dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Przez tę sytuację nadal jestem w szoku i w zniesmaczeniu.

Mieszkam z mamą, babcią i z bratem. Moja babcia ma taką psiapsiułe, z którą wszędzie wychodzi i w ogóle. Przyjaciółka babci kupiła sobie laptopa i prosiła, abym ją nauczyła jak korzystać z youtube i Facebooka. Szybko zauważyłam, że już się obeznała w miarę ze wszystkim, więc nie musiałam z nią siedzieć i patrzeć co ona ogląda. Aż do dzisiaj...

Przyjaciółka babci przyszła do nas dzisiaj z laptopem. Słyszałam, że się strasznie rechoczą, no to podglądnęłam i moim oczom ukazał się facet, który wałkuje swojego penisa. Ale to jeszcze nie wszystko. Chwilę później puściły film, na którym był pokaz mody nagich panów niosących małe torebeczki. Jeszcze babci komentarz: "o patrz, ten jaki wielki!"

Babciu proszę, wszystko jest dla ludzi, ale chociaż zamykajcie drzwi.
pozostało 1000 znaków
Od 5 lat jestem szczęśliwą żoną. Dzieci jeszcze nie mamy - mówiliśmy sobie, że przyjdzie na to czas, w końcu mamy po 30 lat.

2 tygodnie temu moje plany na dalsze życie zmieniły się o 180 stopni. Mój mąż wylądował w szpitalu, diagnoza - guz mózgu.

Psychicznie jestem wykończona. Teraz jest już po operacji, która się powiodła. Czekamy na chemię, niestety guz okazał się złośliwy.

Po co planować "co będzie za parę lat", skoro nie wiemy tak naprawdę czy dożyjemy jutra?
Nic nie da mi tyle szczęścia co mój mąż, rodzina i przyjaciele. To się w życiu liczy.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
0 dni temu
Kiedy byłam małą dziewczynką, włożyłam drut do gniazdka.

Do tej pory nie wiem jak skomentować swoją głupotę.
pozostało 1000 znaków
0 dni temu
Nasz synek, którego ordynator wojewódzkiej kliniki położniczej nazwał "defektem natury, do usunięcia, póki jest czas" dzisiaj powiedział swoje pierwsze słowo, a nawet dwa słowa!

"Mama", a po chwili "tata" - i nawet spojrzał dokładnie na mnie i na męża, kiedy to wymawiał!

Po czasie doskonale widzimy, kto tutaj naprawdę jest defektem. I kto kwalifikuje się do usunięcia.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Cześć, jestem Małgorzata. Mam dwie córki bliźniaczki - Zosię i Julkę. Wczoraj zapytałam je, kim chciałyby zostać w przyszłości.

Zosia odpowiedziała, że chce być piosenkarką jak jej idolka Martina Stoessel (Violetta), tancerką lub projektantką mody. Ogólnie dość ambitne plany. A Julka?

Julka chce pracować na kasie w Auchan.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Jakieś 2 miesiące temu miałam straszny wypadek, wjechał we mnie samochód, kiedy jechałam rowerem. Policja potwierdziła, że wypadek nie był z mojej winy. Kiedy byłam w szpitalu, mój jeszcze-wtedy-chłopak nawet do mnie nie przyjechał, nie zadzwonił, jedynie pisał mi wiadomości a fejsie, ale to takie totalnie z dupy. W ogóle się nie przejął, nie zapytał mnie nawet, jak się czuję, ani czy wszystko w porządku, a to był przecież cholerny wypadek, potrąciło mnie auto!

Byłam w szpitalu dość długo, badania RTG, tomografia komputerowa, wszystko przeciągało się w czasie, bo było podejrzenie, że mogę być w ciąży. W tym czasie z wiadomości, które mi pisał, dowiadywałam się jedynie, że nie umiem jeździć na rowerze, że chcę sobie kupić przyczepę kempingową, że jestem bezpłodna, bo jednak nie zaszłam w ciążę. Na szczęście, na ten moment jest już wszystko ok i nic poważnego mi się nie stało.

Z chłopakiem zerwałam i ogólnie wszystko... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
169 dni temu
Dzisiaj w pracy pierwszy raz zdecydowałem się pokazać swój piękny wytatuowany rękaw na prawej ręce. Zazwyczaj w... czytaj dalej
98 dni temu
Pamiętam, jak mój tata odprowadzał mnie do szkoły i chował się za murem, żeby moi rówieśnicy nie... czytaj dalej
161 dni temu
Od zawsze bardzo lubiłem matmę, w szkole zawsze byłem do przodu z tematami. W 2 klasie technikum przerabiałem... czytaj dalej
118 dni temu
Moja 28-letnia córka zadzwoniła dziś do mnie i powiedziała, że się zakochała.

5 lat temu w wypadku... czytaj dalej
124 dni temu
Moja dziewczyna jest gruba. Tak, jest gruba, bo jest chora. To efekt uboczny ogromnej dawki hormonów, które musi... czytaj dalej

reklamy ukryte