dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania seks
Od 9 grudnia ubiegłego roku jestem w związku, który dosyć ciekawie się rozwija. Znamy się od dłuższego czasu i bardzo się kochamy.

Mimo naszego dość młodego wieku mamy spore plany na przyszłość, które chcemy zrealizować i wszystko byłoby cudownie, gdyby nie jeden problem.

Moja "wybranka" to zwykła szmata.

Ugania się za pierwszym lepszym facetem, którego tylko dostrzeże w liceum...

Wkłada sobie głowę własnego przyjaciela w cycki, kładzie mu się na kroczu, a ja obserwuję to i nie wiem co robić.

Szczerze? Jest to dla mnie smutne i próbowałem z nią o tym rozmawiać, ale nie przyniosło to efektu.

Teraz już totalnie zgłupiałem i nie wiem co robić.

Nasuwa się też pytanie: czy wszystkie laski to takie szmaty?

Co sądzicie o mojej aktualnej sytuacji? Może zechcecie mi coś poradzić ,bo jak już wcześniej wspomniałem jestem w ciemnej dupie i nie wiem co robić?
pozostało 1000 znaków
dziś
Moja była dziewczyna przespała się ze mną po pijaku. Rano wstała i powiedziała, że to był błąd i żebym nie liczył na powrót.

Jeszcze nie wie, że przedziurawiłem prezerwatywę, na którą tak nalegała.

Życzcie nam szczęścia!
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Mam pewien problem. Mój ukochany ma niezbyt przyjemny fetysz. Czytałam już o różnych akcjach, o różnych zboczeniach i dziwnych rzeczach, ale dopóki cię to nie dotyczy, to nie zwracasz na to uwagi. Więc już opowiadam - kręcą go spocone stopy. Jest to dla mnie trochę krępujące, gdyż cały czas prosi mnie, bym nosiła jedne skarpetki po kilka dni, czy też chodziła przez dzień w butach bez skarpet.

Wącha, całuje, liże i masuje moje stopy. Nie powiem, bo jest to bardzo przyjemne, ale dlaczego akurat spocone, brudne i śmierdzące po całym dniu? Przystawanie na jego prośby jest strasznie uciążliwe, bo dla mnie higiena jest bardzo ważna i czuję się z tym okropnie. Jednak z drugiej strony bardzo go kocham i wiem, ile satysfakcji mu to daje i jak mocno na niego to działa. Na początku miałam go za nienormalnego, teraz po siedmiu miesiącach związku trochę się przyzwyczaiłam. Poza tym dziwnym fetyszem, wszystko jest idealnie.

Jest czuły, romantyczny,... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Mam 15 lat, zaczęły się wakacje, więc jak to "gówniara" z gimnazjum zaczęłam pić. Wiem, że to źle, że nie powinnam w tym wieku, ale wiecie, znajomi, to i ja, to jest naprawdę chore, bo moim rodzicom bardzo by się to nie spodobało. W piątek po zakończeniu roku poznałam kolegów mojego kolegi, z którym wszyscy moim znajomi świętowaliśmy zakończenie. Złapałam dobry kontakt z 18-letnimi chłopakami, Adamem i Michałem.

Wczoraj Adam do mnie napisał, czy pójdę z nimi na piwo - z nim i Michałem, a także moja koleżanka, no więc czemu nie. Na jednym piwie się nie skończyło. Drugie, trzecie, czwarte, szóste.

Zabrali nas do domu Michała i stwierdziliśmy, że ja i moja koleżanka zostaniemy na noc. Wszystko było fajnie, dobrze się bawiliśmy, rodzice myśleli, że jestem u koleżanki, a ona jest u mnie.

Leżałam z Adamem i zaczęliśmy się całować, zaczął wkładać mi ręce "wiecie gdzie"... i jakoś tak samo poszło, wiedziałam, że źle... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Miałam prawie 16 lat. Od 5 miesięcy byłam wolna po rozstaniu z moją wielką miłością. Pojechałam na spotkanie ze studentami z wymiany do Wrocławia. Moi rodzice należą do pewnego klubu, organizacja ta zajmuje się m.in. Wymianami młodzieżowymi. Pojechałam z 3-ma chłopakami z mojego miasta. Było tam z 50 osób w wieku 16-18, z całego świata. Poznałam paru miłych ludzi.

Założyłam się z jednym ze znajomych, że poderwę naszego opiekuna-Mateusza. Słyszałam, że ma ok. 27 lat. Stwierdziłam - szok, to będzie naprawdę dobre wyzwanie, a ja właśnie takie uwielbiam. Często do niego się uśmiechałam, wymawiałam czasem jakieś dwuznaczne zdania w jego kierunku. Ostatniego dnia wszyscy razem poszliśmy do pubu na imprezę. Alkohol po kryjomu, dużo tańca. W pewnym momencie zauważyłam, że tańczy za mną. "Przypadkowo" dotknęłam tyłkiem jego krocza. Wtedy się zaczęło.

Tańczyliśmy razem. Wszyscy patrzyli się tylko na nas. Ja grałam na maxa... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
206 dni temu
Dzisiaj w pracy pierwszy raz zdecydowałem się pokazać swój piękny wytatuowany rękaw na prawej ręce. Zazwyczaj w... czytaj dalej
135 dni temu
Pamiętam, jak mój tata odprowadzał mnie do szkoły i chował się za murem, żeby moi rówieśnicy nie... czytaj dalej
155 dni temu
Moja 28-letnia córka zadzwoniła dziś do mnie i powiedziała, że się zakochała.

5 lat temu w wypadku... czytaj dalej
155 dni temu
Mam młodszego brata, który zawsze robi mi na złość. Zawsze kiedy wpadają do mnie przyjaciółki on specjalnie... czytaj dalej
149 dni temu
Leżałam ostatnio w szpitalu, spędziłam tam cały tydzień. Przez ten czas codziennie odwiedzał mnie mój kochany... czytaj dalej

reklamy ukryte