reklamy ukryte
reklamy ukryte
Pracowałem w sieciówce i pewnego dnia do zespołu dołączyła nowa osoba, ładna studentka z Ukrainy. Z racji tego, że miałem już tam spory staż, wdrożenie jej w pracę przypadło mi. Od razu się polubiliśmy, fajnie nam się rozmawiało. Pewnego dnia poszliśmy na zwykły spacer, rozmowa się nie kończyła, a tematy same się pojawiały znikąd. Spotkaliśmy się coraz częściej, spędzaliśmy miło czas, wyciągnęła mnie tym z dołka. Po jakimś czasie zaprosiła mnie do siebie, zrobiło się późno, więc zaproponowała, żebym został. No i zostałem. Zero seksu, kilka pocałunków na dobranoc.

Po kilku miesiącach zamieszkaliśmy razem. Z dnia na dzień kochałem ją coraz bardziej, byłem coraz bardziej pewien, że chcę z nią spędzić życie. Jesienią zeszłego roku pojechała na Ukrainę przedłużyć wizę o kolejny rok. Po powrocie coś się zmieniło, zaczęliśmy się od siebie oddalać, kłócić się o bzdury. Właściciel mieszkania, które wynajmowaliśmy okazał się nieuczciwy i ona zamieszkała w akademiku, a ja w sąsiedniej dzielnicy.

Pewnego wieczoru, kiedy zasypialiśmy oddzielnie, trafiłem przez przypadek na fotkę na wschodnim portalu społecznościowym. Fotkę, na której całuje "kolegę" w policzek. Pozwoliłem jej się z tego wytłumaczyć, twierdziła, że jakiś typ próbował ciągle ją podrywać i zrobili tą fotkę, żeby się odczepił, zarzekała się, że nie zdradziła. Uwierzyłem.

Końcówka roku i kolejny wyjazd na Ukrainę, tym razem prawosławne święta. Wróciła po tygodniu. Wróciła, ale była już całkowicie inną osobą. W żaden sposób nie mogliśmy znaleźć wspólnego języka, ciągle siedziała przed komputerem grając w gry, a ja miałem straszne pretensje o to, a ona uciekała od kłótni o gry... do gier. Walczyłem o chwilę jakiejkolwiek rozmowy, jakiś spacer, wyjście do kina, ale zawsze miała ważniejsze zajęcia czyli GRY. Coraz mniej czasu, żeby chociaż się spotkać.

Ona mieszkała ze współlokatorką, która związała się z chłopakiem, którego uważałem za dobrego kumpla. Kiedy rozstałem się z ukochaną mogłem pogadać tylko z nim, ufałem mu, często byłem u niego, dawał mi rady jak mam walczyć o swoją kobietę. Odwoził mnie czasami do domu i mówił, że jedzie na noc do akademika. Jak się okazało, przez prawie dwa tygodnie jego dziewczyny nie było, pojechała do rodziców. A on bawił się w mojego przyjaciela, a potem jechał posuwać moją dziewczynę.

Jak już wszystko wyszło na jaw po mojej rozmowie z jego dziewczyną postanowiliśmy, że nie powiemy o tym, że już oboje wiemy co się dzieje za naszymi plecami. Pojechałem zapytać go wprost, kiedy zaczął dymać moją kobietę i usłyszałem, że jej nie tknął, ale nawet jeśli kłamie to będzie szedł w zaparte, a ja już i tak nie dowiem się prawdy.

Kiedy odwiedziłem jej współlokatorkę, przyszli oboje do pokoju, nie wiedząc że i my oboje tam jesteśmy. Współlokatorka powiedziała, że już nie mają o czym rozmawiać i całkowicie spokojnie, bez wyzwisk, po prostu wyszli. Po kilku dniach była napisała mi, że przeze mnie ma w pokoju piekło: imprezy, głośna muzyka do późna, a współlokatorka nie chce z nią rozmawiać. Obecnie moja była ciągle przesiaduje u mojego byłego kumpla i nie mamy już żadnego kontaktu.

Najgorsze jest to, że nadal kocham tę dziewczynę, chociaż zdradziła, oboje zdradzili podwójnie. Przestałem ufać ludziom. Zmieniłem pracę, przeprowadziłem się. Śpię, jem i pracuję. Psychicznie czuję się pusty, wydymany dosłownie i w przenośni. Przez kumpla i kobietę, którą pokochałem jak nigdy nikogo innego.
69 4
pozostało 1000 znaków
konto usuniętedodano 15 dni temu
"To ten czas... to czas, kiedy właśnie ona, jako jedyna, wyciąga do ciebie dłoń. Twoja nowa dziewczyna - zemsta. Przyjmij ją do siebie, pokochaj bezgranicznie, a ona przywróci ci sens życia. Sprowadzi na cieb... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
Obrzezany69dodano 14 dni temu
Szczerze ci współczuje... Na pewno się podniesiesz , znajdziesz fajną ,uczciwą kobiete. A temu "przyjacielowi" dał bym w ryj , należy mu się.
onetwo3dodano 14 dni temu
Nie masz jej nagich zdjęć czy coś? Zgłoś kradzież telefonu i wypuść je w internety. Ale tak żeby trafiło to do jej rodziny i znajomych. Na dodatek będziesz bezkarny. Pozdrawiam.
1 odpowiedź
Bruneta30dodano 14 dni temu
Bo to Ukrainka jest;-) Idzie tam gdzie ma większą korzyść;-) ;-) Miłości w tym żadnej;-) ;-)
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Crazy_wawadodano 14 dni temu
"Jekaterina też nie była ze mną szczera, miała być tylko moja, a dwa fronty miała w genach"
lol12311dodano 14 dni temu
Wiem co to znaczy tylko ja swojej wwybaczylem mika juz rok od kryzysu ale kryzys nie mija ciagle kłótnie. W sobote lece za granicę bez niej. Sam nw czy ja kocham czy to trujący związek. Myslicir ze powinienem od... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
Smokledodano 13 dni temu
Chcieliście wydymać Freda? To teraz Fred wydyma was. Spróbuj w jakiś sposób się odgryźć, może to Ci poprawi samopoczucie;)
Realistadodano 15 dni temu
Ja też na wschodnie portale społecznościowe wchodzę tylko przypadkiem :) Normalna historia, jakich tysiące. A może trzeba było się zapoznać z tą współlokatorką. Oboje zostaliście zdradzeni, może to mogłoby was zbl... rozwiń komentarz

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
114 dni temu
Dzisiaj w pracy pierwszy raz zdecydowałem się pokazać swój piękny wytatuowany rękaw na prawej ręce. Zazwyczaj w... czytaj dalej
106 dni temu
Od zawsze bardzo lubiłem matmę, w szkole zawsze byłem do przodu z tematami. W 2 klasie technikum przerabiałem... czytaj dalej
63 dni temu
Moja 28-letnia córka zadzwoniła dziś do mnie i powiedziała, że się zakochała.

5 lat temu w wypadku... czytaj dalej
69 dni temu
Moja dziewczyna jest gruba. Tak, jest gruba, bo jest chora. To efekt uboczny ogromnej dawki hormonów, które musi... czytaj dalej
43 dni temu
Pamiętam, jak mój tata odprowadzał mnie do szkoły i chował się za murem, żeby moi rówieśnicy nie... czytaj dalej