dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania smutne
Chciałabym się podzielić z Wami moją historią. Nie mam z kim o tym porozmawiać, po drugie wstyd mi, a tutaj jestem anonimowa.

Parę lat wstecz byłam naprawdę niemądrą osobą. Piłam alkohol na umór, nie wiem może dlatego że moi rodzice pili, od jakiegoś czasu nie piją. Robiłam głupie rzeczy. Nie wracałam do domu na noc, dawałam się w bójki. Ale pewnego dnia przytrafiło mi się coś, czego nie zapomnę do końca swoich dni. Miałam pewnego znajomego - starszego o kilka lat, nie miałam kontaktu z nim przez jakiś czas, wcześniej byliśmy tylko znajomymi. Ale nagle odezwał się - zapytał czy możemy się spotkać bo długo się nie widzieliśmy. Zgodziłam się. I to był mój błąd.

Nie wiedziałam co mnie czeka. Wywiózł mnie daleko od domu, jak już byliśmy tam gdzie chciał mnie zawieść powiedział szyderczo, że to za to, że dałam mu kiedyś kosza. Zgwałcił mnie, śmiejąc się w trakcie, obrażając. Nie będę opisywać szczegółów. Po... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Serio, nie nadążam za dzisiejszym światem. Na co dzień jeżdżę samochodem, ale niestety ostatnio musiałam skorzystać z komunikacji miejskiej. I szybko tego pożałowałam.

Za mną siedziały dziewczynki w wieku może 14-15 lat. Nie ukrywam, że przysłuchiwałam się ich rozmowie o "tej lamusce Oldze". Stwierdziły z oburzeniem, że Olga jest "niedorozwojem i idiotką", bo jest dziewicą. 15-letnia dziewczyna dziewicą. Serio, to jest takie dziwne?

Padło wiele obelg na jej temat, tylko przez to, że jest dziewicą. W dzisiejszych czasach stało się to normalką - tak zwany "starter pack gimnazjalistki", czyli: lucky strike smakowe, somersby, czapka wpierdolka, legginsy i brak dziewictwa. Ręce mi opadają. Gdy ja byłam w gimnazjum, a nie było to dawno bo mam 19 lat, to dziewczyny oburzały się, gdy usłyszały, że: "Aśka przespała się z Maćkiem".

Nie wiem dokąd ten świat zmierza, ale staje się to niebezpiecznie i brzydko mówiąc pojebane. Jeśli chodzi... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Ostatnio doszedłem do wniosku, że coraz więcej dziewczyn w liceum i gimnazjum jest bardzo zapatrzonych w siebie, są egoistkami.

Moja znajoma nie może zaakceptować tego, że mam problemy w domu i w rodzinie i nie potrafię całe życie udawać, że jest "OK", gdy wcale tak nie jest. Więc jestem trochę spięty i nie w humorze. Prawie codziennie słyszę, że "mam kija w dupie" i kilka innych tego typu określeń, żadnego zrozumienia. Pomijam to, że ona nie widzi tu w ogóle swojej winy.

Słyszę od niej ciągłe docinki. Nie wiem co robić, nie gadamy ze sobą od tygodnia, bo każda rozmowa kończy się tak samo.

P.S. Jeśli to czytasz to wiedz, że chce się pogodzić.
pozostało 1000 znaków
No więc uwaga. Wiedziałam, WIEDZIAŁAM od dłuższego czasu, że ten złamany k*tas mnie zdradza. Takie rzeczy się po prostu czuje. On się regularnie wypierał, a ja nie mogłam znaleźć twardego dowodu, ale wiedziałam, że na stówę r*cha inną dziewczynę. To było bardziej niż pewne. Zaniedbał mnie, nie uprawialiśmy w ogóle seksu, chodził rozkojarzony i gapił się w telefon - wiedziałam.

Chciałam z nim nawet zerwać tylko przez tą pewność, ale za każdym razem mnie urabiał, że mi się zdaje, że przesadzam - no i póki nie miałam dowodu, to faktycznie było głupie. Ale dbałam o to dzielnie, żeby ten dowód zdobyć - oczywiście grzebałam mu w telefonie, na Facebooku i nic z tego, dobrze dbał o to, żeby się pozbyć śladów i dowodów. Powiecie, że jestem paranoiczką? No to słuchajcie dalej.

Wiedziałam, że bzykał się z nią w naszym łóżku, w moim mieszkaniu. Wiedziałam, bo raz znalazłam wygrzane łóżko i zmiętoloną pościel, gdy wróciłam w... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
2 dni temu
Opowiem wam w formie anegdotki, co ostatnio mi się przytrafiło.

Może tak: wiecie, co dostanie 8-letni syn moich patologicznych sąsiadów na najbliższe urodziny?

Mój rower.

pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Mam 18 lat. Kilka tygodni temu straciłam dziewictwo z facetem o 14 lat starszym ode mnie, którego poznałam przez popularny portal randkowy.

Zawsze myślałam, że jednak mój pierwszy raz będzie bardziej romantyczny i w innych okolicznościach, a nie na tylnych siedzeniach auta. Ale to była chwila uniesienia. Ale fakt, że fotele miał wygodne i podgrzewane.

Jakby jeszcze tego było mało, po całej akcji długo nie miałam okresu. Robiliśmy to bez gumek, gdyż on na nic nie liczył wcześniej i się nie przygotował, lecz gdy już nas poniosło zapewniał, że nie mam się czego bać, gdyż kontroluje swoje ciało.

Zrobiłam test ciążowy, wyszedł negatywnie! - na szczęście.

Dziewczyny, jeśli was też tak kiedyś poniesie i facet będzie Was zapewniał, że ma wszystko pod kontrolą, nie wierzcie mu, mimo wszystko! Tak naprawdę to nigdy nie wiesz kiedy i gdzie coś wypłynie niespodziewanie...
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
169 dni temu
Dzisiaj w pracy pierwszy raz zdecydowałem się pokazać swój piękny wytatuowany rękaw na prawej ręce. Zazwyczaj w... czytaj dalej
98 dni temu
Pamiętam, jak mój tata odprowadzał mnie do szkoły i chował się za murem, żeby moi rówieśnicy nie... czytaj dalej
161 dni temu
Od zawsze bardzo lubiłem matmę, w szkole zawsze byłem do przodu z tematami. W 2 klasie technikum przerabiałem... czytaj dalej
118 dni temu
Moja 28-letnia córka zadzwoniła dziś do mnie i powiedziała, że się zakochała.

5 lat temu w wypadku... czytaj dalej
124 dni temu
Moja dziewczyna jest gruba. Tak, jest gruba, bo jest chora. To efekt uboczny ogromnej dawki hormonów, które musi... czytaj dalej

reklamy ukryte