dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania seks
Jestem w takim związku, z którego nie mogę tak po prostu odejść. Nie dość, że mamy dwójkę dzieci, to jeszcze ślub cywilny i rozdzielność majątkową. Ja nie wniosłam do małżeństwa prawie nic, a mój mąż ogromną firmę, dom i trzy samochody. Jesteśmy zamożnymi ludźmi jako para, ale gdyby liczyć oddzielnie, to ja nie mam nic swojego. A mam dzieci.

Mąż jest tyranem, nienawidzę go od dobrych kilku lat, ale nie odejdę, bo dzieci są przyzwyczajone do pewnego standardu życia i nie mogę ich teraz skazać na gnicie z mamą w kawalerce na odludziu. Mąż traktuje dzieci dobrze, ich nie narażam, tylko do mnie jest gnojem. Za każdym razem, jak mnie obrazi, a robi to prawie codziennie, umawiam się z jednym z moich dwóch kolegów, z którymi łączy mnie tylko seks. Taka moja mała, pasywna zemsta za to, że zmarnowałam sobie życie z takim gnojem.

Kiedy znowu nazwie mnie ścierą, grubą i brzydką, nienadającą się do niczego, dzwonię do Kuby albo Artura i... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Cześć, jestem ze swoją dziewczyną od 4 miesięcy i mamy pewien problem. Znamy się już dwa lata, przyjechała do mnie z innego miasta i mieszkamy razem. Mamy oboje po 24 lata, ja pracuję, ona nie. Oboje do pięknych nie należymy, ale liczy się charakter jak to mówią. Znalazłem się na wyznajemy, więc problem jest tylko jeden. Seks.

Mianowicie nie ma go wcale. Oboje mieliśmy swoje związki, sam jestem bardziej doświadczony, bo ona robiła to tylko raz. Nie chodzi o to, że ona nie chce, ale bardziej nie może. Ja próbowałem już na różne sposoby ją rozgrzać, jest wilgotna i gotowa, lecz nie idzie nic w nią włożyć. Zaczynałem powolutku od palca, ale nawet on sprawia jej ból. Robię to powoli i bardzo delikatnie, lecz to nie pomaga. Spróbowaliśmy raz z penisem, lecz po zatopieniu samej główki znów ból i wycie.

Jak twierdzi, jest ciasna i nie idzie jej w żaden sposób rozciągnąć. Nie mam pojęcia, co robić, bo ja świruję. Muszę się zaspokajać ręką, a mam obok siebie kobietę. Tracę wiarę...
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Jestem facetem, który nie ma szans na normalną kobietę. Po prostu nie ma. Mam zdeformowaną czaszkę, wyglądam jak ufoludek, mam wielkie, odstające uszy i jestem niezbyt miły, cichy, nieśmiały, bez szans na poderwanie dziewczyny o w miarę ładnym wyglądzie.

Kiedy trafiła mi sie, nazwijmy ją, Basia, skakałem z radości, że w końcu w wieku 26 lat przestanę być prawiczkiem. Jakoś poszło, choć musiałem się odwracać, bo jak jej się przyglądałem, to mi się odechciewało. Jednak osiągnąłem swoje, tylko że ona później się zakochała, ja nie. Nie umiałem jednak z nią zerwać, bo nareszcie czułem się taki, jak moi rówieśnicy, nie kochałem jej i nie kocham ale "mam dziewczynę". Tak po prostu. I to się liczy.

Basia jest gruba, niestety, próbowała schudnąć, ale to nie jest takie łatwe. Dużo je, nie ćwiczy. Wiem, że ja też nie jestem przystojny, ale ona mnie chce i akceptuje, to w czym problem? Ja jej nie. I to JEST problem. Wstydzę się z nią... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Pisałam już kiedyś o moim facecie, który nazywał mnie k..wą, dz..ką, itd., nie jestem już z nim. Nie dlatego, że mnie tak nazywał, ale mniejsza o powód. Nie rozstaliśmy się przez zdradę, ani nic takiego. Mam wielu kolegów. Ale ciągle wydaje mi się, że każdy chce mnie zaliczyć.

Ostatnio pojechałam wieczorem nad wodę z jednym z nich. Siedzieliśmy na brzegu i stwierdziliśmy, że woda ciepła, czemu nie wskoczyć? On zdecydował, że będzie się kąpał "na waleta" i mnie też na to namawiał, ale mówię - bez przeginki...
Wskoczyliśmy, wiadomo - śmiechy, chlapanie. I nagle on podpływa do mnie i zaczyna mnie przytulać a później całować... nie chciałam odwzajemniać, ale po stracie chłopaka i po 2 miesiącach bez jakichś czułości, uległam... Nie doszło do niczego więcej, bo na to nie pozwoliłam.

Ale i tak jest mi z tym źle i czuję się jak szmata. Cały czas myślę o moim byłym chłopaku, którego dalej kocham nad życie. Chciałabym,... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Z Julią poznałem się na początku liceum, podczas którego utrzymywaliśmy normalny kontakt - raz gdzieś wyskoczyliśmy z grupą, raz byliśmy sam na sam. Naprawdę mi się podobała - wizualnie i z charakteru. Jednak nie zrobiłem żadnego kroku - nie, nie dlatego, że byłem nieśmiałym gościem, ale uważałem, że taka laska by mnie wyśmiała, gdybym e ogóle poruszył taki temat.

Dopiero na uczelni, a okazało się, że studiujemy razem (Julia miała jechać do innego miasta i w ostatnich chwili zmieniła decyzję, więc ja i większość znajomych nie mieliśmy pojęcia), odważyłem się zaprosić ją na randkę. Jakie było moje szczęście i zdziwienie, gdy powiedziała bardzo chętnie.
Teraz przechodzimy do meritum...

Julia zawsze miała duże piersi i chociaż nie nosiła dekoltów, to zawsze obcisłe bluzki, przez co było widać jakie mniej więcej ma piersi. To nie była ani mój pierwszy seks, ani Julki, więc nie czekaliśmy długo, żeby pójść do łóżka.... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Nie będę opisywał historii jak i gdzie poznałem moja żonę, bo nie o to w tym wyznaniu chodzi. Jednak jest jedną rzecz, która będzie ważna - moja żona zawsze była piękna, szczupła, oglądali się za nią wszyscy.
Trzy lata po ślubie zdecydowaliśmy się na dziecko. To był piękny okres oczekiwania, bez trudu znosiłem humorki mojej żony, bo wiedziałem, że takie coś może wystąpić.

No i przyszedł na świat nasz synek. Na początku wielka ekscytacja, ale potem... Nieprzespane noce, bo dziecko cały czas płakało, bo kolka, bo pielucha do wymiany, bo głodny. No jednym słowem takie coś może dosłownie rozsadzić łeb. Mam już dość tego dzieciaka. Do tego moja żona. Przytyła w ciąży 15 kilo, urodziła syna cztery miesiące temu i nadal nie zgubiła wszystkiego! Nie mamy już czasu na seks, na wyjście gdzieś razem, no kompletnie na nic.

Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad odejściem od niej. Nie chcę tak żyć już do końca. Wiem, co ludzie... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
0 dni temu
Około rok temu uratowałam małego, trzytygodniowego szczeniaka przed uśpieniem. Przywiozłam go do domu i zaczęło... czytaj dalej
dziś
Moja dziewczyna w CV w rubryce "zalety" wpisała: "inteligęcja".

To trudna miłość.... czytaj dalej
0 dni temu
Moja 6-letnia, podła siostra, kiedy chce mi zrobić siarę, krzyczy do mnie: "Mamo, no weź!".

Mam 16 lat i... czytaj dalej
0 dni temu
Cześć, mam 15 lat i coś mam dzisiaj opowiem. Mam dziadka rolnika, który wraz z moim wujkiem prowadzi 40-hektarowe... czytaj dalej
dziś
Ja wiem, że w nocy, gdy śpię, gdzieś tam jesteś.
Czasami słyszę cię, gdy się obudzę, lecz nigdy nie mogę... czytaj dalej

reklamy ukryte