reklamy ukryte
reklamy ukryte
Nigdy nie miałem szczęścia w miłości, nawet moi rodzice nie dawali mi jej na tyle, żebym czuł się kochany i doceniony. Parę lat temu zostałem bardzo boleśnie skrzywdzony w związku i po tym przez kilka lat byłem sam, nawet zaczynałem myśleć, że z góry jestem skazany na samotność i życie bez miłości.

W życiu dostałem trochę po dupie, dlatego też stałem się bardzo nieufny, nieśmiały i skryty. Dzięki temu zbliżyłem się do Boga, stałem się pomocny i ciągłe próbuję być dobry. Poprosiłem Boga o to, żeby mi dał szansę znaleźć moją miłość.

Najpierw zostałem poddany próbie - poznałem dziewczynę całkowicie inną ode mnie, która ciągłe mnie szokowała - zawsze negatywnie. Była ode mnie młodsza, a miała już dużo stosunków, czyli była moim przeciwieństwem. Coraz bardziej zaczynałem się załamywać, bo chciałem jej pomóc - jak to ja - a ona ciągle brnęła w jeden temat i chciała "jednego".

Jestem taką osobą, która chce przeżyć pierwszy raz z osobą, którą kocha i chcę, żeby ta osoba czuła to samo. Odrzuciłem tę dziewczynę i skończyłem znajomość.

Tego samego dnia poznałem Olę i od razu poczułem miłość z odwzajemnieniem.

Ciągle się poznajemy, mówimy sobie o wszystkim, nie mamy żadnych tajemnic przed sobą, jedyne, co nas trzyma na dystans, to odległość, która dla nas nic nie znaczy. Myślę tylko o niej, rozmawiamy codziennie godzinami i nigdy nie brakuje nam tematów - wiemy, że razem się odnaleźliśmy i chcemy być na zawsze razem, wierzymy że tak będzie.

Nie możemy się doczekać ferii, ponieważ wtedy pojadę do mojej ukochanej Oli i w końcu będziemy blisko siebie. Jestem bardzo szczęśliwy i bardzo dobrze się czuje, już nie pamiętam, kiedy się tak czułem, nie wiem czy kiedykolwiek... Ola zmienia moje życie, pomaga mi, rozumie mnie, ja próbuje być taki sam dla niej.

To moja miłość życia i będę ją pielęgnował - resztę mojego życia spędzę właśnie z Olą.

Życzę każdemu tak wielkiej miłości i szczęścia jakie nas spotkało!
151 15
pozostało 1000 znaków
tempteddodano 73 dni temu
Nie chciałabym być niemiła, ale poczekaj z deklaracjami aż spędzisz z nią trochę czasu.
Sushidodano 73 dni temu
Co jak co, ale ktoś niżej ma racje. Znacie się krótko, więc nie składaj takich deklaracji.
Sama żyje w związku na odległość, nie jest to nic dobrego, ale jeżeli to "prawdziwa miłość" to sobie poradzi... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
karolllododano 73 dni temu
Nie zazdroszczę, nie polecam, nic z tego nie będzie (mam nadzieje że się mylę :) )
sarucha1888dodano 73 dni temu
niech wam dobry Bóg błogosławi:)
reklamy ukryte
reklamy ukryte
DevilnRolldodano 74 dni temu
Życzę Wam szczęścia <3
Bartooooszekdodano 73 dni temu
Miałem niby miłość życia, mówiłem to samo - po 2 latach puff, nie ma nic. Tak działa życie, nic nie jest na 100. Nie popełniaj mojego błędu - podchodź ostrożnie, z dystansem. Nigdy nic nie wiadomo.
Myszkamikododano 73 dni temu
z deklaracjami bym poczekała aż razem zamieszkacie,pojedziecie w związku przez dłuższy czas,poznacie się.Żebyś się nie rozczarował,pamiętaj że na początku wszystko jest piękne i kolorowe :)
mulina_6dodano 73 dni temu
Ooo, twoje wyznanie sprawiło, że czuję, że i mnie się jeszcze ułoży. Tym bardziej, że moja historia jest dosyć podobna. Trzmam za was kciuki :D
prawdziwyJAdodano 73 dni temu
ja pi....dol po ch...j to piszesz . Wy chyba naprawdę nie macie co robić.
Fonolitdodano 73 dni temu
farciarz...najlepszego...
Wedkarz112dodano 73 dni temu
Jak wynika z wyznania to nic was jeszcze nie spotkało
jebaczastrododano 73 dni temu
Jeszcze sie musisz wiele nauczyć, nie pierwsza nie ostatnia
KiciusieKociaczkidodano 73 dni temu
znam to uczucie :) powodzenia
Polamany_Ludzikdodano 73 dni temu
a tu sie okaze ze w ferie ola okaze sie marcinem
NiebieskiMotylekdodano 73 dni temu
Byłam w związku na odległość. Gość mnie cały czas okłamywał i ściemniał na swój temat. Wszystko zaczęło wychodzić, gdy przeprowadził się bliżej mnie i wyszło, że jest całkowicie inną osobą niż udawał.
No ale c... rozwiń komentarz
Ritterdodano 73 dni temu
Też kiedyś miałem taką Olę. Nie mogliśmy bez siebie żyć. Mówiła, że w moich ramionach czuje się jak w skrzydłach. I co? Ola już dawno znalazła sobie innego anioła, więc z tą wielką miłością bym się wstrzymał ;).
kkkonradkkkdodano 73 dni temu
Tylko nie zapomnij kto Ci to szczęście dał ;)
chamski_użytkownikdodano 73 dni temu
Tak się wydaje ziooomek. Jeśli zaczniesz z nią być to odległość będzie Cię tak wkurwiać, że lepiej nawet nie zaczynaj. Mój związek z dziewczyną, która mieszkała tylko albo aż 40 km ode mnie, posypał się po ... rozwiń komentarz
1 odpowiedź
Rzelkadodano 73 dni temu
Odrzuciłeś jedną dziewczynę i jeszcze tego samego dnia poznałeś miłość życia? Wygląda mi to na jakiś czat czy coś. Skoro czekacie do ferii to domyślam się, że jesteście bardzo młodzi i jeszcze nigdy się nie widzieliście.... rozwiń komentarz
marteczka96dodano 73 dni temu
jesteś mega chłopakiem. kochajcie się i szanujcie, a wszystko będzie dobrze. trzymam kciuki ❤
NiebieskaLottadodano 73 dni temu
Mam nadzieję, że przetrwacie wieki i jeden dzień dłużej
kodeina_99dodano 74 dni temu
Zazdroszczę Ci takiej miłości ;) Powodzenia :)
gwiazdka450dodano 74 dni temu
Too super ze znalazles te jwdyna. ....

reklamy ukryte

następne wyznanie
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.


reklamy ukryte
najlepsze w poczekalni
112 dni temu
Dzisiaj w pracy pierwszy raz zdecydowałem się pokazać swój piękny wytatuowany rękaw na prawej ręce. Zazwyczaj w... czytaj dalej
104 dni temu
Od zawsze bardzo lubiłem matmę, w szkole zawsze byłem do przodu z tematami. W 2 klasie technikum przerabiałem... czytaj dalej
61 dni temu
Moja 28-letnia córka zadzwoniła dziś do mnie i powiedziała, że się zakochała.

5 lat temu w wypadku... czytaj dalej
67 dni temu
Moja dziewczyna jest gruba. Tak, jest gruba, bo jest chora. To efekt uboczny ogromnej dawki hormonów, które musi... czytaj dalej
41 dni temu
Pamiętam, jak mój tata odprowadzał mnie do szkoły i chował się za murem, żeby moi rówieśnicy nie... czytaj dalej