dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania śmieszne
dziś
Kupiłem swojej dziewczynie w prezencie na urodziny 2-tygodniowe wakacje na Majorce. Trochę się wykosztowałem, ale liczyłem, że sprawię jej naprawdę wielką przyjemność. Już snułem wizje, jak leżymy razem pod palmami.

Powiedziała, że nigdzie nie jedzie, bo nie zostawi na tak długo swojego królika.
pozostało 1000 znaków
Opowiem wam, co to jest karma.

Karma jest wtedy, kiedy jesteś durnym Sebixem i kradniesz telefon mojemu koledze. Łapie cię policja i nie dość, że odkrywają, że masz kradziony telefon, to w futerale znajdują 2 gramy jarania, które mój kolega tam schował - a których Sebix nie wymacał.

Jesteś wcześniej notowany, więc policja nie wierzy ci, że to nie twoje jaranie. I dostajesz wyrok za kradzież oraz za posiadanie.

Karma na poczekaniu.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
dziś
Byliśmy wtedy ze sobą od kilku tygodni, dopiero się poznawaliśmy i "docieraliśmy". Któregoś wieczoru, gdy u niego byłam, było bardzo romantycznie, kochaliśmy się po raz pierwszy.

Po wszystkim oczekiwałam od niego tych dwóch magicznych słów. Tylko tyle. Wiedziałam, że jeśli tego nie powie to taki związek nie ma sensu. Nie doczekałam się. Więc wyszłam i więcej nie wróciłam. Samotnie zjadłam dwa cheesburgery.

Nie powiedział : "zjedzmy coś".
pozostało 1000 znaków
Michałku, opowiem to publicznie, bo i tak wszyscy twoi znajomi - i nie tylko - doskonale znają już tę historię. Pamiętasz, jak odkryłam, że tego samego dnia, w którym mi się oświadczyłeś, dymałeś już Milenkę z pracy? To może opowiedzmy wszystkim, co wydarzyło się później.

Pamiętasz, jak Milenka nagle przestała się do ciebie odzywać? Nie było to bez powodu. Milenka dowiedziała się, a jakże, ode mnie, że masz narzeczoną, bo uwierzyła ci, że jesteś singlem.

Twoi wszyscy znajomi już wiedzą, co zrobiłeś i jakim jesteś gnojem. Pierścionek zaręczynowy oddałam do lombardu, twoje rzeczy są w workach, przywiozłam ci pod mieszkanie. A za hajs ze sprzedanego pierścionka nawpieprzamy się z Milenką w McDonald'sie do porzygu - bo w sumie zostałyśmy koleżankami.

Łączy nas wspólny mianownik. Gardzimy tobą, śmieciu.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
wczoraj
Gdy miałem 8 lat bawiliśmy się z kuzynką w berka. Gdy ona uciekała zamknęła mi przed oczami metalową bramkę. Od tamtej pory nie odzywam się do niej, a mój nos wygląda jak hamulec od karuzeli.

Pozdrawiam.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
wczoraj
Byłem świadkiem dyskusji mojego taty z mamą, który oskarżał ją o bycie lesbijką. Wywnioskował to, ponieważ piszą z koleżanką po pracy smsy i często ze sobą gadają i spędzają czas.

Mam dziewiętnaście lat i chyba nic mnie w życiu już nie zdziwi
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
132 dni temu
Pamiętam, jak mój tata odprowadzał mnie do szkoły i chował się za murem, żeby moi rówieśnicy nie... czytaj dalej
151 dni temu
Moja 28-letnia córka zadzwoniła dziś do mnie i powiedziała, że się zakochała.

5 lat temu w wypadku... czytaj dalej
146 dni temu
Leżałam ostatnio w szpitalu, spędziłam tam cały tydzień. Przez ten czas codziennie odwiedzał mnie mój kochany... czytaj dalej
152 dni temu
Mam młodszego brata, który zawsze robi mi na złość. Zawsze kiedy wpadają do mnie przyjaciółki on specjalnie... czytaj dalej
158 dni temu
Moja dziewczyna jest gruba. Tak, jest gruba, bo jest chora. To efekt uboczny ogromnej dawki hormonów, które musi... czytaj dalej

reklamy ukryte