dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Wyznania miłość
To wydarzyło się kilka lat temu. Oglądałam z ówczesnym chłopakiem film do późnego wieczora. Mój chłopak mieszkał w jednej z podkrakowskich wsi, na autobus czy bus już było za późno, więc zadzwoniłam do rodzicielki i poinformowałam ją co i jak i zostałam u chłopaka na noc.

Jego rodzice byli jednym z najbardziej awanturujących się małżeństw w całej wsi jak i okolicy. Tego wieczoru było tak samo - krzyki, wyzwiska i obietnice złożenia pozwu o rozwód roznosiły się po całej okolicy. Naciągnęłam kołdrę na uszy i jakoś udało mi się zasnąć.

Obudziłam się nad ranem, z tarasu było widać piękny wschód słońca, więc niewiele myśląc wzięłam koc i krzesło na zewnątrz. Fajki niestety zostały w sypialni niedoszłych teściów, więc cichutko na paluszkach udałam się w stronę ich pokoju, by przez przypadek zła nie obudzić. Nacisnęłam klamkę, uchyliłam delikatnie drzwi, a moim oczom ukazała się jedna z najobrzydliwszych scen, jakie... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Mam na imię Kamila i chodzę do 2 gimnazjum. Na początku od razu powiem, że nie jestem lesbijką. Mam chłopaka, którego bardzo kocham. Ale od pewnego czasu nie wiem co się ze mną dzieje...

Od około ośmiu miesięcy kocham się w nauczycielce, Wszystko zaczęło się gdy ją "musnęłam", niechcący oczywiście. Ma ona jakieś 35-40 lat, syna i męża. Po tej sytuacji byłam z nią dosyć "blisko", ale to pewnie przypadkowo. Chodziłam do niej na zajęcia dodatkowe i było kilka okazji. Próbowałam wiele razy o tym zapomnieć, zniechęcić się do niej, ale nie daję rady! Codziennie idę do szkoły z uśmiechem, bo wiem, że ją spotkam.

Mogę się przejść 20 razy po korytarzu tylko po to, aby ją minąć. Mogę się cały czas na nią patrzeć. Zawsze gdy na lekcjach nasz wzrok się spotka (co przecież jest normalne), ja od razu się patrzę na coś innego, bo się od razu strasznie stresuję.

Czuję jednak, że ona mnie teraz nie lubi... Wydaje mi się, że... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
3 dni temu
Kilka lat temu umarł mój dziadek. Wszyscy bardzo ciężko przeżyliśmy jego śmierć, zwłaszcza babcia.

Ostatnio, kiedy u niej byłam, zauważyłam, że na ścianie wisi masa zdjęć jej i dziadka. Na jednym jednak dziadek był sam, dzwonił przez telefon. Spytałam się babci dlaczego akurat to zdjęcie wisi na jej ścianie. Powiedziała wtedy:

- Widzisz wnusiu, Twój dziadek po prostu próbuje się do mnie cały czas dodzwonić, ale przez tą gównianą sieć nie może złapać połączenia.
pozostało 1000 znaków
Pracuję jako kasjerka w Biedronce. Ludzie mają teraz jazdę na ten Gang Świeżaków.
 
Doświadczyłam już wielu podobnych sytuacji jak te, które czytałam na tej stronie. Wiecie... pytania z gatunku "A czemu tych małych maskotek to nie mogę za pieniądze kupić?" to dla mnie codzienność.

Dotychczas było to dla mnie tylko głupie rozdawanie naklejek, dopóki nie pojawił się on. Nie był jakiś specjalnie przystojny ale gdy spojrzał mi w oczy, kiedy przykładałam mu mleko do czytnika, poczułam, że ma w sobie coś niezwykłego. Kiedy zapłacił równo 35 zł i odszedł od kasy w jednym z banknotów zauważyłam karteczkę, na której był... jego numer telefonu!

Nie mogłam spać tej nocy. Było grubo po trzeciej nad ranem, a ja wykręciłam numer. Odebrał od razu. Rozmawialiśmy do piątej, a na koniec powiedział, że zajdzie dziś do mnie do sklepu.

Przyszedł o 11:30. Idealnie w momencie kiedy zaczynała się moja zmiana. Pracuje w małej Biedronce, a wtedy... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Jestem młodą kobietą, mam wspaniałego partnera z którym jestem kilka lat i świetnie nam się układa. Dosłownie za chwilę wprowadzamy się do nowego domku, planujemy założyć rodzinę.

Poznałam wielu jego znajomych, w tym Artura. Od początku miałam do niego słabość, ale nigdy do niczego nie doszło, tak naprawdę to nawet ze sobą nie rozmawialiśmy. Ostatnio napisał do mnie niewinnego smsa i tak się zaczęło. Okazało się, że także go pociągam, że chciałby się spotkać.

Nie chcę tego spotkania, nie chcę zdradzać ani ranić mojego lubego, ale z drugiej strony nigdy nie miałam okazji skorzystać z życia. Mój Tomek jest moim drugim partnerem, jedynym "łóżkowym". Jako nastolatka nie chodziłam na imprezy z rówieśnikami, nie miałam takiej potrzeby. Ani możliwości - jedyna córeczka rodziców, miałam wszystko co najpotrzebniejsze - miłość, zrozumienie, dom. Świetnie się uczyłam, dostałam się na wymarzone studia, znalazłam dobrze płatną... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Temat raka zawsze był mi obcy. Ja chory? Przecież zawsze byłem zdrowy, praktycznie od małego uprawiałem sport. Piłka nożna, narty, tenis, rolki, siłownia... Byłem okazem zdrowia. Szczupły, umięśniony, sprawny.

Ale choroba nie oszczędza nikogo.

Gdy ból był już nie do zniesienia i zagłuszał wszystkie myśli w mojej głowie, trafiłem na oddział. Wyniki badań nie pozostawiały złudzeń. Duży guz w czaszce, konieczna operacja. Na początku była nadzieja, że być może guz jest niezłośliwy, że uda mi się uciec spod topora.

Niestety.

Wiele miesięcy leczenia, chemioterapii, konsultacji lekarskich, setki godzin spędzonych w szpitalu, który stał się praktycznie moim drugim domem. Ból nie do opisania, utracona nadzieja, łzy rozpaczy, słowa rodziców i przyjaciół, którzy przekonywali mnie, że muszę być silny, że tylko wiara i siła pomogą mi pokonać trudnego przeciwnika.

Ale ja wierzyłem coraz mniej.

A gdy zaczynałem tracić kontakt z... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
Nasza nowa książka
Prawdopodobnie najlepsza książka roku. Setki niepublikowanych wyznań. Zamów przedpremierowo!
najlepsze w poczekalni
245 dni temu
Moja 28-letnia córka zadzwoniła dziś do mnie i powiedziała, że się zakochała.

5 lat temu w wypadku... czytaj dalej
245 dni temu
Mam młodszego brata, który zawsze robi mi na złość. Zawsze kiedy wpadają do mnie przyjaciółki on specjalnie... czytaj dalej
251 dni temu
Moja dziewczyna jest gruba. Tak, jest gruba, bo jest chora. To efekt uboczny ogromnej dawki hormonów, które musi... czytaj dalej
230 dni temu
Jestem jedną z tych osób, które nie wyobrażają sobie życia bez pizzy. Ostatnio przeczytałam w internecie o dniu... czytaj dalej
40 dni temu
Ostatnio wybrałam się z moim partnerem do McDonalda. W pobliżu nas siedziały trzy dziewczyny w wieku mniej więcej... czytaj dalej

reklamy ukryte