dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte

reklama

Wyznania miłość
Kiedyś poznałem wspaniałą kobietę. Zakochałem się w niej bardzo szybko, pomimo, że miałem już swoje lata i byliśmy dojrzałymi ludźmi - nie sądziłem że po 30 można przeżywać miłość jak w liceum. Przy niej czułem się jakbym miał o 20 lat mniej, czułęm że żyję, że wypełnia mnie radość.

Spotykałem się z nią przez kilka miesięcy, nie mając pojęcia jaką tajemnicę przede mną skrywa. Pomimo, że było między nami wspaniale i chemia emanowała z nas obojgu, Asia nigdy nie chciała się zgodzić, żebym do niej przyszedł na dłużej niż kilka godzin, nigdy nie zaproponowała, żebym został na noc. I tak samo w drugą stronę, nigdy nie spała u mnie. Dziwiło mnie to, bo przecież byliśmy dorośli i były takie możliwości, więc dlaczego odbierać sobie taką przyjemność skoro się kochamy? Kiedy pytałem o to, zawsze szybko zmieniała temat i unikała poruszania go ponownie. Pomyślałem, że po prostu ma takie zasady i postanowiłem to... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków

reklama

Mój facet jest skrajnym realistą. Czasem to przyjemne, bo nie żyje złudzeniami i potrafi twardo stąpać po ziemi i ocenić na chłodno każdy problem, dzięki czemu szybko znajduje rozwiązanie.

Gorzej, kiedy dostaję od niego kartkę urodzinową a w środku mam napisane: "Wszystkiego przeciętnego, bo że nie będziesz milionerką i modelką, to chyba wiesz".

Dzięki, kochanie.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte

reklama

dziś
Kochani, proszę o lajki dla mojej żony, która właśnie urodziła czworaczki!

Ja się boję pójść na pobranie krwi, a ta wspaniała, silna kobieta wydała na świat cztery zdrowe, energiczne maleństwa.

Dziewczyny, jesteście nieocenione.
pozostało 1000 znaków
wczoraj
Grzebałam w telefonie u mojego faceta w poszukiwaniu numeru do jego mamy i zobaczyłam, że ma mój numer zapisany jako... "Aparat". Zdziwiłam się, o co tu chodzi i dlaczego tak mnie nazwał, więc spytałam go właśnie o to.

Odpowiedział mi: "Aparat, bo za każdym razem, kiedy cię widzę, mam ochotę szeroko się uśmiechnąć".

pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Przeczytałam tutaj wyznanie od chłopaka, który nastawia budzik, żeby podziwiać swoją dziewczynę jak śpi.

Od kilku miesięcy mam chłopaka, który dość często powtarza mi, że jestem piękna. Problem w tym, że się za taką nie uważam. Nawet po kilku godzinach spędzonych przed lustrem nie jestem zadowolona z tego jak wyglądam. Zawsze, gdy zaczynam narzekać, na to jak wyglądam, bo zapatrzę się w kogoś ładniejszego ode mnie, on mówi, że mam przestać, że nie jestem brzydka. Czasem nawet pokazuję mu zdjęcia tych osób, wtedy mówi, że one są brzydkie, nie ja.

Później zawsze się kłócimy, ja mam lustro i widzę jak wyglądam, a on, niestety, nie potrafi przyznać, że wyglądam beznadziejnie. Ktoś ma pomysł jak nauczyć go realnego patrzenia na świat?
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
wczoraj
Po przeszło dziesięciu latach małżeństwa rozwiodłam się z moim mężem. Z jakich powodów? Z takich, z których większość małżeństw się rozpada: brak namiętności i uczucia, ciągłe kłótnie, dobijająca rutyna. Po rozwodzie każde z nas znalazło sobie nowego partnera. To była odskocznia, gorący romans i zabawa. Ale...

tylko na chwilę. Po niecałych 2 latach oboje zakończyliśmy swoje przelotne związki i zaczęliśmy na nowo się przyjaźnić. Łaknęliśmy kontaktu ze sobą, z tą starą, znaną, pasującą połówką. Zeszliśmy się i wzięliśmy ślub na nowo. Wszystko się odrodziło.

Ot, tyle trzeba było zachodu, żeby dwóch głupców zrozumiało, że prawdziwa miłość to nie chwilowe romansidło a wspólna ciężka droga przez całe życie.

Dajcie sobie spokój z rozwodami, postarajcie się o swoje lepsze połówki - bo warto!
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte

reklama

reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

reklama

najlepsze w poczekalni
51 dni temu
Dzisiaj w pracy pierwszy raz zdecydowałem się pokazać swój piękny wytatuowany rękaw na prawej ręce. Zazwyczaj w... czytaj dalej
69 dni temu
Znacie to że można wstać "lewą nogą"? Ja właśnie tak miałem, już od pobudki miałem pecha.

Wstając z... czytaj dalej
70 dni temu
Moja dziewczyna zawsze ciągnie mnie ze sobą na zakupy. Nie lubię tego i wręcz wychodzę z siebie kiedy ona... czytaj dalej
43 dni temu
Od zawsze bardzo lubiłem matmę, w szkole zawsze byłem do przodu z tematami. W 2 klasie technikum przerabiałem... czytaj dalej
54 dni temu
Chciałem odświeżyć sobie starsze wersje "American pie". Postanowiłem obejrzeć je z dziewczyną, a że jej rodzice... czytaj dalej

reklamy ukryte

reklama