dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania zdrada
Mamy z mężem ostatnio nie po drodze, tzn. od kilku tygodni kłóciliśmy się o różne rzeczy i któregoś dnia przyuważyłam, że mąż jak się na mnie obrazi, idzie do sypialni i grzebie w szafce nocnej. Mamy duże łóżko, każde z nas ma swoją szafeczkę po swojej stronie łóżka. Nigdy tam nie grzebię, nawet jak sprzątam, bo po co - są tam jakieś krzyżówki, czytnik ebooków, u mnie to samo, nigdy nie podejrzewałam go o nic, nie musiałam sprawdzać, zresztą i tak bym tego nie chciała robić.

Niedawno jednak musiałam zmienić nastawienie, bo czułam, że coś nie gra. Kiedy tylko się pokłóciliśmy, on biegł do sypialni, siedział tam i kiedy zajrzałam kątem oka kilka razy zauważyłam, że grzebie w nocnej szafeczce. No nie mogłam tego zignorować, bo zbywał mnie, że "nic nie robi". Kiedy wyszedł do pracy, a ja miałam dzień wolny, poszłam do sypialni przegrzebać tę jego szafkę.

Zaglądałam i modliłam się, żeby to były świerszczyki. Niestety.... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Mam najbardziej chorą historię, jaką czytaliście. Gwarantuję. Po pierwsze, muszę zacząć od tego, że z moją dziewczyną jestem krótko, bo dopiero kilka miesięcy, tak naprawdę poznaliśmy się jakiś rok temu. Przysięgam, że nie wiedziałem do niedawna, że ma rodzeństwo - jakoś tak ukryła ten fakt, już w sumie wiem dlaczego.

Jej siostra jest chora psychicznie, choć to mało powiedziane. To wariatka, opętana idiotka, której moja dziewczyna nie może znieść. Szkopuł w tym, że... to jej siostra-bliźniaczka. I ja się tego dowiedziałem, kiedy to jej siostra przyszła do mojego mieszkania z wizytą. Byłem przekonany, że to ona - moja dziewczyna. Znamy się krótko, uprawialiśmy seks dopiero kilka razy przez ten cały związek, bo nie mieszkamy ze sobą, ona rzadko bywa w moim mieście i nie mamy wielu okazji.

Przeleciałem jej siostrę. Zorientowałem się dopiero pod koniec wizyty, kiedy nocą chciała jechać do siebie, do rodziców - moja dziewczyna... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Jestem w związku, a mam na boku innych facetów. Dlaczego to robię? Bo mój facet to życiowa sierota, nieudacznik i pantoflarz. Nie mogę od niego odejść i powód, dlaczego tak jest, zostawiam dla siebie. Nie mogę tego powiedzieć, ale naprawdę, nie mogę od niego odejść.

Ja potrzebuję emocji, namiętności, dobrego seksu, a w domu tego nie mam. To jest jego wina, że muszę go zdradzać. Gdyby był prawdziwym mężczyzną, to nie musiałabym tego robić, więc to on mnie do tego zmusił. Przeprasza mnie nawet za to, że ja mam zły humor i tak mnie tym niesamowicie denerwuje, że potęguje moją złość.

Kiedy każę mu iść w środku nocy na stację paliw po moją zachciankę, to idzie. Zabraniam mu wyjść z kumplami, słucha się. Wykonuje sam wszystkie prace domowe. Seks z nim jest beznadziejny, więc czasami wolę, żeby go nie było. Rozmowy, groźby - nic nie dają. Chciałabym, żeby mi pokazał silną rękę i kto tu rządzi, a w zamian za wszystko mnie... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Witam, przyznam się wam do czegoś, choć niby nie powinnam tak robić, to jednak osiągnęłam to, o czym marzyłam - zemstę, sukces i rozwód z jego winy. Tylko z jego winy. Od początku - byliśmy małżeństwem przez prawie 3 lata, ale już gdzieś po roku było oczywiste, że nic z tego nie będzie. Ciągłe kłótnie, doszła też przemoc z jego strony.

Niestety, do małżeństwa wnieśliśmy niezbyt po równo. Ja pochodziłam z biedniejszej rodziny, on miał na dom, na wyposażenie. Byliśmy małżeństwem, więc wszystko było wspólne. Nie mieliśmy żadnej intercyzy ani nic, więc majątek był tak naprawdę na pół. Na poważnie zaczęłam o tym myśleć w momencie, kiedy podjęłam decyzję o tym, że od niego odejdę, bo przecież wcześniej stanowiliśmy jedność, niczego nie dzieliłam, wszystko było wspólne. Nagle, kiedy w naszym związku pojawiły się straszne problemy, uznałam, że tak być nie może i muszę odejść.

Dalej możecie się domyślić, co się... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
8 dni temu
Dziewczyna rzuciła mnie, bo "gadałem przez sen, stękałem i wydawałem odgłosy, jakbym z kimś uprawiał seks, a poza tym krzyczałem imię BEATA". Uznała, że ją zdradzam z babą o tym imieniu i wyniosła się rano do matki.

Wolałem się przyznać do zdrady, której nie popełniłem, niż do tego, że miałem sen erotyczny z Beatą Kozidrak w roli głównej. Jechaliśmy razem po pustyni.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Takiego przegrywa jak ja, to chyba nie zna nikt. Jestem młodą kobietą, skończyłam dopiero 24 wiosny. Nie uważam się za brzydką, wręcz przeciwnie. Miałam tylu adoratorów, że nie miałam prawa myśleć o sobie negatywnie. Niestety, dziś trochę wątpię w siebie.

Jeszcze jakiś czas temu mieszkałam z narzeczonym - byłym. Od dawna podejrzewałam, że mnie zdradza, ale nie miałam na to żadnych dowodów. Rejestr połączeń i SMSów wiecznie pusty, zawsze miał wymówkę, którą ktoś potwierdził. Nie wiedziałam, co robić, a z czasem stwierdziłam, że mam urojenia, bo przecież nic mi nie brakowało, dobrze gotuję, jestem atrakcyjna, a w łóżku kocham wariactwa. No i tak żyłam w przekonaniu, że jestem debil, aż któregoś dnia skończyłam pracę wcześniej. Mi to pasowało, bo mogłam przygotować romantyczny wieczór.

Gdy wróciłam do domu wiedziałam, że ktoś tam jest... a moja miłość niby wyszła do pracy. Poszłam odruchowo do sypialni, a tam co?... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Nasza nowa książka
Prawdopodobnie najlepsza książka roku. Setki niepublikowanych wyznań. Zamów przedpremierowo!
najlepsze w poczekalni
dziś
Moja 18-letnia córka zaszła w nieplanowaną ciążę, bo wynalazła w internecie przepis na "ziołową mieszankę... czytaj dalej
0 dni temu
Moja córka ostatnio oznajmiła mi, że ona wie, skąd się biorą dzieci. Ma dopiero 5 lat, nie opowiadaliśmy jej z... czytaj dalej
0 dni temu
Któregoś wieczoru siedzieliśmy z chłopakiem przed komputerem i jak zwykle oglądaliśmy jakieś głupoty w... czytaj dalej
0 dni temu
Może powiecie, że zrobienie w jednym miesiącu prawa jazdy, a także patentu sternika jachtowego i skok na bungee to... czytaj dalej
0 dni temu
Mój brat zapytał, czy może pożyczyć moją maszynkę do golenia - chciał mi zasadzić ten żart, że się zgodzę,... czytaj dalej

reklamy ukryte