dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania miłość
Od 10 miesięcy mam chłopaka, od jakiegoś czasu nam się nie układa.

Zaczęłam dostrzegać, że mniej mu na mnie zależy - czasem nawet to od niego usłyszałam. Nieustannie się kłócimy, głównym powodem kłótni jest moja zazdrość oraz to, że mój chłopak mnie obraża i często wyzywa, padają teksty typu: jesteś zjebana, nienormalna, jebnięta, dyzmózg, idiotka. Mówi mi, że mam się pierdolić.
Często ma problem z przepraszaniem mnie za to, najczęściej ja muszę go do tego zmuszać. Jeśli jest odwrotna sytuacja, bo wymsknęło mi się jakieś słowo, które nie powinno, to ja przepraszam go od razu.

Kiedyś usłyszałam od niego, że jest wzrokowcem i może patrzeć się na inne laski, a jak mu na jakiejś widok stanie to jest to całkowicie normalne.

No dla mnie niekoniecznie. Jeśli facet myśli w taki sposób o innej lasce to znaczy, że mu się podoba i w jakiś sposób go pociąga. Jestem ciekawa jak on by zareagował, gdybym to ja powiedziała, że mogę... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Mam 16 lat i jestem samotny. Nigdy nie miałem dziewczyny. Cały czas widzę, że każdy kogoś ma, wszędzie naokoło są związki, tylko ja jestem sam. Nie ogarniam najbardziej tego, że nawet największe patusy i debile mają powodzenie u dziewczyn. A ja przecież jestem normalny. I nie mam.

Mam trochę kompleksy z powodu wyglądu, które mogą być trafne. Jestem zadbany, ale bardzo chudy i szczupły - tzw. ektomorfik, niedowaga 4 kg. Mam bardzo sztywne, stojące włosy, nienawidzę moich włosów, nie mogę ich układać bo są tak twarde i sztywne, że same idą do góry tak jak by mnie prąd poraził. Jak jest na filmach, kurwa. Nie jest to fajne, więc muszę mieć bardzo krótkie włosy albo golić się na "zero".

Poza tym mam ciężki trądzik, cały czerwony ryj w krostach - ciągłe wypryski i wszędzie blizny potrądzikowe -doprowadza mnie to do szału, bo nie dość że wyglądam niekorzystnie, to jeszcze te krosty mnie bolą. Gdy się na mnie patrzy prosto w twarz to... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Parę tygodni temu, stojąc na peronie i czekając na pociąg, podsłuchałam pewną rozmowę między dwiema dziewczynami. Okazało się, że jedna z nich zgubiła pierścionek od chłopaka. Druga pocieszała ją mówiąc, że miłości nie mierzy się w materialnych rzeczach, że brak pierścionka nie sprawi, że chłopak przestanie ja kochać.

Te młode dziewczyny tak pięknie rozmawiały o miłości, że po jakimś czasie obie już płakały.

A ja razem z nimi. Dobrze wiedzieć, że w tych czasach jest jeszcze jakaś nadzieja.
pozostało 1000 znaków
Byłam z moim byłym chłopakiem prawie 2 lata, z przerwami. Obiecywał mi wierność po grób. Pewnego dnia przychodzę do niego, drzwi otwiera mi Pani Krysia - jego mama. Bardzo miła kobieta. Powiedziała mi, że Piotrek jest w pokoju i zaprosiła później na ciasto. Ja jak zawsze się zgodziłam.

Poszłam do ukochanego na górę. Otworzyłam sobie drzwi i co widzę? Widzę mojego chłopaka w samych bokserkach i moją koleżankę w bieliźnie, którzy się całują (!!!). Stałam tak chwilę, aż postanowiłam powiedzieć: "Ciekawe czy jest lepsza od tamtej, jak tam jej było... chyba Magda czy Marta. A, Piotruś, jeszcze jedno - koniec z nami".

Jak gdyby nigdy nic poszłam do Pani Krysi na ciasto. Siedziałam tak już z dobre 10 minut i rozmawiałam z Panią Krysią, gdy do kuchni wbiegł Piotrek i znowu zaczął mnie przepraszać. A ja? Zaczęłam się śmiać. To nie był pierwszy jego wybryk, więc już nie umiałam inaczej zareagować. Pani Krysia tylko zapytała: "Czy... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Mam 154 centymetry wzrostu. Moja wada wzroku to prawie -5 dioptrii, noszę więc grubawe okulary, bo soczewki mnie podrażniają. Mam krzywe zęby - jedynki zachodzą na siebie, nie wygląda to ciekawie. Moje rzadkie, jasne włosy nie rosną, jak powinny - na skroniach mam dosyć widoczne zakola. Na policzku mam spory, nachalny pieprzyk.

Jestem pulchna, nie żałuję sobie smakołyków, bo po prostu sprawiają mi radość. Nie umiem się też pięknie ubrać, a mój biust nie jest zbyt duży. Często wyskakują mi różne zmiany na twarzy, mam też popękane naczynka. Kiepsko gotuję, nie umiem się nauczyć. Nie jeżdżę na rowerze, nie umiem pływać, nie za bardzo mi wychodzą sporty. Jestem dość nieśmiała, czerwienię się w stresowych sytuacjach.

I zanim powiecie: "I czego się żalisz?" - uprzedzę, że wcale się nie żalę. Ja się chwalę.

Akceptuje siebie taką, jaką jestem. I odkąd to zrozumiałam - świat mnie też zaakceptował. Może to dlatego wieczorami... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
3 dni temu
Jestem z moją dziewczyną od ponad roku. Choć dzieli nas 300 km w linii prostej, to staramy się widywać możliwie jak najczęściej.

Podczas ostatniego spotkania, a w zasadzie podczas pożegnania, powiedziałem bez zastanowienia: "...moja miłość do Ciebie jest wielka jak Twoja pupa".

Dopiero później dotarło do mnie co ja tak naprawdę powiedziałem i już byłem gotowy na przepraszanie i tłumaczenie, ale jedyne co usłyszałem to jej śmiech. Tak, zero focha!

Chyba wygrałem na loterii :)
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Nasza nowa książka
Prawdopodobnie najlepsza książka roku. Setki niepublikowanych wyznań. Zamów przedpremierowo!
najlepsze w poczekalni
dziś
Jestem studentem matematyki i, jak na studenta przystało, mam kupę notatek.

Pewnego dnia moja kobieta, po... czytaj dalej
dziś
Miałam w życiu dwa szczęśliwe momenty. Oba w ciągu tego samego tygodnia.

Najpierw mój syn wstał o własnych... czytaj dalej
dziś
Jestem chora i leżę trzeci dzień w łóżku. Stanęłam dziś przed lustrem, spojrzałam na siebie w spoconej... czytaj dalej
dziś
Mam na imię Marek, w chwili obecnej mam 17 lat. Nie jestem aseksualny ani wierzący.

Jak byłem mały wyjechałem... czytaj dalej
dziś
Ostatnio pojechałam z chłopakiem na weekend do Zakopca. Po miło spędzonym dniu wróciliśmy do hotelu, usiadłam... czytaj dalej

reklamy ukryte