dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte

reklama

Wyznania szkoła
Zacznę od tego, że byłam w katolickiej, żeńskiej szkole z internatem. Super sprawa, co? Sami zdecydujcie, bo od tego się zaczęło. Wystarczył mi miesiąc, a już nie byłam dziewicą. Uwierzcie w to? Miesiąc. Tak brakowało mi płci przeciwnej, że po jednym piwie zrobiłam to bez wielkich problemów z kolegą. Ale to dopiero początek.

Dopiero wtedy poczułam się wolna, to tak, jakby ktoś ściągnął ciężką i wielką kłódkę pomiędzy moimi nogami. Miałam wtedy "chłopaka", ale że miałam 14 lat, to jeszcze tego nie robiliśmy i wtedy zauważyłam, że nie żałuję tego w ogóle. Zdradziłam go i stwierdziłam, że w sumie dla mnie seks nie ma nic wspólnego z miłością. Utrzymywałam stałe kontakty z tym kolegą, nadal miałam chłopaka, ale wciąż było mi mało. Stwierdziłam, że jeżeli sprawia mi to tyle przyjemności, a głupio mi było pytać rodziców o pieniądze cały czas, znalazłam sobie sponsora.

Nie była to jakaś wielka historia.... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków

reklama

4 dni temu
Nazywam się Bartek i chodzę do 3 klasy gimnazjum w Wadowicach.

To wyznanie piszę dlatego, że kazał mi je napisać tata mojego kolegi z klasy, którego pobiłem w zeszłym tygodniu.

Jestem głupkiem i agresywnym durniem, bez powodu czepiałem się mojego kolegi i przepraszam, że go przezywałem i ostatnio uderzyłem bardzo mocno w twarz.

Tata kolegi każe napisać, że jeśli tego nie opublikuję, to zgłosi sprawę na policję, a tak będę tylko musiał odśnieżać jego podjazd, a kiedy przyjdzie wiosna - uprzątnąć cały ogród.

Mam nadzieję, że kolega i jego tata mi wybaczą. Już nigdy więcej tak nie postąpię.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte

reklama

Stało się to pewnego dnia, niedawno, po sylwestrze w szkole.

Siedziałam w pierwszej ławce zaraz obok nauczycielki, wraz z koleżanką i kolegą. Zaczęliśmy zadawać pytania nauczycielce, jak minął jej sylwester.

Koleżanka - jak minął Pani sylwester?
Nauczyciel- Dobrze.
Ja- Obyło się bez zgonów?
Nauczyciel- Obyło się bez klientów.

Koleżanka zaczęła śmiać się jak porąbana, nauczycielka tez już cisnęła bekę, a ja nie wiedziałam o co chodzi.

Po pewnym czasie koleżanka łaskawie oświeciła mnie, że ta nauczycielka posiada zakład pogrzebowy.
pozostało 1000 znaków
Wpadłam. Przewaliłam. Zmarnowałam sobie życie. Byłam pewna, że NIKT, NIGDY się nie dowie o tym, że odwaliłam coś tak strasznego, że udało mi się to ukryć na zawsze, ale niestety. Pamiętajcie, prawda zawsze wychodzi na jaw i ja się o tym boleśnie przekonałam.

Pochodzę z biednej rodziny. Nigdy nie było w moim domu "dodatkowej" kasy, bo cała szła na chlanie, papierosy i chleb z mielonką na kaca dla rodziców. I coś dla mnie i dla siostry, chyba tylko po to, żebyśmy nie zdechły z głodu.

Czegoś takiego, jak ładne ubrania czy kosmetyki nie widziałam do 16 roku życia. Wszystkie koleżanki chodziły już wtedy modnie wystrojone, miały kasę na jakieś tam kosmetyki, przyjemności, wyjścia po szkole. Ja - nic, dosłownie. Nie chcieli mnie nigdzie wziąć do pracy, kiedyś załapałam się na ulotki, ale zostałam oszukana i po całym dniu rozdawania dostałam... 8 złotych. Słownie i pisemnie.

Dostawałam przez to szału. Nie oceniajcie mnie... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Zaczęło się niewinnie, jak każda 15-latka żyłam we własnym świecie, kiedy pojawił się on... dość specyficzny.

Otóż od pewnego czasu mam różne fantazje z księdzem w roli głównej.

W 2 semestrze zmienił nam się nauczyciel religii, muszę przyznać że od razu mi się spodobał. Wysoki, blondyn, dokładnie taki, jak lubię. Za jego czarnymi okularami widziałam szare oczy, które sprawiały, że nogi się pode mną uginały. Nasz ksiądz Adrian jest sympatycznym, młodym mężczyzną, z poglądami podobnymi do mnie. Mimo, że nie jestem bardzo religijna, często proszę go o zorganizowanie zajęć pozalekcyjnych. Byłaby to idealna szansa na zbliżenie się do niego.

Pewnego dnia poprosił mnie bym została po lekcji, ponieważ chciał porozmawiać o spotkaniu do bierzmowania, które miało odbyć się w piątek, a ja dojeżdżam i zwyczajnie zapytał się, czy będę miała możliwość dojechania na miejsce. Nie pamiętam za bardzo co mówił dalej, skupiałam... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte

reklama

reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

reklama

najlepsze w poczekalni
78 dni temu
Dzisiaj w pracy pierwszy raz zdecydowałem się pokazać swój piękny wytatuowany rękaw na prawej ręce. Zazwyczaj w... czytaj dalej
82 dni temu
Chciałem odświeżyć sobie starsze wersje "American pie". Postanowiłem obejrzeć je z dziewczyną, a że jej rodzice... czytaj dalej
56 dni temu
Moja żona niedawno chorowała na raka piersi. To był dla nas bardzo ciężki i stresujący czas. Codziennie... czytaj dalej
89 dni temu
Jestem singlem.

W cyrku pracuje jako człowiek guma.

Mam dużego penisa.

Co łączy te 3 rzeczy? Ano to, że... czytaj dalej
33 dni temu
Moja dziewczyna jest gruba. Tak, jest gruba, bo jest chora. To efekt uboczny ogromnej dawki hormonów, które musi... czytaj dalej

reklamy ukryte

reklama