dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania zdrada
Któregoś ranka żona powiadomiła mnie, że spodziewa się ze mną dziecka. Zaczęła skakać z radości, cieszyła się przeogromnie. Kazałem jej wyjść natychmiast z naszego domu, a najlepiej żeby się wyprowadziła.

Chyba zapomniała, że od początku naszego związku nie uprawialiśmy seksu, ponieważ, jak twierdziła, nie była na to gotowa. Cóż, szanowałem jej zdanie i do żadnych zbliżeń jej nie zmuszałem.

Najwyraźniej za to była gotowa na zdradę.
pozostało 1000 znaków
Ostatnio bardzo często wychodzę z domu, ponieważ odnawiam kontakty z koleżankami z czasów licealnych. Mój narzeczony wynajął swojego znajomego, którego oczywiście nie miałam okazji poznać, żeby mnie śledził i dostawał za to sporą sumkę.
Oczywiście po tygodniu coś mi zaczęło śmierdzieć, że pod naszym domem zawsze stoi to samo auto i zawsze o godzinie, o której miałam gdzieś wychodzić.

Któregoś dnia spytałam się mojego Michała co jest grane, dlaczego jakiś gość siedzi w pojeździe i zawsze na coś czeka.
Mój ukochany zrobił się czerwony i wszystko wyśpiewał. Bał się, że mam kochanka, za często wychodziłam na miasto POD MAŁO WIARYGODNYMI PRETEKSTAMI!

Zostawiłabym to bez żadnej awantury, ale gość zaprzepaścił TRZY TYSIĄCE ZŁOTYCH z naszych oszczędności na ślub.

A nasz "detektyw" zapadł się pod ziemię.

Nie, nie zdradzałam go.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Dzięki Wyznajemy odkryłem, że żona mnie zdradza. Szanowałem jej kobiecą prywatność i ufałem jej, bo czym jest małżeństwo bez zaufania. Ale naczytawszy się tych wszystkich historii, wdarła się do mojego życia nutka niepewności i postanowiłem sprawdzić jej wierność.

Mamy dwa telefony w wspólnym abonamencie i mogę sprawdzić przez Internet, gdzie dzwoniła i pisała. Ona nie zdaje sobie sprawy, że istnieje taka możliwość, w ogóle jest do tyłu w takich rzeczach. Ujawniłem tam mnóstwo wiadomości i połączeń z jednym numerem. Podczas jej kąpieli wpisałem ów nr w jej telefon i nie spostrzegłem pod nim wiadomości ani połączeń. Doszło do mnie, że wszystko usuwa na bieżąco i ma kochanka. Włączyłem opcje śledzenia jej telefonu.

W to, co zobaczyłem, aż nie chciało mi się wierzyć, zamiast być u kosmetyczki, bzykała się z kolesiem w samochodzie w lesie. 7 miesięcy nie dała po sobie poznać, że coś jest nie tak, nie zdradzała się... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Z mężem poznałam się w szkole średniej, był osobą, która wyciągnęła mnie z psychicznego dołka. Byłam mu za to bardzo wdzięczna, dlatego byliśmy razem, wiadomo po, czasie było dziecko, szybki ślub cywilny.

Od zawsze przyjaźnił się z pewnym Bartkiem, byli nierozłączni... Jeździliśmy razem wszędzie, nawet na rocznicę ślubu, co mi bardzo przeszkadzało. Bartek wyjechał za granicę, a między mną i mężem zaczęło bardzo się sypać. Mąż odciął mnie od wszystkich koleżanek, więc nie miałam komu się wyżalić, pisałam do Bartka. Szczerze mówiąc, stawał w mojej obronie, rozumiał mnie jak nikt.

Gdy wrócił do Polski, znowu odnawialiśmy nasze relacje. Któregoś zakrapianego weekendu mąż zaproponował trójkąt, na początku mówiłam, że nie, ale po paru godzinach wylądowaliśmy wszyscy w łóżku. Jako że moje życie łóżkowe z mężem jest zerowe, ewentualnie odświętne, poszliśmy na całość, tyle że mężowi się nie spodobało więc... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Jestem młodą, atrakcyjną według innych kobietą. Kocham podróże, jestem energiczna i mam dużo planów na przyszłość.
Mam faceta od kilku lat. Jest moim kompletnym przeciwieństwem - jest spokojny, stateczny, nie ma prawie znajomych. Od początku naszego związku ani razu nie zdołał mnie zaspokoić. Nie chodzi tu o to, że ma za mały kaliber, czy coś w tym stylu. Czuję się przy nim swobodnie, a mimo to ani razu nie dostałam orgazmu.

Czas mijał, a mi zaczynało to doskwierać. Poznałam chłopaka, zupełnie w moim stylu. Po krótkim czasie pozwoliłam mu zaciągnąć się do łóżka pod wpływem alkoholu, po którym zupełnie wyłącza mi się panowanie nad sobą. Nie był to najlepszy seks, jaki mógł być, myślę że nie mogłam się jednak do końca wyluzować... w końcu jestem w związku. Przez rok ogromnie żałowałam, postanowiłam, że nigdy tego nie zrobię. Jednak wystarczy mi jedno piwo, owulacja czy fajny nastrój, i od razu wyłącza mi się... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Historia, z którą się z wami podzielę jest paskudna i żenująca, ale prawdziwa. Wychowałam się na jednym osiedlu z najlepszą przyjaciółką. Byłyśmy nierozłączne. Kochałam ją jak siostrę. Nasze drogi zaczęły się rozchodzić w liceum. Ja poznałam chłopaka, ona stała się skryta i nie chciała z nikim utrzymywać kontaktu. Nie wiedziałam, co ją tak zmieniło. Pewnego dnia przyjaciółka wyznała mi, że ma problemy ze zdrowiem, mama leży umierająca w szpitalu, a na dodatek ma problemy w domu z ojcem. Zmartwiłam się tym.

Mimo że nie byłyśmy już tak blisko, kiedyś znaczyła dla mnie wiele. Miałam coraz mniej czasu dla siebie i chłopaka, ale przyjaciółka potrzebowała pieniędzy. Widziałam u niej smutek i bezradność. U mnie w domu też się nie przelewało. Za wszelką cenę chciałam jej pomóc. Myślałam, że gdybym ja była w takiej sytuacji, ona też na pewno by mi pomogła. Zaczęłam szukać pracy w weekendy. Długo nie mogłam nic znaleźć.... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Z moim partnerem byliśmy przez ponad osiem lat. Planowaliśmy wspólną przyszłość, nie było konfliktów, były... czytaj dalej
0 dni temu
Postanowiłem przejść się do sklepu. Ot, codzienny spacerek. Po drodze mijałem na oko pięcioletnią dziewczynkę.... czytaj dalej
dziś
Mój chłopak żyje z ogromnym przekonaniem, że im więcej mydła zużyje, tym będzie bardziej czysty.

W efekcie... czytaj dalej
0 dni temu
Żona się na mnie obraziła, bo według niej za mało pomagam w domowych obowiązkach. Uparłem się, że nie ma... czytaj dalej
0 dni temu
Mój facet stwierdził, że nadszedł odpowiedni czas żeby zaszaleć w łóżku. Byłam przekonana, że chce już... czytaj dalej

reklamy ukryte