dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania śmieszne
Od zawsze jestem bardzo nieśmiały, mam problem z zagadywaniem do dziewczyn. Jedna podobała mi się już któryś semestr z kolei, złapałem ją w bibliotece samą i zebrałem się w sobie. Uznałem, że to TEN moment, że drugiej takiej szansy mieć nie będę, że nie mogę być wieczną boiduszą i trzeba po prostu znaleźć w sobie odwagę, żeby potem osiągnąć korzyści. Szedłem do niej, starając się wyluzować, postanowiłem, że zagadam na spontanie, o czymkolwiek, żeby tylko zagaić.

Podszedłem, powiedziałem "hej", ona uśmiechnęła się i odpowiedziała na przywitanie. Zaczerwieniłem się.

A potem walnąłem pierwsze, co mi przyszło do głowy. Na moje nieszczęście było to: "Czy ty też masz czasem takie dziwne przelewanie w brzuchu, jakbyś miała dostać biegunki, ale kończy się tylko bąkiem?".

Zdechnę samotnie.
pozostało 1000 znaków
dziś
Moja dziewczyna przyłapała mnie na płaczu przy oglądaniu "Króla Lwa". Już trzeci dzień wpuszczam bez celu krople do oczu symulując zapalenie spojówek.

Mogłem się po prostu przyznać, zamiast teraz pajacować.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Około dwa tygodnie temu w szkole miałam pewną sytuację.

Szłam z przyjaciółką korytarzem i zobaczyłyśmy, że chłopak z innej klasy przewrócił się na schodach. Zobaczyła to dyrektorka i kazała nam biec po pielęgniarkę. Poszłyśmy więc, powiedziałyśmy co się stało, a ona odpowiedziała:

- Idźcie mi stąd, a kysz! Nie mam czasu na takie głupoty!

Najlepsza pielęgniarka szkolna na świecie. Widać, że z powołania.
pozostało 1000 znaków
Chciałem serdecznie pozdrowić moją byłą dziewczynę, która próbowała mnie zatrzymać przy sobie "na dziecko", choć ja jestem od wielu lat przekonany o swojej bezpłodności. Pogoniłem ją, będąc pewnym, że mnie zdradza - i dziś odkryłem, że miałem rację.

Dodała zdjęcie na Facebooku ze swoją pociechą, która podobno kilka miesięcy temu miała być "moja". Szkoda tylko, że nie jestem czarnoskóry. Buziaczki, Martusiu! Gratulacje!
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
W moim regionie (mieszkam obok jeziora) jest pełno komarów, w sezonie nie da się żyć. Wymyśliłam wiele lat temu metodę, dzięki której mogę spać spokojnie przy otwartym oknie.

Czaję się, aż mój mąż zaśnie i cichaczem ściągam z niego kołdrę i narzucam na siebie.

Od wielu lat mąż nie może zrozumieć, jak to jest, że on ma taką "słodką krew" i go lubią, a mnie unikają. Przepraszam, kochanie.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Jechałem tramwajem bez biletu, bo skończyła mi się karta miejska i zapomniałem kupić jednorazowego. Wchodzi kanar, prosi o bilet. Myślę - kij w to, i tak nie mam, i tak będzie mandat, to pośmieszkuję.

Wyciągam z kieszeni paragon z Biedry, kanar sprawdza, mówi: "dziękuję" i poszedł dalej.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Kiedy byłam małą dziewczynką, moja mama spytała mnie kim chciałabym zostać w przyszłości. Bez zastanowienia... czytaj dalej
0 dni temu
Moja mama choruje na boleriozę, chorobę przenoszoną przez kleszcze, która niestety na początku była źle leczona.... czytaj dalej
0 dni temu
Krótko mówiąc, jestem czarną owcą w rodzinie. Mam dwadzieścia lat, mieszkam jeszcze z rodzicami, ale za niedługo... czytaj dalej
0 dni temu
Chcę się przyznać do tego, że od kiedy zacząłem czytać Wyznajemy, to trochę umysł zaczął mi... czytaj dalej
0 dni temu
Mam 14 lat i chodzę do 7 klasy szkoły podstawowej. To, co się dzieje w mojej szkole, to jeden wielki... czytaj dalej

reklamy ukryte