dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania miłość
dziś
Moja była dziewczyna przespała się ze mną po pijaku. Rano wstała i powiedziała, że to był błąd i żebym nie liczył na powrót.

Jeszcze nie wie, że przedziurawiłem prezerwatywę, na którą tak nalegała.

Życzcie nam szczęścia!
pozostało 1000 znaków
wczoraj
Poznałem piękną dziewczynę, której pasją były psy. Miała małego pekińczyka i uwielbiała z nim wychodzić, rzucać mu piłkę, ja jestem koszmarnie nieśmiały i nie mogłem wymyślić żadnego sposobu, żeby ją poderwać, ba, bałem się choćby zagadać.

Któregoś razu przeszedłem się po jej osiedlu z moim starym kundelkiem, Ignacym. Ignacy to ukochany pies mojej mamy, za mną nie przepada, ale czasami go wyprowadzam. Jest siwy, ma wystające dolne zęby i ledwo lezie. Zabrałem go na jej osiedle, a Ignacy, zobaczywszy tego pekińczyka, odkrył w sobie młodzieniaszka i zaczął wyrywać się w kierunku dziewczyny.

Ta cudna istota, która mi się tak bardzo podoba, przebiegła z drugiej strony ulicy, żeby przywitać Ignacego. Jej pekińczyk powąchał tego starego czorta i zaczęły się ochoczo bawić, a dziewczyna powiedziała, że dawno nie widziała tak uroczego, psiego staruszka i że może zaczniemy razem chodzić na spacery, skoro mieszkam niedaleko.

TAK... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
wczoraj
Gdy moja żona oznajmiła mi, że jest w ciąży, nie posiadaliśmy się ze szczęścia.

A później lekarze postawili diagnozę. Białaczka. Konieczna jest natychmiastowa chemioterapia.

Co zrobiła moja żona? Odmówiła leczenia. Liczyło się tylko dziecko i jego zdrowie. Na nic się zdały przekonywania. "Moje życie jest nieistotne. Najważniejszy jest nasz dzidziuś".

Moja żona pokonała chorobę i dzięki swojemu bohaterstwu podarowała mi zdrową córeczkę.

Czasem zastanawiam się, skąd taka drobna istota jak moja żona ma w sobie tyle siły. Nie mógłbym jej bardziej kochać.
pozostało 1000 znaków
wczoraj
Asertywność to moje drugie imię. Powiedziałam sobie: koniec z byłym. Twardo trzymam się postanowienia, że jak się odezwie, to ma spadać.

Przespałam się z nim po jego jednym telefonie. Po 2 latach od rozstania.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Miałam prawie 16 lat. Od 5 miesięcy byłam wolna po rozstaniu z moją wielką miłością. Pojechałam na spotkanie ze studentami z wymiany do Wrocławia. Moi rodzice należą do pewnego klubu, organizacja ta zajmuje się m.in. Wymianami młodzieżowymi. Pojechałam z 3-ma chłopakami z mojego miasta. Było tam z 50 osób w wieku 16-18, z całego świata. Poznałam paru miłych ludzi.

Założyłam się z jednym ze znajomych, że poderwę naszego opiekuna-Mateusza. Słyszałam, że ma ok. 27 lat. Stwierdziłam - szok, to będzie naprawdę dobre wyzwanie, a ja właśnie takie uwielbiam. Często do niego się uśmiechałam, wymawiałam czasem jakieś dwuznaczne zdania w jego kierunku. Ostatniego dnia wszyscy razem poszliśmy do pubu na imprezę. Alkohol po kryjomu, dużo tańca. W pewnym momencie zauważyłam, że tańczy za mną. "Przypadkowo" dotknęłam tyłkiem jego krocza. Wtedy się zaczęło.

Tańczyliśmy razem. Wszyscy patrzyli się tylko na nas. Ja grałam na maxa... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
206 dni temu
Dzisiaj w pracy pierwszy raz zdecydowałem się pokazać swój piękny wytatuowany rękaw na prawej ręce. Zazwyczaj w... czytaj dalej
135 dni temu
Pamiętam, jak mój tata odprowadzał mnie do szkoły i chował się za murem, żeby moi rówieśnicy nie... czytaj dalej
155 dni temu
Moja 28-letnia córka zadzwoniła dziś do mnie i powiedziała, że się zakochała.

5 lat temu w wypadku... czytaj dalej
155 dni temu
Mam młodszego brata, który zawsze robi mi na złość. Zawsze kiedy wpadają do mnie przyjaciółki on specjalnie... czytaj dalej
149 dni temu
Leżałam ostatnio w szpitalu, spędziłam tam cały tydzień. Przez ten czas codziennie odwiedzał mnie mój kochany... czytaj dalej

reklamy ukryte