dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte

reklama

Wyznania śmieszne
pozostało 1000 znaków

reklama

dziś
Jestem młodą kobietą, a jednak nie jara mnie 50 Twarzy Greya. Wiecie dlaczego?

Bo mam faceta, z którym odgrywam co wieczór setki o wiele bardziej pikantnych scen erotycznych.

Panowie, jeśli nie chcecie być ciągnięci na te wypociny, zapewnijcie swoim ukochanym emocje w sypialni. Polecam.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte

reklama

To moje pierwsze wyznanie, piszę je, żeby w końcu to wyrzucić z sobie. Jestem młodą, bardzo chudą dziewczyną. Staram się być dla wszystkich uprzejma, ale... No właśnie, jest to jedno "ale".

Brzydzą mnie grubi ludzie. Zwłaszcza Ci młodzi. Małe, biegające po sklepach dzieciaki z wagą 50 kg w wieku 9 lat zżerające chipsy popijając je Colą. Ktoś powie: "urośnie to się wyciągnie". Gówno prawda. Nie słyszałam, żeby ktoś z tendencją do tycia schudł jedząc chipsy co najmniej trzy razy w tygodniu i codziennie pił Pepsi. No cholery można dostać.

Czasami mam wrażenie, że z dodatkowymi kilogramami narasta dodatkowe chamstwo u dzieci i dorosłych, zwłaszcza w miejscach publicznych. Powala mnie, kiedy matki grubych dzieci mówią: "przecież nie będę mu zabierała jedzenia", po czym kupują im chipsy czy czekoladę. Wszystko jest dla ludzi, ale no błagam... Te matki robią krzywdę swoim dzieciom.

Brzydzę się także dorosłymi, a zwłaszcza... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Dostałam wezwanie od dyrektorki przedszkola, do którego chodzi moja Laura.

Pani na Walentynki zorganizowała dzieciom pogadankę o miłości i spytała dzieci, jak kochają się ich rodzice. Dzieci wymieniały, że dają sobie buziaczki, że tata kupuje mamie kwiaty i tak dalej.

My z mężem jesteśmy... liberalni i nie chrzanimy się, że "dziecko patrzy", więc młoda często jest świadkiem naszych wygłupów - szczególnym upodobaniem mojego męża jest ganianie mnie po domu, ściąganie mi dresów i robienie "pierdziocha" na tyłku. Wiecie na pewno, o co chodzi. Ot, wygłupy ludzi w średnim wieku.

Przedszkolanka zagadała do Laury i pyta ją: "A twoi rodzice jak się kochają?".

Młoda wystrzeliła: "Najczęściej tata kocha mamę w pupę".

To teraz, kuźwa, czekam tylko na kuratora. Dzięki, młoda - odeślemy cię tam, skąd przyszłaś - z kosmosu.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Jesteśmy z moim lubym parą dość krótko, oboje jeszcze na studiach. To typ konserwy, w związku z tym czasem ciężko nam się dogadać w różnych kwestiach, jako że moje poglądy są dość nowoczesne.

On uważa, że seks to wyłącznie z miłości i najlepiej to w ogóle po ślubie, a ja nieszczęśliwie należę do grona tych, które by chciały jak najwięcej i jak najczęściej. Rozmawialiśmy o tym zawsze dość otwarcie ale - jak się okazało - wiedziałam tylko o wierzchołku góry lodowej. Dziś zdobył się na odwagę, żeby zdradzić mi, co mu siedziało w głowie przez ostatnie dwa miesiące.

Ten pędrak powiedział, że boi się pójść ze mną do łóżka, bo myśli, że chcę go wrobić w dzieciaka. Do wszystkiego dorobił sobie całą teorię, z której spokojnie mógłby stworzyć poczytną książkę.

Nowy krem na rozstępy - akurat pech chciał, że na tubce wielkie "polecany kobietom w ciąży", do tego moja lekka ciąża spożywcza i palnięte przy tym... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Miesiąc temu moja była dziewczyna powiedziała, że nie wyobraża sobie przyszłości ze mną i odeszła ode mnie po 2 latach związku.

Wczoraj widziałem się z nią w gronie znajomych. W trakcie rozmowy usłyszałem, że myślała, że Lord Vader to nazwa jeziora w Ameryce Południowej.

Jestem niesamowicie szczęśliwy, że już nie ciągnę żywota z tą intelektualistką.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte

reklama

reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

reklama

najlepsze w poczekalni
77 dni temu
Dzisiaj w pracy pierwszy raz zdecydowałem się pokazać swój piękny wytatuowany rękaw na prawej ręce. Zazwyczaj w... czytaj dalej
69 dni temu
Od zawsze bardzo lubiłem matmę, w szkole zawsze byłem do przodu z tematami. W 2 klasie technikum przerabiałem... czytaj dalej
80 dni temu
Chciałem odświeżyć sobie starsze wersje "American pie". Postanowiłem obejrzeć je z dziewczyną, a że jej rodzice... czytaj dalej
88 dni temu
Jestem singlem.

W cyrku pracuje jako człowiek guma.

Mam dużego penisa.

Co łączy te 3 rzeczy? Ano to, że... czytaj dalej
32 dni temu
Moja dziewczyna jest gruba. Tak, jest gruba, bo jest chora. To efekt uboczny ogromnej dawki hormonów, które musi... czytaj dalej

reklamy ukryte

reklama