Witaj na forum wyznajemy.pl

Witaj na forum Wyznajemy. Nieopublikowane wyznania, jeszcze więcej emocji, dyskusje, problemy i porady. Szukasz inspiracji? Przejrzyj działy i zdecyduj, gdzie podzielisz się swoją przygodą. Witamy!

Zapytanie o miłość

wiki22 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 4
Kciuki w górę: 0
Kciuki w dół: 0
0 0
Dodano: 12.03.2017 10:39
Witajcie. Mam pewien problem i liczę na Waszą pomoc. Mam 18 lat i do niedawna miałam kochającego chłopaka. Niestety okłamałam go w jednej sprawie (która nas bezpośrednio nie dotyczyła) Gdy on się o tym dowiedział to było to dla niego równoznaczne z końcem Nas. I tu się zaczyna problem. Minęło kilka miesięcy i do wczoraj on wachał się co do naszego związku jednak przez ostatni miesiąc było między nami bardzo dobrze i już miałam nadzieję że wszystko się ułoży. Aż do wczoraj. Wczoraj po tym jak on o tym zdecydował spotkaliśmy się ze sobą ostatni raz. Początkowo miało ono być tylko w celu oddania sobie rzeczy ale przedłużyło się na cały dzień wypełniony płaczem, szczerymi słowam, uściskami i pocałunkami. Nie dociera jeszcze chyba do mnie to wszystko ale coraz bardziej tęsknię za nim. Byliśmy ze sobą dość długo, pasowaliśmy do siebie, byliśmy swoimi pierwszymi, prawdziwymi miłościami. Uzgodniliśmy że jeśli będziemy za sobą tęsknić to spotkamy się dopiero na początku wakacji.
I tu mam dylemat czy...

a)Czekać do wakacji na jego krok i mieć nadzieję że będziemy znów razem

b)Odwiedzić go znienacka za jakiś miesiąc i poprosić o szansę albo o jakiś kontakt

c)Odciąć się zupełnie, postarać się żyć normalnie i ułożyć wszystko na nowo

Liczę na Waszą pomoc :)
reklamy ukryte
reklamy ukryte
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 273
Kciuki w dół: 105

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 12.03.2017 19:16
To jedno zdanie:
,,cały dzień wypełniony płaczem, szczerymi słowam, uściskami i pocałunkami."
Powaliło Was z tym rozstaniem...(??), ewidentnie się kochacie, a Wy się rozstajecie, czy też on się rozstaje przez jakieś jedno kłamstwo niezwiązane z Wami..., mam tylko jedno ujęcie: albo obydwoje jesteście dziećmi albo on jest jeszcze dzieckiem, jak można się rozstawać z powodu jednego drobnego kłamstwa, tu sam powód jest idiotyzmem, gdyby tak wszyscy się rozstawali z powodu jednego kłamstwa, to na świecie nie byłoby w ogóle związków, bo ludzie średnio kłamią nawet 4 razy dziennie, ale w większości są to dobre kłamstwa, więc głupotą jest się przez coś tak zwyczajnego, co zdarza się w każdym związku, rozstawać, to istna głupota :\
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
wiki22 Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 12.03.2017 19:22
Też mam takie zdanie i on chyba też. Bardzo chciałabym go odzyskać tylko nie wiem jak się za to zabrać.
smutna00 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 1
0 0
Dodano: 16.03.2017 10:14
B) . Niech zobaczy że ci zależy.
monika8822 Wróżbita Maciej
Postów na forum: 677
Kciuki w górę: 273
Kciuki w dół: 105

Pisze z: Gdańsk
0 0
Dodano: 16.03.2017 17:54
Też mam takie zdanie i on chyba też. Bardzo chciałabym go odzyskać tylko nie wiem jak się za to zabrać.
Po prostu do niego zadzwoń czy się z nim spotkaj i powiedz, że go nadal kochasz, co w tym jest trudnego.... :\
,,Wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy, bo choć wiedza wskazuje na to co jest, to wyobraźnia wskazuje na to co będzie" Albert Einstein
wiki22 Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 16.03.2017 18:45
Trudnością jest to że nawet gdy do niego zadzwonię i powiem że go kocham to on będzie miał ciągle wątpliwości co mnie delikatnie mówiąc irytuje i czuję że na dłuższą metę takie działanie nie byłoby za dobre
Konto usunięte
1 0
Dodano: 16.03.2017 22:11
Mialem zaproponowac to samo co Monika, ale minelo kilka dni od tego waszego zerwania... Ten uklad z wakacjami tylko po to, zebys sie odczepila. W sumie, powodow mogl miec wiele, ale nie ma sensu nad tym rozmyslac

Odpusc, szkoda czasu i nerwow. Zjebalas i jest po sprawie

@albo nie zjebalas, bo byla to bzdura, tylko typ czekal na pierwsza lepsza okazje, zeby sie uwolnic od ciebie

o co chodzilo z tym klamstwem?

Ostatnio edytowano: 16.03.2017 22:12

wiki22 Wróżbita Maciej
0 0
Dodano: 17.03.2017 15:50
Mialem zaproponowac to samo co Monika, ale minelo kilka dni od tego waszego zerwania... Ten uklad z wakacjami tylko po to, zebys sie odczepila. W sumie, powodow mogl miec wiele, ale nie ma sensu nad tym rozmyslac

Odpusc, szkoda czasu i nerwow. Zjebalas i jest po sprawie

@albo nie zjebalas, bo byla to bzdura, tylko typ czekal na pierwsza lepsza okazje, zeby sie uwolnic od ciebie

o co chodzilo z tym klamstwem?

Zataiłam celowo przed nim jedna rzecz z przeszłości bo wiedziałam że gdy się dowie to ze mną zerwie. I gdy się już dowiedział (nie ode mnie) to był to dla niego koniec. Nasz "związek" potrwał jeszcze 3 miesiące i on stwierdził że nie potrafi już tak i że to jego świadoma decyzja o zerwaniu kontaktów.
Tylko zalogowani użytkownicy moga wypowiadać się na forum. Zaloguj się aby odpowiedzieć.

Statystyki forum

Użytkownicy obecni na forum w ciągu ostatnich 15 minut: 5

Wszystkich aktywnych użytkowników forum: 93 048