Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Zgubiłam siostrę i brata

pandzix Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 1
Kciuki w dół: 0
1 0
Dodano: 19.08.2017 20:42
Cześć. Piszę w bardzo nietypowej sprawie. Poszukuję rodzeństwa i mam nadzieję, że zasięg anonimowych jest ogromny i pomoże mi to cokolwiek. Kamila i Mateusz przed adopcją Siebierska i Siebierski. Urodzeni w Gdańsku w '98 i '99 (Kamila maj '98 a Mateusz listopad '98). Naprawdę nie wiem gdzie ich szukać. Zwracam się z ogromną prośbą o pomoc.

Jesteśmy dużą społecznością i codziennie zdarzają się dramaty rozdzielenia rodzeństwa przez nieodpowiedzialność rodziny.

Mam nadzieję, że w końcu was znajdę. Czeka na Was rodzina! Bardzo za wami tęsknimy i chcemy poznać!
reklamy ukryte
reklamy ukryte
słoneczny_poranek Wróżbita Maciej
Postów na forum: 17
Kciuki w górę: 5
Kciuki w dół: 0

0 0
Dodano: 01.11.2017 14:27
Bardzo mału osób tu zagląda. Spróbuj napisać to w formie wyznania, a nie na forum.
Dodatkowo napisz na Spotted swojego miasta i może kilku okolicznych miast.
Na fb jest możliwość udostępniania postu, więc jest możliwość, że do większego grona osób to dotrze.
Życzę powodzenia!
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 1

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 98 155