dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte

reklama

Wyznania seks
Chciałam się z Wami podzielić swoim przeżyciem: wczoraj miałam orgazm. Swój PIERWSZY orgazm w życiu. Mam 35 lat.

Faceci, wibrator góruje nad Wami! Schowajcie się.
pozostało 1000 znaków

reklama

Niedawno przydarzyła mi się dość nietypowa historia. Mam 23 lata, ale myślę, że wyglądam znacznie doroślej. Mam też odpowiedzialną i dobrze płatną pracę oraz wiele zainteresowań charakterystycznych raczej dla starszych facetów, dlatego łatwo jest mi dogadać się z kobietami dojrzalszymi ode mnie. A jako, że zawsze chciałem spróbować seksu z dojrzałą kobietą, nie mogłem się powstrzymać kiedy w końcu nadarzyła się ku temu okazja.

Poszedłem z kilkoma kolegami do klubu, gdzie prawie od razu trafiłem na nią. Była naprawdę piękna i myślę, że w młodości chłopcy szaleli za jej ładną buzią z dużymi oczami i zdrowymi włosami. Figurę też miała świetną. Chwilę się pobawiliśmy i poszliśmy do niej. Po drodze rozmawialiśmy na wiele różnych tematów i dowiedziałem się, że ma 41 lat, czyli jest ode mnie aż 18 lat starsza. Nie spodziewałem się, że jest między nami aż taka różnica wieku. Ja powiedziałem jej, że mam 28 i miałem... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte

reklama

Mam 22 lata i jestem raczej bezpośrednią dziewczyną. Aktualnie nie mam stałego chłopaka - ostatniego pogoniłam kilka miesięcy temu, bo od dłuższego czasu się nam nie układało. Ale dziś nie o tym.

Każda dziewczyna, która poznała już uroki seksu na pewno od razu mnie zrozumie. Gdy się już zacznie, ciężko wytrzymać kilka dni, a co dopiero tygodni bez masturbacji. Dlatego tym razem, niedługo po rozstaniu z Tomkiem, odpowiednio się doposażyłam. Kupiłam sobie na Allegro gumowego przyjaciela, który miał mnie wspomagać podczas długich zimowych wieczorów. I spisywał się bardzo dobrze… do momentu, w którym postanowił wywinąć mi niezły numer.

Mojego czarnego, 25-centymetrowego przyjaciela chciałam mieć zawsze pod ręką, dlatego nosiłam go w torebce. Zazwyczaj noszę spore torebki, w których jest wszystko i nic. Nie potrafię utrzymać w nich porządku, ale z tego co zauważyłam to jest dość często spotykane w przypadku kobiet;)

Cała akcja... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Lubię oglądać SexMasterkę. Nie, nie chodzi mi o jakieś masturbowanie się, ani nic z tych rzeczy. Raczej oglądam ją tylko i wyłącznie w celach humorystycznych.

I teraz słuchajcie - sytuacja sprzed jakichś 3 minut. Oglądam film SexMasti o grach planszowych z tematyką erotyczną. Co widzę? Grę dla pań o tematyce seksualnej.

Ale nie, nie chodzi mi wcale o to, że to jakaś nowość, że taka tematyka. Ta gra, którą pokazywała, zawierała 4 kieliszki z charakterystycznymi nadrukami. Przyglądam się im z bliska i co widzę? Nie, to nie może być prawda! Aż mnie wzdrygnęło...

Zaglądam, żeby się upewnić i... a jednak. Mam takie same kieliszki w szafce w kuchni. Identyczne.

MAMO, CZY JA O CZYMŚ NIE WIEM?
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
3 dni temu
Dostałam wczoraj okresu. Mój chłopak był rozczarowany, bo liczył na małe co nieco. Zaproponował, że skoro jestem niedysponowana, to chociaż pożyczy mi płytę z relaksującą muzyką, żebym nie myślała o bólach miesiączkowych.

No i przyniósł składankę. Przez resztę dnia słuchałam piosenek pod tytułem: "Bleeding Love", "Blood on the dancefloor", "Bad Blood", "Fresh Blood", "You're Bleeding", "Młoda krew", "Wylana krew", "Krew z krwi", "Krew i honor", "Przezroczysta krew" i wiele innych.

Wielkie dzięki, kotku.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
BMW
3 dni temu
Mój chłopak jest ogromnym fanem samochodów, wręcz żyje tą pasją. Leżeliśmy ostatnio razem w łóżku, a że znamy się dość długi czas, to mamy bardzo luźną relację. O sprawach seksu normalnie rozmawiamy, nic nie jest dla nas tematem tabu. Rozmawiając na te tematy, mój chłopak zwrócił się do mnie w sprawie robienia "loda":

- Kochanie, wiesz jak szybciej bym dochodził?

Zaskoczona kiwnęłam głową na znak, aby udzielił mi odpowiedzi.

- Przyjeb sobie znaczek BMW na czoło.

Dziękuje Piotrek, że dajesz mi tak jasne wskazówki.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte

reklama

reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

reklama

najlepsze w poczekalni
51 dni temu
Dzisiaj w pracy pierwszy raz zdecydowałem się pokazać swój piękny wytatuowany rękaw na prawej ręce. Zazwyczaj w... czytaj dalej
69 dni temu
Znacie to że można wstać "lewą nogą"? Ja właśnie tak miałem, już od pobudki miałem pecha.

Wstając z... czytaj dalej
70 dni temu
Moja dziewczyna zawsze ciągnie mnie ze sobą na zakupy. Nie lubię tego i wręcz wychodzę z siebie kiedy ona... czytaj dalej
43 dni temu
Od zawsze bardzo lubiłem matmę, w szkole zawsze byłem do przodu z tematami. W 2 klasie technikum przerabiałem... czytaj dalej
54 dni temu
Chciałem odświeżyć sobie starsze wersje "American pie". Postanowiłem obejrzeć je z dziewczyną, a że jej rodzice... czytaj dalej

reklamy ukryte

reklama