dodaj swoje wyznanie
reklamy ukryte
Moje dziecko wygląda jak twoje dziecko, normalne i doskonałe ze wszystkich stron. Moje dziecko ma jednak niewidoczne kalectwo.
Jestem pewna, że widziałaś moje dziecko. Moje dziecko to to, które nigdy nie jest zapraszane na przyjęcia urodzinowe.
Moje dziecko nigdy nie było w twoim domu, aby bawić się z twoim dzieckiem.

Moje dziecko to to, które siedzi samotnie na huśtawce, na podwórku.

Moje dziecko to to, które obserwuje jak inne dzieci bawią się razem.

Moje dziecko chce się bawić z twoim dzieckiem, ale powiedziano mu NIE, ponieważ moje dziecko zachowuje się inaczej niż Twoje dziecko.

Upośledzenie mojego dziecka czyni go bardziej naiwnym, to coś, czego nie znajdziesz u innych dzieci w jego wieku.
Moje dziecko nie naśmiewa się z innych i lubi wszystkich.
Małe dzieci często ciągną do mojego dziecka z powodu jego cierpliwości do nich.

Dorośli określają moje dziecko jako czarujące i grzeczne, dlatego, że jest to jedyny sposób zachowania... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
Słuchajcie tego. Poszedłem wczoraj do osiedlowej Biedronki, była zawalona po sufit, tłumy ludzi, więc trzeba było się pchać do każdego stoiska, żeby coś wyszarpać z półki. Stałem niedaleko warzyw i widzę, że akurat pracownicy przyjechali z magazynu z paletami na tych takich wózkach, żeby dorzucić różnych rzeczy, bo brakowało np. ziemniaków. No i tak dokładają, dokładają, aż w końcu widzę, że jedzie dwóch facetów ze skrzynkami pełnymi pomidorów. I te skrzynki były zawinięte taką streczową folią, pewnie dla zabezpieczenia.

Było naprawdę ciasno, tłum napierał, a oni widać, że chcieli jak najszybciej wyłożyć te pomidory, więc zaczęli rozrywać tę folię, którą były owinięte kartony. I nagle jeden ryknął do drugiego: "Ty, źle robisz, to trzeba obciągać, o tak!" - i zaczął ciągnąć folię z każdej strony w dół.

Wszyscy parsknęli pod nosem z powodu tego, jakiego użył słowa, ale to jeszcze nie koniec. Wydawało się, że... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
0 dni temu
Moja dziewczyna wtoczyła się dzisiaj do mieszkania po pracy jak chłop po robotach w kopalni. Słaniała się, wzdychała, pociągnęła nosem kilka razy i prawie się rozryczała.

Potem zeżarła półkilogramową babkę piaskową stojąc przy kuchennym blacie, kazała mi "spie*dalać", kiedy kichnąłem przechodząc obok niej, a potem dziko zawyła jak ranione zwierzę i sekundę później rechotała jakby oglądała kabaret. I kazała mi podać sobie słoik korniszonów z górnej szafki, powiedziała, że mnie nienawidzi i pocałowała w czoło.

Zajrzała w majtki i mówi zadowolona: "Oooo, okres" - a potem odeszła dwa kroki, zrobiła SQEEEEK jak pterodaktyl, wsiadła na miotłę i wyleciała oknem w kuchni.

Tak to widzimy, drogie panie. Tak to widzimy.
pozostało 1000 znaków
Poznałam go przez internet. Był przystojny, mądry, wykształcony, zabawny i trochę upośledzony, ale pozytywnie. Pasowaliśmy do siebie wręcz idealnie - on był dla mnie ideałem, ja byłam ideałem dla niego. Pisaliśmy przez jakiś czas jako najlepsi przyjaciele, jakiś miesiąc lub dwa, lecz z czasem po prostu przestawaliśmy mówić do siebie jako przyjaciele a zaczęliśmy jako para. W pewnym momencie zdaliśmy sobie z tego sprawę i zostaliśmy oficjalnie parą.

Żyliśmy spokojnie, wszystko było w porządku, planowaliśmy wspólne spotkanie, w końcu dzieli nas jakieś 600-700 km. Wszystko wydawało się idealne, do czasu. Jego rodzina nie polubiła mnie i nie popierała jego decyzji. Mówili, że to się nie uda, że powinien to przestać, zastopować, odpuścić mnie sobie. Jednym słowem - chcieli nas rozłączyć. Z czasem, moja rodzina zaczęła robić to samo. Zaczęli mówić to samo co jemu - zaczęli do niego pisać ze swoich kont aby mnie zostawił, dawali mi... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Chodzę do 2 klasy liceum. Niedługo nadejdzie czas, żeby zdecydować co dalej robić po szkole i zależy mi, żeby wybrać dobrze. Chcę w życiu robić to, co lubię - to dla mnie najważniejsze. A więc co lubię? Lubię się malować. Może dla niektórych jest to płytkie zajęcie, ale to moja pasja i dlatego zastanawiam się czy iść tą drogą.

W każdym razie, w związku z moją pasją, staram się dużo ćwiczyć i eksperymentować z makijażem. Wiadomo, żeby nabrać jak najwięcej doświadczenia. Maluję na przykład koleżanki przed pójściem na imprezę, albo rodzinę przed pójściem do Kościoła. Niby nic, a jednak się uczę.

Ostatnio bardzo zainspirował mnie filmik, który znalazłam w internecie. Było w nim pokazane jak laska przykłada sobie jądra swojego chłopaka do twarzy i próbuje w ten sposób nałożyć na twarz podkład. Na początku oczywiście mnie to rozśmieszyło, ale gdy zaczęłam nad tym więcej myśleć to nie mogłam zasnąć w nocy.... czytaj dalej
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
Niektórzy uważają, że typowym symbolem męskości jest zarośnięta klata. Niektórzy, że najbardziej męska jest broda. Szerokie ramiona.

Według niektórych dziewczyn, męskie jest posiadanie eleganckiego auta, męski jest drogi garnitur.

Ja uważam, że nie ma nic bardziej typowo męskiego, niż jak dwóch dorosłych facetów rozmawia ze sobą i jeden mówi: "Ej, umiesz tak plunąć, żeby się przykleiło do sufitu?", a drugi odpowiada: "No pewnie" - i obaj charczą na sufit przez kolejne dwie godziny. I świetnie się bawią.

To właśnie wy, panowie.
pozostało 1000 znaków
reklamy ukryte
reklamy ukryte
reklamy ukryte
nasze nowe forum
Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą.

najlepsze w poczekalni
145 dni temu
Dzisiaj w pracy pierwszy raz zdecydowałem się pokazać swój piękny wytatuowany rękaw na prawej ręce. Zazwyczaj w... czytaj dalej
74 dni temu
Pamiętam, jak mój tata odprowadzał mnie do szkoły i chował się za murem, żeby moi rówieśnicy nie... czytaj dalej
93 dni temu
Moja 28-letnia córka zadzwoniła dziś do mnie i powiedziała, że się zakochała.

5 lat temu w wypadku... czytaj dalej
100 dni temu
Moja dziewczyna jest gruba. Tak, jest gruba, bo jest chora. To efekt uboczny ogromnej dawki hormonów, które musi... czytaj dalej
94 dni temu
Mam młodszego brata, który zawsze robi mi na złość. Zawsze kiedy wpadają do mnie przyjaciółki on specjalnie... czytaj dalej

reklamy ukryte