Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Związek na odległość.

Andrea Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 20.04.2017 22:09
Hej,
To pierwszy raz gdzie wypowiadam sie na jakimś forum, ale mam problem.
Z M. żyjemy na odległość. Ja w Polsce on w Niemczech. Widujemy się średnio raz na dwa miesiące na weekend.
Ostatnio zauważyłam, że nasze rozmowy i sms wygladaja inaczej. Nie chce mu sie ze mną rozmawiać, czasami nie pisze żadnej wiadomości, a gdy już cos napisze to jest tylko coś na zasadzie "w pracy ok, pogoda ok, wszystko ok". Rozumiem zmęczenie po pracy, ale nawet w weeknd nic nie pisze. Nie wiem, co mam.o tym myśleć, bo to nasze drugie podejście do tego związku. Wczesniej to on powiedział mi, że chce sie rozstać, bo poznał kogoś innego. Teraz wydaje mi się, że może być podobnie.
Mozecie pisać, że dwa razy nie wchodzi się do tej samej rzeki, ale jeżeli to.prawda, to wyjdę na ostatnią idiotke.
reklamy ukryte
reklamy ukryte
takasobieja4 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 9
Kciuki w górę: 3
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 08.05.2017 00:04
Hej miałam podobnie.. skończyło sie na tym ze on zupełnie mnie olał bo stwierdził ze nie chce już być w związku. I tez było to drugie podejście.. rozumiem co czujesz i radzę żebyś dała sobie z tym spokój bo będziesz przez to długo cierpieć a uwierz mi czym prędzej to zakończysz (najpierw jeszcze to wyjaśnij z nim o co chodzi ale na żywo) tym ci to wyjdzie na lepsze
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 98 088