Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Zostawił w rocznicę

caterina97 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 12.01.2017 10:07
W pierwszą rocznicę związku pokłóciłam się ze swoim chłopakiem. Powiedział, że nie wie czy jeszcze mnie kocha i mnie zostawił. Nie obyło się bez płaczu, próśb.. Zmieniał zdanie co chwila, po 5 minutach znów mnie kochał i nie chciał odchodzić, za chwilę znów nie wiedział czy kocha i czy chce dalej ze mną być.. W końcu został przy wersji, że kocha mnie i jesteśmy dalej razem, ale od tamtej pory ciągle płaczę, jestem przybita i ciągle się boję, że zaraz znów mnie zostawi. Za dzień, dwa.. skoro dzień wcześniej potrafił mówić, że kocha mnie nad życie i że nie może się doczekać aż razem zamieszkamy, a następnego już nic nie wiedział.. co mam robić? Walczyć o ten związek? Przecież nie można w pojedynkę..
reklamy ukryte
reklamy ukryte
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 284
Kciuki w dół: 114

Płeć: kobieta
Pisze z: Gdańsk
1 0
Dodano: 12.01.2017 12:13
A może pogadałabyś szczerze o tym z chłopakiem i nie prosiła go i nie błagała, by został..., bo on mógł zostać z Tobą, tylko przez litość, przez Twoje błaganie, chcesz tak na siłę trzymać przy sobie chłopaka...(?), pogadaj z nim szczerze, jeśli on powie wtedy, że jednak nie chce związku, to nie błagaj i nie zachowuj się, jak 40-letnia desperatka, tylko jak normalna kobieta pogódź się z tym i puść go wolno, nie można na siłę kogoś przy sobie trzymać, to nie jest wtedy ani miłość, ani związek.
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 4

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 109 784