dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania miłość
Moja dziewczyna często nie myje nóg. Dlaczego? Bo "i tak jutro też się spoci i będą śmierdzieć".

Ostatnio mój tata, siedząc obok nas powiedział jej wprost"

- Magda jak Ci giry śmierdzą, myjesz je?

A ona ze stoickim spokojem odparła:

- Nie.

Help me.
pozostało 1000 znaków
Dziewczyny, to wyznanie jest do Was.

Jestem zwykłym chłopakiem, mam dopiero 17 lat i o życiu nie wiem prawie nic. Jednak wiem jedno.

Moi koledzy traktują kobiety jak rzeczy. "Fajna dupa", "Brałbym", "Zobacz jakie cycki" - tak je widzą. Ja chciałbym napisać coś innego. Chciałbym po prostu Wam podziękować.

Dziękuję za to, że jesteście wspaniałymi, troskliwymi matkami, przyjaciółkami i partnerkami. Dziękuję Wam za to, że przez całe życie znosicie ból, o którym my faceci nie mamy pojęcia - okres, poród, niewysypianie się po ciąży, konieczność opiekowania się całą rodziną... Pytam wszystkich facetów, jak można nie szanować kobiet?

Jesteście wielkie, dziewczyny. Gdy już poznam tę jedyną, z którą spędzę resztę życia, będę ją nosił na rękach i na każdym kroku powtarzał, jak wielkim jestem szczęściarzem, że mogę ją mieć przy swoim boku. To tyle, dziękuję.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
2 dni temu
Typowy dzień z moim mężczyzną wygląda tak.

Kręci się koło mnie jak mucha wokół kupska, uśmiecha przymilnie i w końcu mówi: "Słońce ty moje, miłości mojego życia, najdroższa ukochana - wiesz, jak bardzo mi na tobie zależy, jak wypełniasz każdy mój dzień, moje myśli, jak bardzo cię szanuję i..." - i wtedy ja po prostu pytam, czy chce z szynką, czy z serem i idę mu zrobić tę zasraną kanapkę.

To już 8 lat, a dalej się na to nabieram.
pozostało 1000 znaków
2 dni temu
Jakiś czas temu poprosiłam mojego chłopaka, żeby nie kupował mi na żadne okazje kwiatów, bo to niepraktyczne i nie mam co z nimi robić, a biedne kwiatki tylko więdną w wazonie.

Wczoraj miałam imieniny. Przyszedł z bukietem z ogórków gruntowych i cebuli dymki, rzucając: "smacznej mizerii".
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Poznaliśmy się 8 miesięcy temu. Całkiem przypadkiem. I całkiem przypadkiem zakochałam się po uszy.

Pojawił się u mnie w pracy, nagle. Miał służbę. Próbowałam się dowiedzieć jak się nazywa, ale z marnym skutkiem. W końcu wpadłam na genialny pomysł, że przecież wiem jak nazywa się jego kolega z pracy, więc napisałam do niego i poprosiłam o numer. Dostałam. Napisałam. Spotkaliśmy się. Oczarował mnie strasznie na samym początku, później zaczęło mi przeszkadzać, że tak często chcę się ze mną spotykać. Zerwałam kontakt, wyjechałam do rodziców i zrozumiałam, że za nim tęsknię, że jest dla mnie ważny. Co było dla mnie dziwne po tak krótkim czasie.

Po powrocie niestety nie miałam odwagi się do niego odezwać i tak minęło 1,5 miesiąca. W końcu do niego napisałam, przyjechał po pracy, pokazał mi niesamowite miejsce. Od tamtej pory stało się "nasze". Siedzieliśmy długo, rozmawialiśmy i wróciliśmy do siebie. Wszystko było... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
To historia, po której słowa więzną w gardle i jedyne, co można zrobić, to zalać się łzami. Nie jestem w stanie na spokojnie o tym pisać, bo łzy dosłownie kapią mi na klawiaturę. Chcę się tym jednak z wami podzielić, może znajdziecie w tym trochę otuchy i pocieszenia.

Moi dziadkowie kochali się nad życie. Babcia o dziadku zawsze wyrażała się tak ciepło, że robiło się ludziom miło na sercu od samego słuchania. Wszystko było idealnie do momentu, kiedy dowiedzieliśmy się od babci na łożu śmierci, że ona wcale nie mówiła o dziadku... a przynajmniej nie o tym, którego wszyscy znali. Dziadek, który wychowywał moją mamę i po części mnie, to tak naprawdę nie był jej ojciec - ani mój dziadek.

Babcia trzymała to w tajemnicy, poświęciła się, żeby utrzymać rodzinę w całości - a dziadek, którego znałam, chętnie na to przystał.

Chodzi o to, że babcia kochała jednego mężczyznę. Stefana. Stefan był zawodowym żołnierzem,... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
169 dni temu
Dzisiaj w pracy pierwszy raz zdecydowałem się pokazać swój piękny wytatuowany rękaw na prawej ręce. Zazwyczaj w... czytaj dalej
98 dni temu
Pamiętam, jak mój tata odprowadzał mnie do szkoły i chował się za murem, żeby moi rówieśnicy nie... czytaj dalej
161 dni temu
Od zawsze bardzo lubiłem matmę, w szkole zawsze byłem do przodu z tematami. W 2 klasie technikum przerabiałem... czytaj dalej
118 dni temu
Moja 28-letnia córka zadzwoniła dziś do mnie i powiedziała, że się zakochała.

5 lat temu w wypadku... czytaj dalej
124 dni temu
Moja dziewczyna jest gruba. Tak, jest gruba, bo jest chora. To efekt uboczny ogromnej dawki hormonów, które musi... czytaj dalej

reklamy ukryte