Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Zawsze chcialam miec przyjaciela

misia123r Wróżbita Maciej
Postów na forum: 6
Kciuki w górę: 4
Kciuki w dół: 1
4 0
Dodano: 27.03.2017 11:42
zawsze chcialam miec przyjaciela takigo prawdziwego.... z ktorym mozna rozmawiac o wszystkim i nie ma tematow tabu...

Ostatnio edytowano: 27.03.2017 11:43

reklamy ukryte
reklamy ukryte
Paproc Wróżbita Maciej
Postów na forum: 23
Kciuki w górę: 6
Kciuki w dół: 1
1 0
Dodano: 01.04.2017 19:15
Ciężko teraz o prawdziwego przyjaciela. Chociaz ja mialam szczescie jest nim moj partner. Tyle razy sie zawiodlam na ludziach ze wole miec jednego szczerego przyjaciela niz 500 znajomych.
kolyt Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 16.04.2017 13:03
ok
dejla Wróżbita Maciej
Postów na forum: 2
Kciuki w górę: 2
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 17.04.2017 08:52
Tez marzyłam o przyjaźni bezgranicznej. Jednak wiele razy mi sie to nie udawalo. Mam przyjaciółkę od zerowk i przyjaznimy sie, nie wstydzimy sie, gadamy o wszystkim jednak z kazdym jest inaczej. Mamy kontakt tylko w szkole, pozniej ma chlopaka.. musialam sie z tym pogodzic. I pomoc zaoferowala mi moja wychowawczyni (juz teraz jestem na wyzszym pozniomie nauczania i po 3 latach zmienil mi sie wychowawca) Jednak mogę z nią pogada o wszystkim. Bardzo czesto gadamy, przytulamy tak na wsparcie i okazujemy duzo uczyc, tak jak przyjaciele. Wiec i ty spróbuj znaleźć przyjaciela w mamie, babci, jakies bliskiej ci osobie. Nic straconego <3

Ostatnio edytowano: 17.04.2017 08:53

Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 0

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 93 009