałam go i najgorsze, że nadal go kocham. 2 tygodnie temu mnie uderzył - nie chciałam robić awantury przy rodzicach, nie odezwałam się na ten temat do wieczora.

Gdy zaczęłam rozmawiać z nim o tym, co się stało, wszystkiego się wyparł, nadal jest przekonany, że to nigdy nie miało miejsca. Zerwałam z nim, rozstaliśmy się. Bardzo dużo płakałam i przeżywałam to, ale wiedziałam, że muszę być silna dla dziecka.

Teraz minęły 2 tygodnie od tego zdarzenia i uwaga - on trafił do szpitala przez drobną bójkę. Mimo tego, że naprawdę chciałam do niego przyjść w odwiedziny, nie mogłam tego zrobić ze względu na zdrowie dziecka - wiadomo, ile w szpitalu jest chorób.

Teraz wiem, że słusznie nie przyszłam.

W szpitalu kogoś poznał. Piękną, ciemnowłosą dziewczynę. Wiem, że niby się rozstaliśmy, ale naprawdę - jak można się zakochać po zaledwie 2 tygodniach?! Rozumiem, można flirtować, ale SPAĆ W JEDNYM ŁÓŻKU, i to SZPITALNY, z obcą kobietą po 2 dniach znajomości?!

Zastanawiam się tylko, dlaczego lekarze nie zareagowali. Utulanie jej do snu, przytulanie, wymykanie się w nocy do niej... Bardzo boli mnie to, co się stało, z tego, co wiem, on teraz jest bardzo szczęśliwy, nie zamierzam mu tego psuć. Najgorsze jest to, że on twierdzi, że to ja go zdradzałam cały czas, co jest nie prawdą.

Mimo wielu kłótni, zawsze byłam wierna, widziałam w nim nie tylko chłopaka, ale i przyjaciela, był moim ukochanym, w ogień bym za nim skoczyła... Nie wiem, jak zniosę jego kontakty z dzieckiem, ale nie zamierzam mu ich ograniczać.

Kocham go, więc nie będę stała na przeszkodzie do jego szczęścia. Każdy na nie zasługuje. Wierzę, że też je kiedyś znajdę. Mimo bólu, płaczu i cierpienia - nie poddam się, chcę, żeby mój synek wiedział, że ma dzielną mamę.

Mam nadzieje , że...
116 20

pozostało 1000 znaków
ATMdodano 462 dni temu
Karma zadziałała szybko - on cię uderzył i trafił pobity do szpitala.
Ty go zostawiłaś, on znalazł sobie inna.

Nie wiem jakim cudem autorka ma ból dupy o faceta, który ja uderzył.
Normalny f... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
JebacValveISamsungadodano 461 dni temu
Widzę same komentarze na poziomie :DDD
1 odpowiedź
Realistadodano 461 dni temu
A kto powiedział, że on się zakochał w tej dziewczynie? Po prostu ją poznał - i miał prawo, skoro odeszłaś. Spali sobie w jednym łóżku (to tak można w szpitalu?), bo się sobą zauroczyli, ale nie zakochali. I prosz... rozwiń komentarz
2 odpowiedzi
Obrzezany69dodano 459 dni temu
Mam nadzieję że ci spadły różowe okulary po tych zdarzeniach. Trzymaj się dla dziecka, a życie osobiste, samo z czasem się ułoży.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
ATMdodano 461 dni temu
Pisz do sądu o alimenty lepiej
empress_emilydodano 459 dni temu
hm, a skąd wiedziałaś, o tym co wydarzyło się w szpitalu?

Znam gościa, który uderzył kobietę, i za każdym razem płacze i przeprasza, że "nigdy więcej!". On na Ciebie prawdopodobnie rękę podniesie ... rozwiń komentarz
gqrekdodano 459 dni temu
WRACA! Mój ojciec sadysta coś o tym wie, został bez ridziny, domu, pracy, żyje z tego co znajdzie w śmieciach.
MrocznePasztecikidodano 459 dni temu
I teraz konsekwentnie trzymaj się podjętej decyzji! Z perspektywy czasu zobaczysz, ze była dobra :-)
SmutnyChłopakdodano 459 dni temu
Ja Cię podziwiamnie jesteś mega dzielna :)
1 odpowiedź
nigoldodano 459 dni temu
Powodzenia
A na chłopaka powiem jedno: CIPA
DominikaSzpakdodano 459 dni temu
Chyba sama nie rozumiesz o czym mówisz. Najpierw piszesz, że nie chcesz mu utrudniać i, że chcesz żeby by szczęśliwy, a potem pragniesz, żeby wróciła do niego karma?
oooooooookokdodano 459 dni temu
Trzymaj się. Wszystko będzie dobrze
Animalsdodano 459 dni temu
Tytuł kompletnie nie pasuje do wyznania on cie nie zdradził skoro ty z nim,zerwałaś.
1 odpowiedź
redberrydodano 458 dni temu
No ale fakt jest taki, że jeśli facet uderzy kobietę to jest już gówno warty i te co są w takiej sytuacji gdzie, "uderzył tylko raz po pijaku, wybaczę bo przecież przeprasza i kocha" to gówno praw... rozwiń komentarz
adelajdadodano 458 dni temu
daj spokój szkoda łez koleś mi wygląda na średnio zrównoważonego gówniarza
madiafkadodano 459 dni temu
I niech później jakiś facet napisze, ze na chłopaka się wrzuca, a jak dziewczyna coś zrobi to jest cacy. Śmieszni jesteście ludzie ;).
miszczudodano 459 dni temu
jaka suka z ciebie. nie lubie takich kobiet/dziewczyn. patologia.
3 odpowiedzi

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Około rok temu uratowałam małego, trzytygodniowego szczeniaka przed uśpieniem. Przywiozłam go do domu i zaczęło... czytaj dalej
dziś
Cześć, mam 15 lat i coś mam dzisiaj opowiem. Mam dziadka rolnika, który wraz z moim wujkiem prowadzi 40-hektarowe... czytaj dalej
0 dni temu
Ile wart jest mój chłopak przekonałam się w momencie, gdy rodziłam dziecko, a on zemdlał na widok krwi. Po tym,... czytaj dalej
0 dni temu
Zapewne każdy z Was w swoim życiu, chociaż raz nocował w jakimś hotelu. Każdy z was korzystał z łóżka,... czytaj dalej
0 dni temu
Choruję na chorobę lokomocyjną. Zawsze jak gdzieś jadę, czy to autobusem, czy samochodem muszę wziąć leki i... czytaj dalej