dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania zdrada
W chwili, gdy piszę to wyznanie, moja była żona bierze ślub na jednej z tropikalnych wysp. Z bogatym facetem, dla którego porzuciła rodzinę.

A ja? Siedzę na kanapie z naszymi dwoma synami i oglądamy kreskówkę. Ja siedzę pośrodku, a chłopcy wtuleni we mnie po obu stronach. Śmiejemy się, relaksujemy. Jest idealnie.

Może nie podziwiam zachodu słońca na Bora Bora i nie opływam w luksusach, jakich ona zawsze pragnęła. Ale mam chłopców. Dwóch maluchów, o których tak zażarcie z nią walczyłem. I wystarczy mi to, że co chwilę słyszę od nich słowa: "Kocham cię, tatusiu".

Tego nie da się kupić za żadne pieniądze.
pozostało 1000 znaków
Zacznę od tego, że mam ogromnego pecha w wyborze mężczyzn.
Kiedy miałam 18 lat, moja ciotka zadzwoniła, że martwi się o mnie bo dowiedziała się, że spotykam się z żonatym mężczyzną.
Wtedy to była nieprawda, bo miałam akurat chłopaka, w którym byłam bardzo zakochana ale nie miał on żony. Z czasem jednak wiele się zmieniło.

Jak ognia starałam się unikać zajętych facetów, ale mój pech sprawia, że chyba tylko na takich trafiam! Z tamtym chłopakiem mi nie wyszło, więc zaczęłam spotykać się z innymi. Nie chcę rzucać imionami, więc przyjmijmy, że to będą panowie A,B,C itd.
Pana A znałam praktycznie od dziecka, ale tak wyszło, że nie widzieliśmy się przez kilka lat. Zaczęliśmy ze sobą pisać, flirtować i tak dalej. Trwało to dość długo, ale zdecydowałam się to skończyć z dnia na dzień, kiedy dowiedziałam się, że ZAPOMNIAŁ mi powiedzieć, że ma narzeczoną...

Pana B poznałam na studiach, na imprezie u wspólnych... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Miesiąc temu byłem z ekipą na wakacjach nad jeziorem. Wiecie, ciągłe balety, imprezy i dupy.

No i taka jedna dupeczka też tam była, z koleżankami, chłopakiem i kolegami. Zapoznaliśmy się, była jakaś wspólna impreza. Nic od niej nie chciałem, ale ta laska ciągle do mnie coś zarywała, MAJĄC CHŁOPAKA. Wkurzyło mnie to, bo szkoda chłopaka, że musi być z takim szonem.

Pewnego wieczoru byłem mocno wcięty, a oni mieli imprezę obok naszego domku. Polazłem się odlać, a ona za mną i próbowała się do mnie dobrać. Zapytałem więc wprost:
chcesz minetę?". Ona nagle trochę pogubiona, a ja nie tracąc czasu mówię: "rozkładaj nogi". No i kurwa rozłożyła.

Mówiłem do niej durne rzeczy, ale nie tknąłem jej. Chwilę tak siedziała z rozłożonymi nogami, niecierpliwa i poirytowana, a ja powiedziałem, że jej cipka śmierdzi śledziem. I to na tyle. Fajną miała minę. Zrobiłem to specjalnie, żeby dać lafiryndzie nauczkę.

Droga Sandro, na pewno to czytasz, pozdrawiam.
pozostało 1000 znaków
Kiedy miałam 15 lat, poznałam Pawła. Byliśmy ze sobą 5 lat.
Opisywana sytuacja miała miejsce, kiedy robiliśmy ognisko z przyjaciółmi, nawaliłam się mocno i uparłam się, żeby spać z moją przyjaciółką i właśnie Pawłem, moim chłopakiem. Było to zaplanowane od początku, po prostu czułam się pewniej śpiąc z bliskimi osobami. Oni chyba też coś wcześniej planowali, miałam takie głupie przeczucie, ale je zignorowałam...

Kochałam Pawła, ale czułam od jakiegoś czasu, że on się oddala powoli ode mnie. Czułam, że mu się przestałam podobać, a kiedy o to pytałam, śmiał się ze mnie, że wymyślam.

Wracając do ogniska - każdy już wcięty poszedł spac, to i my również, byłam nieprzytomna. Przytuliłam się do Pawła, a moja koleżanka zasnęła obok, ale na drugim łóżku.

Po jakimś czasie coś mnie obudziło, ale zauważyłam, że Pawła obok mnie już nie było... Słyszałam, jak on się dobiera do mojej koleżanki i mówi, że "chce... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Wiem, że nie publikujecie danych w wyznaniach, ale opowiem historię ze szczegółami i może ten gnój się znajdzie, bo ktoś go rozpozna. A więc tak - na dyskotece dokładnie w styczniu podlizywał się do mnie całą imprezę, chodził za mną Michał, bo tak się przedstawił. Gadaliśmy dużo, ja byłam mocno pijana, ale podobał mi się i pomyślałam, że czemu nie, można zaszaleć. Zanim mnie zaczniecie hejtować to pomyślcie, ilu z was się zdarzył przypadkowy numerek, a dopiero potem mnie wyzywajcie. Jestem singielką, uważam, że to nic strasznego dać sobie trochę przyjemności i to z adrenalinką. Tylko powstał taki problem, że zaszłam w ciążę, jestem pewna, że z nim, bo potem długo nie miałam faceta, a akurat zgadza się to z tym, że termin porodu mam za miesiąc z kawałkiem.

Pamiętam, że był wysokim szatynem, miał na imię Michał, bo dodał mnie na Facebooku, ale potem usunął konto. Nie miał podanego nazwiska, miał FB pod pseudonimem,... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Żona kumpla ostro na mnie leci, choć nigdy mi o tym wprost nie powiedziała. Staram się ignorować jej zaloty, ale jest to coraz trudniejsze. Często zostaje z nią sam na sam i wtedy to się uwydatnia. Na początku myślałem, że mi się wydaje, ale te gesty, spojrzenia, kręcenie dupą, niby przypadkowy dotyk, wspólny taniec na baletach kiedy jej mąż nie widzi... Zrozumiałem, że to są te sygnały, które mi wysyła.

Nie wiem jak mam o tym powiedzieć kumplowi i czy mu powiedzieć. Sytuacja jest na tyle poważna, że zacząłem się z tym źle czuć. Raz będąc pod wpływem alkoholu złapała mnie za krocze niby myśląc, że ja to jej mąż. Ściema jak nic, jak można złapać przypadkowo innego faceta za krocze myląc go z mężem? Pojechaliśmy w ten weekend w trójkę nad morze, jej mąż już spał nawalony w domku, a my tańczyliśmy na pobliskich baletach i tak się o mnie ocierała tyłkiem, że myślałem, że się spuszczę w spodnie i nie potrafiłem jej... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
255 dni temu
Dzisiaj w pracy pierwszy raz zdecydowałem się pokazać swój piękny wytatuowany rękaw na prawej ręce. Zazwyczaj w... czytaj dalej
184 dni temu
Pamiętam, jak mój tata odprowadzał mnie do szkoły i chował się za murem, żeby moi rówieśnicy nie... czytaj dalej
204 dni temu
Moja 28-letnia córka zadzwoniła dziś do mnie i powiedziała, że się zakochała.

5 lat temu w wypadku... czytaj dalej
204 dni temu
Mam młodszego brata, który zawsze robi mi na złość. Zawsze kiedy wpadają do mnie przyjaciółki on specjalnie... czytaj dalej
198 dni temu
Leżałam ostatnio w szpitalu, spędziłam tam cały tydzień. Przez ten czas codziennie odwiedzał mnie mój kochany... czytaj dalej

reklamy ukryte