dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania zdrada
Wywaliłem z domu pasożyta, który od dawna mnie zdradzał. Ta parszywa wywłoka, która mieszkała u mnie za darmo i w zasadzie żyła całkiem na mój koszt, na odchodne powiedziała mi, żebym pamiętał, że to ONA zostawia mnie, a nie ja ją, bo ona i tak miała taki plan, więc żebym miał świadomość, że to ona ODCHODZI.

Zabawne, bo kiedy wywaliłem jej wszystkie walizy i wieszaki z ciuchami na środek podwórka o 23:30, to waliła pięściami w drzwi, żebym natychmiast zawiózł ją samochodem. Powiedziałem jej tylko jedno. Że skoro to podobno ona odchodzi i ona mnie "zostawia", to nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć jej szerokiej drogi.

I rzuciłem jej bochenek chleba, żeby nie zgłodniała po drodze - do mamusi ma jedyne 40 kilometrów.
pozostało 1000 znaków
Oboje jesteśmy związani, ja mam dziecko. Od jakiegoś czasu zauważyłam, że kolega z pracy czuje miętę przez rumianek, ale traktowałam to z przymrużeniem oka. Ot, niegroźne zauroczenie, które szybko wygaśnie. Jest przystojnym facetem, inteligentnym, świetnie się rozumiemy, jest miedzy nami chemia, iskra, dreszczyk.

Miło jest być docenioną, zauważoną, ważną. Nie wzięłam pod uwagę, że on otworzy się, wyzna mi uczucie, powie, że mnie pragnie, że jest zafascynowany, że nie chce się tylko przyjaźnić, a chce czegoś więcej, że ciężko mu się kontrolować. Zastanawiam się, czy w to brnąć, czy nie, mam męża i dziecko, jesteśmy szczęśliwi.
Wiadomo, są dni lepsze i gorsze, ale taka jest codzienność. Nie zdecydowałam jeszcze, co mam z tym zrobić, nie mam dylematu moralnego, a po prostu nie wiem, czy mam ochotę na komplikacje.

Zapowiada się coś pikantnego i egzotycznego, dawka endorfin jeszcze nikomu nie zaszkodziła... Ma piękne ciało... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
wczoraj
Mam najlepszą przyjaciółkę na świecie i chcę, aby wszyscy o tym wiedzieli. Nie sądziłam, że jest zdolna do takiego poświęcenia dla mnie. A jednak.

Wyobraźcie sobie, że była zdolna do tego, żeby przespać się z moim narzeczonym i tym samym pozbawić mnie problemu, jakim było jego maciupkie przyrodzenie.

Dziękuję Ci, Madziu, że byłaś tak pomocna i pomogłaś mi pozbyć się tego koliberka. To się nazywa prawdziwa przyjaciółka.

Życzę Wam udanego życia seksualnego.
pozostało 1000 znaków
Do wczoraj byłem jeszcze w związku z kobietą, z którą planowałem swoją przyszłość. Oboje mamy po 26 lat. Niestety wczoraj okazało się, że wspólne trzy lata poszły na marne.

Byłem przez dwa tygodnie poza domem, w delegacji. Chciałem zrobić ukochanej niespodziankę i wróciłem dwa dni wcześniej, nie informując jej o tym. Okazało się, że to ona dopiero zrobiła mi niespodziankę, prawdziwą! Wchodziłem po cichu do naszego mieszkania, w którym żyjemy razem od roku - wkradałem się, żeby ją zaskoczyć. Patrzę, a tu uchylone drzwi do sypialni, słyszę pojękiwania, więc zaglądam do sypialni, a tam: moja dziewczyna leży na łóżku z rozszerzonymi nogami, między jej nogami jej koleżanka z pracy robi jej minetę, a moja dziewczyna jej - pozycja na 69.

Zrobiło mi się słabo, byłem wściekły, a zarazem w ogromnym szoku, nigdy bym nie przypuszczał, że lubi kobiety. Krzyknąłem do nich "co to ma znaczyć!", ale moja dziewczyna jakoś nie przejęła... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Dziś wróciłem do domu nieco szybciej niż zazwyczaj, obiad służbowy skończył się wcześniej. Z łazienki dochodziły odgłosy lejącej się wody, co oznaczało, że moja dziewczyna również jest już w mieszkaniu i bierze swoją odprężającą kąpiel.

Uznałem, że nie będę jej przeszkadzał, a odpalę sobie kolejny odcinek serialu na jednym z popularnych portali streamingowych. Na ławie leżał odpalony laptop. Podniosłem go, a moim oczom ukazała się otwarta strona Facebooka, z jej zalogowanym kontem. Chcąc nie chcąc, ujrzałem otwarte okienko rozmowy z kilkoma osobami, większość z nich znałem, bo to wspólni znajomi. Już miałem się wylogować, kiedy zobaczyłem, że jedna z rozmów jest wciąż prowadzona z poziomu jej telefonu. Usłyszałem dźwięk wiadomości na Messengerze, i moim oczom ukazało się zdjęcie mojej kochanej dziewczyny - całkiem nagiej, zrobione dokładnie w tej chwili z naszej wanny. Jedyne co ją zasłaniało, to piana. A zdjęcie... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Mam już dość i muszę wam się wyżalić. Podjęłam jakiś czas temu krzywdzącą decyzję o tym, że jednak wdam się w romans z człowiekiem, który od dawna mi się podobał i który bardzo się na mnie napalił. Mam męża, ale nie układa nam się, myślimy o rozwodzie, ale ze względów finansowych na razie jeszcze czekamy.

Mimo tego, że się z nim spotykam już długo, to do tej pory nie udało mi się popchnąć tego dalej. Mój mąż jest baranem i nie chce usiąść i poważnie porozmawiać na temat rozwodu, a ja nie mam już siły, żeby o to walczyć. Mamy duży problem z podziałem majątku, domu, dużo różnych zawiłości, a on ciągle przekłada to "na potem". No więc w dupie go mam, zaczęłam go zdradzać i nawet specjalnie się z tym nie kryję, ale jego to chyba nie obchodzi.

Mój kochanek jest jeszcze gorszy. Na początku ogień, "kocham cię, rozwiedź się, szybko, będziemy razem", ale później okazało się, że jest tak samo bierny, jak mój... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Nasza nowa książka
Prawdopodobnie najlepsza książka roku. Setki niepublikowanych wyznań. Zamów przedpremierowo!
najlepsze w poczekalni
0 dni temu
W przedszkolu spytano mojego synka, kim chciałby zostać w przyszłości. Nie zgadniecie, co powiedział... czytaj dalej
0 dni temu
Mój syn przyprowadził do domu swoją dziewczynę. Byłam podenerwowana, bo to jego pierwsza "poważna" miłość,... czytaj dalej
0 dni temu
Około 2 tygodnie temu moja kumpela Dominika miała 22 urodziny. Z resztą dziewczyn z roku zrzuciłyśmy się na... czytaj dalej
0 dni temu
Mam 21 lat i długo starałem się o związek z jedną dziewczyną. Miała na imię Paulina i była bardzo piękną i... czytaj dalej
0 dni temu
Moja historia nie jest czymś, co powinni czytać wrażliwi ludzie, albo tacy, którzy mają niski próg wkurzenia się.... czytaj dalej

reklamy ukryte