dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania seks
Do wczoraj byłem jeszcze w związku z kobietą, z którą planowałem swoją przyszłość. Oboje mamy po 26 lat. Niestety wczoraj okazało się, że wspólne trzy lata poszły na marne.

Byłem przez dwa tygodnie poza domem, w delegacji. Chciałem zrobić ukochanej niespodziankę i wróciłem dwa dni wcześniej, nie informując jej o tym. Okazało się, że to ona dopiero zrobiła mi niespodziankę, prawdziwą! Wchodziłem po cichu do naszego mieszkania, w którym żyjemy razem od roku - wkradałem się, żeby ją zaskoczyć. Patrzę, a tu uchylone drzwi do sypialni, słyszę pojękiwania, więc zaglądam do sypialni, a tam: moja dziewczyna leży na łóżku z rozszerzonymi nogami, między jej nogami jej koleżanka z pracy robi jej minetę, a moja dziewczyna jej - pozycja na 69.

Zrobiło mi się słabo, byłem wściekły, a zarazem w ogromnym szoku, nigdy bym nie przypuszczał, że lubi kobiety. Krzyknąłem do nich "co to ma znaczyć!", ale moja dziewczyna jakoś nie przejęła... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
To były trzy lata męczarni. Mój chłopak był wspaniały, tylko seks z nim praktycznie nie istniał. Uważam, że był uzależniony od masturbacji, ale on miał inne zdanie. Ja jednak swoje podtrzymuję, bo masturbowanie się do mnie to jedyne, co mu wychodziło. Stawałam na uszach, by nasze życie łóżkowe było choć trochę udane. Gościu po minucie seksu męczył się, penis zaczynał go boleć i nagle malał.

On nadal uważał, że problemu nie ma i że on będzie zaspokajał mnie palcem, czego szczerze nie lubiłam, bo pomimo mojej otwartości w tych sprawach, on za każdym razem robił to źle.
Potrafił dojść tylko wtedy, kiedy się masturbował. Często nasze stosunki wyglądały tak, że oboje siedzieliśmy i się masturbowaliśmy, bo on tylko w ten sposób potrafił skończyć.

Ewentualnie, jeśli już seks, to w pozycji na jeźdźca musiałam się sporo nagimnastykować, żeby jemu coś odpowiadało (niekoniecznie mi). I w końcu pękłam, zerwałam z nim z... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Miałam wtedy 18 lat i byłam w pierwszym związku z facetem. Byliśmy razem już długo, bo prawie 4 lata. Ta sytuacja miała miejsce ponad 10 lat temu, ale nadal wspominam ją ze śmiechem. Byliśmy dla siebie pierwsi. Wszystko, co związane z seksem było nowe. Nie byliśmy super w te klocki, ale uczyliśmy się na błędach. Po jakimś czasie zaczęliśmy ostro świńtuszyć.

Widywaliśmy się tylko w weekendy, obydwoje mieszkaliśmy z rodzicami, więc seks w plenerze był dość częsty. Byliśmy nieziemsko napaleni na siebie, burza hormonów, itp. W sumie nie było miejsca, w którym byśmy tego nie robili.
Piwnica, suszarnia, auto, las, pusta sala kinowa, budowa domu moich rodziców, oral podczas jazdy samochodem, tył jego służbowego auta. Nieźle szaleliśmy. Któregoś razu, podczas mega gorącego lata, wyrwaliśmy się z miasta. Odebrał mnie z zajęć po pracy i pojechaliśmy nad jezioro. Malutka, dzika plaża, o której prawie nikt nie wiedział. Kąpaliśmy się,... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Jestem z moim partnerem parą praktycznie od gimnazjum, czyli znamy się ponad 10 lat. Nudzi nam się w związku, to normalne, chyba każdy tak ma. Kochamy się, bierzemy za rok ślub, ale w naszym związku brakowało czegoś ciekawego, seks uprawialiśmy w życiu tylko ze sobą i zwyczajnie nam się nudzi. Wiemy, że ten związek trzeba pielęgnować, więc zdecydowaliśmy się na podkręcenie atmosfery, żeby wprowadzić trochę życia do sypialni.

No i spi*doliliśmy po całości. Nie bawią nas żadne ciuszki, zabawki, uważamy, że to żenujące, szukaliśmy więc czegoś, co będzie trochę zboczone, ale co nas nie zażenuje. Trójkąt odpadał, bo jednak nie ufamy nikomu na tyle, żeby bawił się z nami jako trzecia osoba, ale pomysł był dość fajny. Po długich rozkminach zdecydowaliśmy, że po prostu spotkamy się z jakąś drugą parą, ustalimy "zakres działania" między sobą i będziemy mieli namiastkę grupowego seksu, ale bez przeginania.

Wstydziliśmy się... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Moje zainteresowanie dziewczynami zaczęło się naprawdę wcześnie, bo już w zerówce. Pamiętam, że miałem bzika na punkcie cycków, a dokładnie ich ssania. Tylko to mnie kręciło, a nie żaden seks, o którym wtedy jeszcze nie miałem pojęcia. Później, gdy byłem w podstawówce, w domu zainstalowano kablówkę. Pamiętam że nie było tam "ciekawych" programów (lub były zablokowane), poza jednym. Sęk w tym, że były to reklamy, na których były tylko gołe dziewczyny i oczywiście cycki - właśnie przy tychże reklamach rozpocząłem przygodę z masturbacją.

Pierwsze porno zobaczyłem raczej znacznie później, tam zobaczyłem jazdę na pieska. Bardzo mi się to spodobało, a ciekawe w tym było to, że myślałem, że to był anal (choć wtedy jeszcze tego terminu nie znałem). I tak oto narodził się we mnie fetysz i obsesja na punkcie takiego seksu. Gdy później dowiedziałem się o rozmnażaniu i o tym, że nie dupa a pochwa służy do penetrowania, było już chyba... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Jestem z Dawidem w związku od wielu lat. Nigdy się ze sobą nie nudziliśmy, zawsze potrafiliśmy jakoś zorganizować sobie czas i życie tak, aby było ciekawie. Jednocześnie umieliśmy się ze sobą dogadać i dbaliśmy wzajemnie o swój komfort.

Po 7 latach zaczęliśmy trochę eksperymentować w łóżku. Zaczęło się od przygód w miejscach publicznych, które bardzo mi odpowiadały. Nie ma chyba niczego, co byłoby dla mnie wstydliwe w seksie z moim chłopakiem - kochamy się i poznaliśmy się już naprawdę od KAŻDEJ strony. Ale to, co ostatnio wymyślił, nie przypadło mi do gustu. I nie chodzi tu kompletnie o sprawy fizycznie, tylko otoczkę.

Dawid wymyślił, że będziemy w trakcie seksu udawać inne osoby i przestaniemy zwracać się do siebie po swoich imionach. Było to dla mnie dziwne, nienaturalne takie. W końcu kochamy się to dlaczego mamy się nazywać inaczej?

Było mi źle, gdy mówiłam do Dawida "Jasiek, mocniej" podczas stosunku. On nazywał... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Nasza nowa książka
Prawdopodobnie najlepsza książka roku. Setki niepublikowanych wyznań. Zamów przedpremierowo!
najlepsze w poczekalni
dziś
Nasza nauczycielka od biologii słynie z tego, że... jest "inna", niż cała rada pedagogiczna.

Na przerwie kolega... czytaj dalej
dziś
Kiedy dzwoni mój budzik, a ja nie wstaję, mój pies wskakuje na łóżko i zaczyna mnie lizać, ciągnąć za kołdrę,... czytaj dalej
0 dni temu
Byłem w związku od 2 klasy gimnazjum. Naprawdę, poznaliśmy się tak dawno, że mam wrażenie, że jestem z nią... czytaj dalej
0 dni temu
Wywaliłem z domu pasożyta, który od dawna mnie zdradzał. Ta parszywa wywłoka, która mieszkała u mnie za darmo i w... czytaj dalej
0 dni temu
Moja dziewczyna drugi dzień zaśmiewa się, że to, co usłyszała, to był "najśmieszniejszy odgłos, jaki w życiu... czytaj dalej

reklamy ukryte