dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania śmieszne
dziś
Kiedy siedziałem sobie wczoraj spokojnie na tronie, nagle usłyszałem pisk. Pisk i krzyk. Myślałem, że coś się stało. Nagle drzwi otworzyły się z prędkością światła, o mało nie wylatując przy tym z zawiasów. Do toalety wbiegła ona, cała roztrzęsiona, z oczami wielkimi jak patelnie i brwiami uniesionymi wyżej niż czarodziejka z księżyca. Moje posiedzenie zostało brutalnie przerwane, przestraszyłem się.

Zaczęła wrzeszczeć, że wychodzi nowy dodatek w simsach, że teraz będą psy i koty, że psy można ubrać w garnitur, skala dostępnych ras jest zniewalająca, że zrobi spaniela na wzór swojego ukochanego psa i ubierze go w różową spódniczkę a później, gdy będzie brać w tych simsach ślub, to jej pies będzie dumnie siedział obok i że to takie strasznie wspaniałe, że aż ma ciarki.

Te cenne informacje, które wystrzeliwała jak z karabinu maszynowego, przerywała gromkim śmiechem, zaciągała się przy tym i chrumkała. Oczy się jej... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Odnalazłem idealny patent na przelecenie napalonych lasek w klubach i chciałbym podzielić się nim z męską częścią towarzystwa. Mój sposób polega na tym, że pożyczam obrączkę od swojego brata i zakładam na palec, wyglądając na żonatego, rzecz jasna.

Może pomysł nie jest najlepszy, ale bardzo skuteczny.

Nie wiem czemu większość dziewczyn tak bardzo przyciąga coś, co jest "zakazane", tak jak np. zajęty facet. W dodatku ich flirt jest tak mocny jak seks z nimi. Myśląc, że mam żonkę, laski bardzo starają się, żebym zwrócił na nie uwagę - co mi się bardzo podoba. Kiedy udaję "zajętego", te laski robią dosłownie WSZYSTKO żebym jednak "zdradził".

Ja bawię się póki jestem młody i mi wolno, ale przez to wszystko mam wielki szacunek dla normalnych kobiet z zasadami. Jest ich niewiele. Szacunek dla Was!
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Ostatnio szłam w nocy z przyjaciółką przez wrocławski park, kiedy to nagle drogę przejechał nam żul na hulajnodze.

Nawet on ma ciekawsze życie ode mnie.
pozostało 1000 znaków
dziś
Kiedy nadszedł dzień, w którym miałem oświadczyć się mojej dziewczynie, byłem strasznie zestresowany. Byliśmy ze sobą dwa lata - więc ani dużo ani mało. Wiedziałem, że mnie kocha, ale bałem się jej decyzji. W końcu żyjemy w dobie niezależnych kobiet, i taka też jest Marta. Zawsze mówi co myśli i ceni sobie swobodę.

Kiedy już uklęknąłem i zapytałem, Marta najpierw rozpromieniała z radości i już byłem pewien, że się zgodzi. Ale zaraz pogrążyła się w głębokiej zadumie, a jej brwi przybrały pozycję na filozofa. Po chwili powiedziała: "oczywiście, że tak, kochanie" i mnie pocałowała.

Gdy spytałem jej czy miała wątpliwości, bo jej mina na to wskazywała, odparła, że "nie, tylko już zaczęła zastanawiać się nad jedną z najtrudniejszych decyzji w swoim życiu - jaki kolor szminki wybrać na ten dzień".
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
wczoraj
Ostatnio byłam na piwie w jednym z warszawskich pubów. Kiedy stałam przy barze, zaczepił mnie jakiś gościu tekstem: "hej lala, szkoda, że nie masz większych cycków, bo bym Cię wyrwał".

Nie zastanawiając się długo, odpowiedziałam: "hej, szkoda, że nie powiedziałeś tego 5 minut wcześniej przy moim chłopaku, bo byś wyrwał wpie..dol".

No i tyle ze śmieszkowania.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
wczoraj
Ostatnio obchodziliśmy z dziewczyną pierwszą rocznicę związku. Zabrałem ją na kolację, kupiłem kwiaty i kolczyki, wszystko pięknie.

Usiedliśmy do posiłku, a Zosia mówi, że "mam nie dotykać ziemniaków, bo ona będzie robić zdjęcia". Myślę sobie: "w brzuchu mi burczy, ziemniaczki nieziemsko żółte, no ale spoko, chce to niech robi, poświęcę się dla ukochanej i poczekam te pięć sekund". I jak zaczęła, tak cykała z dobry kwadrans, przyjmowała różne pozycje, których nauczyła się na zajęciach z jogi, a ja patrzyłem z utęsknieniem na jedzenie. Ludzie zaczęli się dziwnie patrzeć, a mi mielony wystygł. Ale w końcu skończyła, usiadła, dumna cała. Jadłem tego zimnego kotleta, ale wieczór mijał znakomicie: dowcipy, seksualne podteksty, już byłem szczęśliwy, że ona jest szczęśliwa i że nie będzie kłótni tylko dziki seks.

I wtedy zorientowała się, że przecież zjadła na deser całą miskę sałatki owocowej, super kolorowej,... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
262 dni temu
Dzisiaj w pracy pierwszy raz zdecydowałem się pokazać swój piękny wytatuowany rękaw na prawej ręce. Zazwyczaj w... czytaj dalej
191 dni temu
Pamiętam, jak mój tata odprowadzał mnie do szkoły i chował się za murem, żeby moi rówieśnicy nie... czytaj dalej
196 dni temu
Jestem jedną z tych osób, które nie wyobrażają sobie życia bez pizzy. Ostatnio przeczytałam w internecie o dniu... czytaj dalej
6 dni temu
Jestem młodym mężczyzną, potrafię zarobić na siebie, ale powiem szczerze, że nie przelewa mi się za bardzo.... czytaj dalej
6 dni temu
Wyjaśnijcie mi proszę o co tu chodzi, bo moje zdolności pojmowania tutaj wysiadają. Dlaczego Polki na Erasmusie... czytaj dalej

reklamy ukryte