dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania zdrada
Chciałbym serdecznie podziękować mojej byłej żonie, która zostawiła mnie z maleńkim dzieckiem i poszła w tango z jakimiś przypadkowymi Sebastianami puszczając się na lewo i prawo. Dzięki temu, że była podłą gnidą, jej jad zeżarł ją od środka i na zewnątrz - i właśnie za to chcę jej podziękować.

Wydrukowałem sobie jej aktualne zdjęcie z Facebooka i wstawiłem do szafki ze słodyczami - dzięki temu mój synek, ilekroć ją otworzy, krzyczy "O BOŻE, CO TO JEST" na widok fotki i ucieka - a ja nie mam problemów z jego dietą.

Dziękuję ci, skarbie. Chociaż do tego jednego przydajesz się jako "matka"!

pozostało 1000 znaków
Poznałem moją dziewczynę w 3 klasie liceum, zakochaliśmy się w sobie i byliśmy parą przez całe studia, a potem wzięliśmy ślub. Zawsze wszyscy myśleli, że jesteśmy parą idealną, bo nigdy nie kłóciliśmy się przy ludziach, zawsze wszędzie widywano nas razem, a ona była cicha i nieśmiała, więc za bardzo nie było się do czego przyczepić.

Każdy mówił, że zazdrości nam takiego związku, a wszystkie jej koleżanki podniecały się, że ma takiego czułego i kochającego faceta.

Bo może i faktycznie tak było. Rzeczywiście się nie kłóciliśmy, a ja na serio jestem czuły i kochający. Kłócić się za bardzo nie było o co, bo od zawsze nie przebywamy ze sobą non-stop - w końcu ja mam taką "wymagającą pracę"...

Tak, bo w sumie ukrywanie drugiego związku przez tyle lat jest naprawdę wymagające. Szczególnie, że "ta druga" wie, że jest "tą drugą" i od jakiegoś czasu robi mi jazdy, żebym się rozwiódł, został tylko przy niej i tak dalej.... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
4 dni temu
Panowie! Najważniejsza informacja dla was: kobieta też potrzebuje seksu, bliskości, czułości!

Kobieta to nie żadne wynaturzenie. Jak Panowie nie mają tego czego chcą od swojej partnerki to zdradzają, mają kochanki czy korzystają z usług prostytutek. To jest akceptowane przez społeczeństwo.

Dlaczego wtedy facetów nie nazywa się kurwiarzami i szmatami, a jak facet nie interesuje się swoją kobietą i ona idzie do innego, bo jej mężczyzna nie spełnia jej oczekiwań, znajduje na moment miejsce przy innym mężczyźnie, trochę czułości i namiętności, to od razu jest nazywana kurwą?

Fala hejtu na kobiety? W czym jesteśmy gorsze?
pozostało 1000 znaków
Jestem licealistą. Chodzę teraz do klasy maturalnej i uważam, że jestem wystarczająco dojrzały, żeby podejmować wiele życiowych decyzji, ale niektóre mnie przerażają. Tak jak ta, czy powinienem powiedzieć mojej matce i wielu innym o tym, czego byłem świadkiem.

Mój ojciec często wyjeżdża i nie ma go w domu, bo jeździ TIRami po całej Polsce, często też za granicę. Nie mamy jakiegoś dobrego kontaktu, bywają dni, że w ogóle nie wiem, że wrócił do domu. Mnie też zazwyczaj nie ma całymi dniami i bywa tak, że się mijamy.

Tak było i tym razem. Spałem po imprezie w swoim pokoju, było już koło południa, ale miałem wolny dzień w szkole, bo go wcześniej odrobiliśmy, także był długi weekend. Usłyszałem jakieś hałasy na dole, a że rypał mnie kac, to postanowiłem to zignorować, tyle że hałas i śmiechy były coraz głośniejsze. Wywnioskowałem, że musiał wrócić mój ojciec, ale wiedziałem, że mama jest w pracy, dlatego z ciekawości... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
6 dni temu
Dziewczyna mojego kolegi jest... lekko "frywolna" i wszyscy w towarzystwie o tym wiedzą. Ostatnio kolejny raz doprawiła mu rogi na jakiejś imprezie.

Spotkaliśmy się ze znajomymi i przyszła owa felerna dama w towarzystwie mojego kolegi. Ktoś tam burknął, że chyba nie powinna się pokazywać nam na oczy, bo może jej chłopak toleruje takie zachowania, ale my nie za bardzo...

Oburzyła się wielce i powiedziała: "Ale ja nie jestem kurwą, ja byłam pijana! To tylko alkohol" , na co wstał jeden z moich znajomych, podszedł do niej i wylał jej całego drinka na głowę, ale dosłownie tak, że aż jej zakleiło oczy, a włosy miała zbite w jeden strąk.

Zaczęła wymachiwać rękami i krzyczeć na niego wściekła, a kolega spokojnie odpowiedział: "To nie ja. To alkohol".

Szanuję.pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
6 dni temu
Byłem z Mają ponad rok. Byłem z nią szczęśliwy, aż do momentu, kiedy dowiedziałem się, że mnie zdradza. Moja ukochana mnie zdradza - był to dla mnie jakiś szok! Robiłem dla niej wszystko. Ona zawsze była delikatna i zgrywała taką niewinną, poczułem na własnej skórze jak pozory mogą mylić i zrozumiałem, jak bardzo ślepy byłem przez ostatnie miesiące.

W zeszłym tygodniu były jej urodziny. Uprzedziłem moją dziewczynę, że w tym roku dostanie coś wyjątkowego, coś co będzie oddawać jej charakter.

I dostała. Zwykłą szmatę do podłogi.

Myślicie, że trafiony prezent?
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
83 dni temu
Dzisiaj w pracy pierwszy raz zdecydowałem się pokazać swój piękny wytatuowany rękaw na prawej ręce. Zazwyczaj w... czytaj dalej
101 dni temu
Znacie to że można wstać "lewą nogą"? Ja właśnie tak miałem, już od pobudki miałem pecha.

Wstając z... czytaj dalej
86 dni temu
Chciałem odświeżyć sobie starsze wersje "American pie". Postanowiłem obejrzeć je z dziewczyną, a że jej rodzice... czytaj dalej
61 dni temu
Moja żona niedawno chorowała na raka piersi. To był dla nas bardzo ciężki i stresujący czas. Codziennie... czytaj dalej
94 dni temu
Jestem singlem.

W cyrku pracuje jako człowiek guma.

Mam dużego penisa.

Co łączy te 3 rzeczy? Ano to, że... czytaj dalej

reklamy ukryte