dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania zdrada
Kiedyś dałabym sobie rękę uciąć, że nie zainteresuje się żonatym facetem, który na dodatek jest ode mnie starszy o 13 lat.
Poznałam go przez komunikator, od razu określił się, czego szuka - romansu. Nie wiem, jak to się stało, nie narzucał się z tym, a rozmowa przebiegała bardzo miło i kulturalnie. Spotkaliśmy się.

Rozmawialiśmy, polubiliśmy się, ale nie posunął się do niczego na siłę. O wszystko mnie pytał i mówił, abym również mówiła o wszystkich obawach, że w razie czego mogę w każdej chwili się wycofać. Mogłam zapytać go o każdą rzecz, a on na wszystko mi odpowiadał, nawet na te niewygodne pytania związane z jego żoną. Opowiedział mi o tym, że jest z nią od 10 lat, że to już przyzwyczajenie... Nie pytałam o więcej. Uprawialiśmy seks, tak jak się umawialiśmy, próbując w to nie wplątać żadnych uczuć.

Jednakże któregoś razu zrobiliśmy to inaczej, wdało się jakieś delikatne, niewinne uczucie. Jednakże,... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Różnie w życiu bywa, ale że TO spotka mnie, to bym się nigdy nie spodziewała. Jesteśmy z moim facetem już 11 lat i naprawdę wiele przeszliśmy, byłam pewna, że to miłość i związek taki na całe życie. Mamy malutkie 10-miesięczne dziecko, na które czekaliśmy 2 lata. Po jego urodzeniu byliśmy przeszczęśliwi, ale ciężko było, jak nie wiem co.

Niedawno odkryłam, że mój mąż od 4 miesięcy mnie zdradza ze starą rurą, 17 lat starszą od niego koleżanką z pracy.

Twierdzi, że chodziło tylko o seks, bo nic do niej nie czuje. Ciężko w to uwierzyć, bo gadał z nią codziennie przez telefon przez godzinę i wysyłali sobie pełno SMSów pisząc - kochanie, tęsknię, kocham cię..,

On twierdzi, że tylko po to, by ją urobić - żeby sobie podupić, że wcale jej nie kocha, tylko kocha mnie i nasze dziecko.

Ja mam mętlik w głowie. Z jednej strony go nienawidzę i chcę, żeby zniknął z mojego życia, a z drugiej - wciąż kocham i nie wiem,... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Byłam z chłopakiem 2 lata. Po roku związku wszystko zaczęło się psuć, zaczęły się poważniejsze kłótnie i nie układało nam się. Chłopak nie panował nad złością, potrafił mnie okropnie zwyzywać, rzucać we mnie rzeczami, był strasznie o mnie zazdrosny, nie pozwalał mi nigdzie wychodzić. Był zazdrosny nawet o moje przyjaciółki i wierzył wszystkim plotkom na mój temat. Przez różne sytuacje nawet moi rodzice go nie lubią. W końcu zerwał ze mną przez to, że nie układało nam się. Ja wtedy cierpiałam, a on zachowywał się jakby się cieszył, że jest w końcu wolny.

Jakoś po miesiącu chyba do niego dotarło co się wydarzyło, chyba zaczęło mu mnie brakować. Wypisywał do mnie, dzwonił, błagał o spotkanie, chciał wrócić. Ale ja już zaakceptowałam jego wcześniejszą decyzję. Mój kolega, z którym znałam się długo, ucieszył się, że już nie jestem w związku. Tak mi się przynajmniej wydaje, bo wypisywał do mnie częściej niż... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Mam na imię Sara i tydzień temu miałam osiemnastkę. Urządziłam sobie urodziny w domkach letniskowych, których właścicielem jest mój ojciec. Zaprosiłam dużo znajomych, było około 30 osób.

Mój ojciec powiedział, że będzie pilnował imprezy, żeby mu nie rozjebali domków i że jak będzie wszystko okej to o północy pójdzie sobie. Wszystko było w porządku i jakoś po północy tata poszedł do swojego biura, które znajduje się na samym końcu kompleksu. Zabawa trwa w najlepsze. Po około 20 minutach ktoś mi powiedział, że Jagoda - moja przyjaciółka poszła sobie. Było mi strasznie przykro, bo to z nią chciałam się upić pierwszy raz, że tak powiem "legalnie". Zobaczyłam jak Jagoda idzie do biura taty. Na początku myślałam, że czegoś zapomniała, a że byłam w tamtej chwili strasznie na nią obrażona to olałam tą sytuację.

Minęło dobre 5 minut, a ona nie wychodzi z tego biura więc podeszłam do zielonego domku, w którym był mój tata i... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
5 dni temu
Michałku, opowiem to publicznie, bo i tak wszyscy twoi znajomi - i nie tylko - doskonale znają już tę historię. Pamiętasz, jak odkryłam, że tego samego dnia, w którym mi się oświadczyłeś, dymałeś już Milenkę z pracy? To może opowiedzmy wszystkim, co wydarzyło się później.

Pamiętasz, jak Milenka nagle przestała się do ciebie odzywać? Nie było to bez powodu. Milenka dowiedziała się, a jakże, ode mnie, że masz narzeczoną, bo uwierzyła ci, że jesteś singlem.

Twoi wszyscy znajomi już wiedzą, co zrobiłeś i jakim jesteś gnojem. Pierścionek zaręczynowy oddałam do lombardu, twoje rzeczy są w workach, przywiozłam ci pod mieszkanie. A za hajs ze sprzedanego pierścionka nawpieprzamy się z Milenką w McDonald'sie do porzygu - bo w sumie zostałyśmy koleżankami.

Łączy nas wspólny mianownik. Gardzimy tobą, śmieciu.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Kochane Panie. Od jakiegoś czasu nasila się ilość wyznań o tym, że Wasi faceci nie chcą z Wami uprawiać seksu, oglądają pornosy albo oglądają się za dupami na ulicy lub już Was zdradzili. Rozumiem Wasz żal i gorycz. To boli, nie powiem, to straszne i nie do usprawiedliwienia nawet przeze mnie, mężczyznę.

Zwracacie na to uwagę ale uważam, iż powinnyście stanąć przed lustrami, powąchać się tam na dole, zastanowić się czy coś się nie zmieniło. Kochamy Was i jeżeli nie uciekamy od Was w takiej sytuacji to albo jest to oznaka, że stworzyłyście nam komfort-zone, w którym mamy ugotowane, uprasowane, uprane albo naprawdę Was kochamy i mimo wszystko nie chcemy Was stracić... Choć nas już nie pociągacie.

Doszukujecie się rozmaitych powodów, a często jest to zwyczajnie fakt, że już nas nie podniecacie.

Kiedy znajdziecie sobie faceta, macie tendencję do tego, żeby mieć wyjebane. Zaczynacie się obżerać, robicie się leniwe. My przy Was... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
206 dni temu
Dzisiaj w pracy pierwszy raz zdecydowałem się pokazać swój piękny wytatuowany rękaw na prawej ręce. Zazwyczaj w... czytaj dalej
135 dni temu
Pamiętam, jak mój tata odprowadzał mnie do szkoły i chował się za murem, żeby moi rówieśnicy nie... czytaj dalej
155 dni temu
Moja 28-letnia córka zadzwoniła dziś do mnie i powiedziała, że się zakochała.

5 lat temu w wypadku... czytaj dalej
155 dni temu
Mam młodszego brata, który zawsze robi mi na złość. Zawsze kiedy wpadają do mnie przyjaciółki on specjalnie... czytaj dalej
149 dni temu
Leżałam ostatnio w szpitalu, spędziłam tam cały tydzień. Przez ten czas codziennie odwiedzał mnie mój kochany... czytaj dalej

reklamy ukryte