dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania smutne
Mój ukochany uwielbia gry komputerowe. Jestem wyrozumiała więc nie gniewam się, gdy znika na cały dzień by w spokoju grać w różnego rodzaju strzelanki. On natomiast wie, że lubię czasem spędzić dzień pod kołdrą z kubkiem herbaty z cytryną, oglądając kolejny odcinek serialu. Nie wchodzimy sobie wtedy na głowę i najzwyczajniej w świecie zajmujemy się innymi sprawami. Gdy on gra - ja wychodzę na kawę w koleżankami, gdy ja oglądam serial - on idzie na siłownię bądź wychodzi poćwiczyć różne akrobacje z kumplami. Nasz związek mógłby wydawać się idealny. Rozumiemy się w każdej kwestii, spędzamy ze sobą wspaniałe chwile, jak np. koncert ulubionego zespołu metalowego. Seks też jest wspaniały, a jednak mój skarb zerwał ze mną... ze śmiesznego powodu.

Piotrek miał niedawno zabieg w strefie intymnej. Wiedziałam, że dla niego to naprawdę ogromne wyzwanie. Cholernie bał się zabiegu, więc pojechałam z nim do szpitala, aby go wspierać,... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Muszę z siebie to wyrzucić. Jestem chory psychicznie.

Moja choroba jest pochodną schizofrenii i objawia się tym, że w pewnym momencie mój rozum się wyłącza, mogę wyjść z domu nie wiedząc o tym, robić dziwne rzeczy bez jakiejkolwiek kontroli. W czasie tym czuję się jakbym spał. Miewam okresy w życiu, kiedy leki działają na moje schorzenie bardzo dobrze i nie mam problemu z opanowaniem się, gdy czuję, że nadchodzi ten moment. W chorobie wspiera mnie moja dziewczyna, jednak czasem ona sama nie może mi pomóc.

Dziś poszedłem do sklepu, do sklepu, który jest tuż koło mojego domu. Ochroniarz zabronił mi wejścia do środka, nie rozumiałem dlaczego. Odpowiedział, że po wczorajszej akcji nie może mnie wpuścić do sklepu.

Wczoraj jak zwykle wyszedłem po poranne zakupy. Poczułem się gorzej i nagle obudziłem się w domu oglądając telewizję. Pomyślałem, że po prostu znów miałem atak i ktoś przyprowadził mnie do domu. Wyglądałem co najmniej... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Mam na imię Dominika, mam 19 lat i od niedawna zaczęłam uprawiać seks z moim chłopakiem. Żadne z nas wcześniej tego nie robiło, więc byliśmy swoimi pierwszymi partnerami seksualnymi. Bardzo się bałam, jednak czułam, że chyba przyszła już na to pora.

Po kilku bolesnych pierwszych razach zaczęło powoli być przyjemnie, ale nie całkiem. Mój chłopak oczywiście był zadowolony z siebie, ja nie całkiem, oczywiście bywało przyjemnie ale ból jednak brał górę nad wszystkim dosyć często. Wiadomo, rozumiem, raz dziennie, bo to początki, ale mojemu chłopakowi to było ciągle mało.

Kiedy mówię mu, już po pierwszym razie danego dnia - "Adrian, przestań, nie chcę już, strasznie mnie boli pipa", on nie słucha, albo jest zły, albo brnie tak długo w tym kierunku, aż mu ulegnę mimo tego, że ten drugi raz jest jeszcze bardziej bolesny, ponieważ jestem wykończona po wcześniejszym stosunku. Nie wiem, czy takie są początki u każdego, czy ja tak mam,... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Mam 21 lat. 12 lat temu zostałam zgwałcona. Nikt o tym nie wiedział, aż do teraz. Dzięki temu, że jestem tutaj anonimowa, mogę to wreszcie z siebie wyrzucić.

Samo zdarzenie mało pamiętam, z racji, że byłam bardzo mała. W przebłyskach świadomości pamiętam, jak on mi to robił... Wtedy myślałam, że to tylko zabawa. Że to nic złego. Gdy zaczęłam rozumieć, że jest to coś okrutnego, nie mogłam się nikomu do tego przyznać. Do tej pory wstydzę się samej siebie. Miałam chłopaka, z którym byłam dość długo. Niestety, przeszłość nie pozwalała mi tego ciągnąć dalej. Rozstaliśmy się, bo ja byłam dla niego nieprzystępna. On chciał coś więcej, ja się tego bałam. Boję się nawet zwykłego dotyku.

Osoby, które tego nie przeżyły na pewno tego nie zrozumieją. Jest to tak jakby upokorzenie na całe życie. Jak łapię doła odechciewa mi się żyć. Boję się poprosić kogokolwiek o pomoc. Bo co sobie o mnie pomyślą?

Marzę tylko o... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Mam niecałe 23 lata, od około 2 lat jestem w związku z mężczyzną o kilka lat starszym ode mnie, który ma nieślubne dziecko. Bałam się tego związku, ale to, jacy byliśmy wobec siebie, utwierdziło mnie w tym, że on kocha mnie a nie matkę swojego dziecka. Opowiedział mi przez co z nią przeszedł i wyraził nadzieję, że ja nigdy się tak nie zachowam. Zaakceptowałam całą sytuację, spędzaliśmy dużo czasu razem, potrafiliśmy rozwiązać wszystkie problemy, byliśmy dla siebie pomocni i potrafiliśmy się razem śmiać, był dla mnie jak przyjaciel. Piękne uczucie mieć we swoim partnerze przyjaciela.

Jak w każdym związku pojawiały się również kłótnie, lecz potrafiliśmy z nich wyjść cało i dalej tworzyć związek jak wcześniej. Kłótnie były prawie codziennie, byłam już bezsilna, krzyczałam i płakałam, darłam się i wyłam. Pewnego dnia nie wytrzymałam i uderzyłam go w twarz, on odsunął się, a mi łzy zaczęły lecieć jak grochy.... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Jestem już dorosłym facetem, minęło sporo czasu od epizodu w moim życiu, który, choć krótki, to wywrócił mi je do góry nogami.

Wszystko zaczęło się, gdy trafiliśmy na siebie na rozpoczęciu roku w liceum. Poznaliśmy się przez mojego najlepszego przyjaciela i od razu, mimo że byliśmy nieśmiali, złapaliśmy wspólny język. W końcu się umówiliśmy. Spotkania mijały nam cudownie. Spacery, czułe słówka, w końcu pocałunki. Czułem się, jakbym miał motyli w brzuchu tak wiele, że zaraz będę latać. Patrzyliśmy na siebie bez przerwy. Ja na jej oczy, ona na mój uśmiech. Z czasem każde z nas przedstawiło swoją drugą połówkę rodzicom. I gdy wszystko w końcu w moim życiu zaczynało stawać na nogi. Krach.

Zdradziła mnie. Z moim najlepszym kumplem.

Załamałem się i po raz pierwszy od dawna miałem łzy w oczach. Nie ujawniłem się od razu. Zaczęło dochodzić między nami do sprzeczek, aż w wyniku pierwszej poważnej kłótni poprosiła, bym... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
164 dni temu
Pamiętam, jak mój tata odprowadzał mnie do szkoły i chował się za murem, żeby moi rówieśnicy nie... czytaj dalej
183 dni temu
Moja 28-letnia córka zadzwoniła dziś do mnie i powiedziała, że się zakochała.

5 lat temu w wypadku... czytaj dalej
184 dni temu
Mam młodszego brata, który zawsze robi mi na złość. Zawsze kiedy wpadają do mnie przyjaciółki on specjalnie... czytaj dalej
178 dni temu
Leżałam ostatnio w szpitalu, spędziłam tam cały tydzień. Przez ten czas codziennie odwiedzał mnie mój kochany... czytaj dalej
190 dni temu
Moja dziewczyna jest gruba. Tak, jest gruba, bo jest chora. To efekt uboczny ogromnej dawki hormonów, które musi... czytaj dalej

reklamy ukryte