dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania miłość
Od prawie 3 lat jestem ze swoim chłopakiem, którego znam od dziecka. Od zawsze był to chłopak, którego ja i wszyscy wokół uważali za przeznaczonego mi mężczyznę.

Rok temu na studiach poznałam pewnego kolegę, na punkcie którego mi odbiło. Jest to chłopak, który pod względem wizualnym kompletnie nie jest w moim typie, ale super się dogadujemy, a ja nie mogę przestać o nim myśleć. Nie wspominając już o fantazjach erotycznych.

Od długiego czasu mam straszną rozterkę życiową. Zaczynam rozważać zakończenie tak długiego, całkiem udanego związku, dla chłopaka który nawet nie patrzy na mnie inaczej niż na zwykłą kumpelę, który kompletnie nie jest w moim typie i którego znam zaledwie rok.

Dobijcie mnie, bo chyba zwariowałam...
pozostało 1000 znaków
Kiedy jesteś ze swoim partnerem przez kilka miesięcy, to co wieczór jesteś ogolona, nabalsamowana, wystrojona w seksowną piżamę i kusząco czekasz na niego w łóżku, a kiedy wchodzi do sypialni, to spoglądasz na niego z pożądaniem i już wiecie, jak spędzicie noc.

Kiedy jesteś z partnerem kilka lat, a on wchodzi do sypialni, to akurat kończysz obcinać paznokcie u stóp ubrana w wyciągnięte szmaty i kiedy widzisz, że on wnosi kubełek lodów i tylko jedną łyżkę to stękasz podejrzliwie: "Ale podzielisz się ze mną, co nie?". I już wiecie, jak spędzicie noc.


pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Zacznę od tego, że wraz z moimi przyjaciółmi byliśmy naprawdę zgraną paczką. Było nas kilkoro: ja, Kasia i Tomek, którzy są małżeństwem, Łukasz i Patryk. Spotykaliśmy się często, głównie w domu u Kasi i Tomka, którzy mają dwójkę dzieci. Czasami wszyscy razem, a czasami ja sama z chłopakami. Ostatnią jesienią miałam trudny okres, wiedział o tym tylko mój psycholog. I wtedy się zaczęło.

Tomek zaczął inaczej się do mnie zwracać. Zaczął mi się zwierzać z intymnych spraw między nim a Kasią. Opowiadał, że się im nie układa. Ja jako przyjaciółka obojga doskonale wiedziałam jak jest między nimi, różowo nie było, ale byli razem ze względu na dzieci. On zaczął coraz intensywniej do mnie pisać, aż w końcu przyznał się, że się we mnie zakochał. Szok.

Będąc lojalna powiedziałam mu, żeby przestał, bo będę zmuszona powiedzieć Kasi i krępuje mnie ta sytuacja. Jednocześnie schlebiało mi to, bo od dawna nikt mi nie mówił tyłu... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Nie wyobrażajcie sobie, dziewczyny, że wasz książę z bajki przyjedzie na białym rumaku.

Mojego np. trzeba było ściągać z drzewa, bo wlazł na nie pijany a ja, jako ratowniczka medyczna, czekałam z zespołem na dole, w razie jednak spadnie.

Mój książę przyjechał więc karetką na sygnale. No i tak jakoś został do dzisiaj.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Wiecie, jak to jest, kiedy coś was mocno trapi i musicie gdzieś to z siebie wyrzucić? Ja tak, dlatego napiszę to tutaj.

Cztery miesiące temu doszło do wypadku samochodowego. Przeżyłam ja, koleżanka, kolega w śpiączce, a on, kierowca, poniósł śmierć na miejscu.

Tamtego dnia wszystko mnie denerwowało. Matka, która szykowała się na kolejny wieczór z koleżankami i miała wszystko w dupie i brat, który był dosłownie taki jak ona, a ja potrzebowałam w ten dzień bliskości drugiej osoby.

Maciek, kierowca, był moim kolegą od niedawna, czułam coś do niego już po kilku spotkaniach. Tego dnia, chciałam mu wyznać, co do niego czuję.

Jego też coś denerwowało. Poszliśmy na spacer. Rozmawialiśmy, śmialiśmy się, ale nie odważyłam się jeszcze mu wyznać swoich uczuć. Bałam się, chociaż nie powinnam była.

Po pewnym czasie odwiedziliśmy naszych znajomych, bo mieli małą imprezkę w domu. Od razu widziałam, że będą kłopoty. Nasz kolega... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Długo myślałam czy opowiedzieć o swojej historii na wyznajemy, dzisiaj zdecydowałam, że to zrobię.

Pewnego jesiennego dnia poznałam przystojnego, nieśmiałego, grzecznego, inteligentnego i ułożonego chłopaka. Jak się później okazało, był niesłyszący. Niespecjalnie mnie to przeraziło... w domu uczono mnie mieć szacunek do osób niepełnosprawnych.

On to wielki pasjonat marki BMW. Pierwsze spotkanie było bardzo udane, mimo że miałam mega stresa - w końcu nie znałam migowego i nie wiedziałam jak z nim rozmawiać, ale z aparatem słuchowym poszło całkiem nieźle. Później poszło jak z górki, kolejne spotkanie, i kolejne i kolejne. Mimo że jestem normalną, słyszącą i zdrową osobą, pokochałam go... Z całego serca się w nim zakochałam. Mimo że jest tylu zdrowych i normalnych facetów naokoło, nie obchodziło mnie to.

I wiecie co? Niedługo będą cztery pełne lata naszego związku i urodziny rocznej naszej córeczki. A mówili, że związek... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
109 dni temu
Dzisiaj w pracy pierwszy raz zdecydowałem się pokazać swój piękny wytatuowany rękaw na prawej ręce. Zazwyczaj w... czytaj dalej
101 dni temu
Od zawsze bardzo lubiłem matmę, w szkole zawsze byłem do przodu z tematami. W 2 klasie technikum przerabiałem... czytaj dalej
113 dni temu
Chciałem odświeżyć sobie starsze wersje "American pie". Postanowiłem obejrzeć je z dziewczyną, a że jej rodzice... czytaj dalej
58 dni temu
Moja 28-letnia córka zadzwoniła dziś do mnie i powiedziała, że się zakochała.

5 lat temu w wypadku... czytaj dalej
64 dni temu
Moja dziewczyna jest gruba. Tak, jest gruba, bo jest chora. To efekt uboczny ogromnej dawki hormonów, które musi... czytaj dalej

reklamy ukryte